Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Παρόμοια θέματα

    Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες...

    +18
    forum
    nostradamos
    ioystinos
    star!!
    iasonas
    erion5
    eleos
    germanida..
    pandora
    rokas
    yellowMadness_3
    dakos
    wind
    areianos
    irida
    Gregory
    Aptyxeiotos
    ntek
    22 απαντήσεις

    Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

    Πήγαινε κάτω

    Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες... - Σελίδα 2 Empty Απ: Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες...

    Δημοσίευση από yellowMadness_3 Τετ Ιαν 07, 2009 6:21 pm

    Απο πρωτο χερι σιγουρα..Απο μονο σου δεν εκανες τυχαια 6 ραματα και μετα δεν μπορουσες να κατσεις.. Twisted Evil
    yellowMadness_3
    yellowMadness_3

    Αριθμός μηνυμάτων : 477
    Ηλικία : 109
    Τόπος : Εκπροσωπω Σαλονικα...
    Κάρμα : 2
    Points : 5674
    Registration date : 07/11/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες... - Σελίδα 2 Empty Απ: Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες...

    Δημοσίευση από ntek Τετ Ιαν 07, 2009 6:22 pm

    Δεν φταιω εγω κυριε μου.. Οι αλλοι ηταν ανανδροι και μου μπηκανε 12 ατομα... Μηπως ειχαν ακουσει τιποτα και πεσανε πανω μου τοσοι πολλοι? Cool Cool
    ntek
    ntek
    Καπετάνιε, Καπετάνιε Χαμογέλα!

    Αριθμός μηνυμάτων : 2178
    Κάρμα : 195
    Points : 7868
    Registration date : 29/12/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες... - Σελίδα 2 Empty Απ: Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες...

    Δημοσίευση από yellowMadness_3 Τετ Ιαν 07, 2009 6:25 pm

    Οχι ρε..Απλος βρηκανε εναν "τρελο" να κοιταει σαν χαμενος τα αξιοθεατα και τους πειραξε λογικα..Τι ψαχνεσαι και εσυ , αφου ξερεις ενα βλεφαρο να ριξεις θα γινει χαμος..
    yellowMadness_3
    yellowMadness_3

    Αριθμός μηνυμάτων : 477
    Ηλικία : 109
    Τόπος : Εκπροσωπω Σαλονικα...
    Κάρμα : 2
    Points : 5674
    Registration date : 07/11/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες... - Σελίδα 2 Empty Απ: Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες...

    Δημοσίευση από ntek Τετ Ιαν 07, 2009 6:29 pm

    Τι να κανω κι εγω ο κακομοιρης? Πηγα για να δω τον Πυργο τον Λευκο και περασα κατω απο τον πεζοδρομο με μπλουζα της Θυρας 7! Δεν την φορεσα για να προκαλεσω και να ανοιξω φασαρια... Μην σου περασει απο το μυαλο κατι τετοιο... Cool
    ntek
    ntek
    Καπετάνιε, Καπετάνιε Χαμογέλα!

    Αριθμός μηνυμάτων : 2178
    Κάρμα : 195
    Points : 7868
    Registration date : 29/12/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες... - Σελίδα 2 Empty Απ: Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες...

    Δημοσίευση από yellowMadness_3 Τετ Ιαν 07, 2009 6:31 pm

    Φυσικα και δεν περασε , εσυ?το αγγελουδι μας?φασαρια?.. Razz
    yellowMadness_3
    yellowMadness_3

    Αριθμός μηνυμάτων : 477
    Ηλικία : 109
    Τόπος : Εκπροσωπω Σαλονικα...
    Κάρμα : 2
    Points : 5674
    Registration date : 07/11/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες... - Σελίδα 2 Empty Απ: Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες...

    Δημοσίευση από dakos Παρ Ιαν 09, 2009 1:07 am

    τυχαιο γεγονος..."στιγμιαιο" λαθος...


    Idea
    dakos
    dakos
    Το Κουλό Χέρι του Νόμου

    Αριθμός μηνυμάτων : 1905
    Ηλικία : 38
    Τόπος : θεσσαλονικη...
    Κάρμα : 191
    Points : 7348
    Registration date : 08/11/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες... - Σελίδα 2 Empty Απ: Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες...

    Δημοσίευση από pandora Σαβ Ιαν 10, 2009 11:03 am

    οπαδοι ε? γιατι νομιζω οτι κι εσεις εχετε μεγαλο μεριδιο ευθυνης στα διαφορα γεγονοτα βιας? μηπως κατα βαθος υποδαυλιζετε? μηπως δεν ειναι τοσο απλα οπως φαινονται τα πραγματα?

    Evil or Very Mad
    pandora
    pandora
    Κοινωνικός Ανταποκριτής (κοινώς... κουτσομπόλα)

    Αριθμός μηνυμάτων : 3029
    Ηλικία : 34
    Τόπος : αγρινιο
    Κάρμα : 231
    Points : 8537
    Registration date : 10/11/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες... - Σελίδα 2 Empty Απ: Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες...

    Δημοσίευση από ntek Σαβ Ιαν 10, 2009 11:43 am

    Οταν παμε και αποτρεπουμε αυτους που πανε και κανουν τα γεγονοτα τοτε το βλεπεται σαν να εχουμε μεριδιο ευθυνης? Δηλαδη εγω παω και φοραω μια μπλουζα της Θυρας 13 γιατι ετσι μου κατεβηκε στο κεφαλι και πηγαινω και χτυπαω αλλους, θα εχει μεριδιο ευθυνης ολη η θυρα 13?

    Διαβασε απο την αρχη το θεμα........
    ntek
    ntek
    Καπετάνιε, Καπετάνιε Χαμογέλα!

    Αριθμός μηνυμάτων : 2178
    Κάρμα : 195
    Points : 7868
    Registration date : 29/12/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες... - Σελίδα 2 Empty Απ: Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες...

    Δημοσίευση από pandora Σαβ Ιαν 10, 2009 11:53 am

    για να εχω αποψη για ενα θεμα, πρεπει να γνωριζω αρκετα για να μπορω να το διαπραγματευω. το θεμα το μελετησα...και οχι απλα το διαβασα πριν παρω αυτη τη θεση...
    και εκτος απ το δικο σου θεμα, παρακολουθω την επικαιροτητα οσο μπορω...
    πρωτ απ ολα κανεις ενα σημαντικο λαθος. το ΒΛΕΠΩ και οχι το ΒΛΕΠΕΤΕ.
    εγω μιλησα και οχι ολη η κοινωνια...
    αλλα εγω μπορω να πω ναι, ΕΧΕΤΕ μεριδιο ευθυνης και το λεω γενικα, χωρις να απευθυνομαι προσωπικα σε σενα...
    οι συνδεσμοι, σε πολλες περιπτωσεις, θελοντας να δημιουργησουν σωστο κλιμα υπερ της ομαδας τους φτανουν στα ακρα. δεν ειναι ολα τα μελη το ιδιο. καποιοι ειναι πιο φανατισμενοι απ τους αλλους και το εκλαμβανουν διαφορετικα....σκεψου το....
    επισης. παρατηρησα οτι δεν εχεις ασχοληθει με αλλο θεμα στο φορουμ εκτος απ τα θεματα που εχουν σχεση με το ποδοσφαιρο. αυτο λεει πολλα....
    pandora
    pandora
    Κοινωνικός Ανταποκριτής (κοινώς... κουτσομπόλα)

    Αριθμός μηνυμάτων : 3029
    Ηλικία : 34
    Τόπος : αγρινιο
    Κάρμα : 231
    Points : 8537
    Registration date : 10/11/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες... - Σελίδα 2 Empty Απ: Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες...

    Δημοσίευση από ntek Σαβ Ιαν 10, 2009 12:26 pm

    Το βλεπετε θα συνεχισω να λεω γιατι εγω μιλαω γενικα διοτι και πολλοι αλλοι το βλεπουν ετσι. Καταρχας εμεις προσπαθουμε να απομονοσουμε απο το γηπεδο τους τραμπουκους. Ομως ο Ολυμπιακος δεν ειναι ομαδα που εχει 10000 ή 20000 οπαδους. ΠΑΝΤΟΥ εχει ο Ολυμπιακος οπαδους και αυτο δεν μπορει να το διαψευσει κανεις. Οταν λοιπον εχουμε να κανουμε με τοσες χιλιαδες κοσμο δεν θα γινουν ολα απο την μια μερα στην αλλη ροδινα. Το σωστο κλιμα υπερ της ομαδας μας ειναι οταν πηγαινουμε σε γηπεδα και μας δινουν συγχαρητηρια και οχι να πηγαινουμε και να χαλαμε γηπεδα(οπως οι ΑΓΝΟΙ οπαδοι του παναθηναικου στην κρητη για τον αγωνα με τον οφη). Λοιπον θα αναφερω τι εγινε στην Τριπολη προχθες που λενε οτι οι Ολυμπιακοι εκαναν ''καταληψη'' στο γηπεδο και φασαριες με αστυνομικους και δεν αφησαν τους φιλαθλους του αστερα να μπουνε στο γηπεδο.

    Καταρχας επισημα ειχαμε προμηθευτει πανω απο 1500 εισητηρια. Επειτα παρεουλες παρεουλες κατεβαιναν στην Τριπολη και απο Πειραια και απο επαρχια να προμηθευτουν εισητηρια απο τα εκδοτηρια του γηπεδου(δικαιωμα τους). Οταν λοιπον εμεις πληρωνουμε 40 ευρω τα εισητηρια(ουτε με την μπαρτσελονα να παιζαμε) και μας λενε μετα οι αστυνομικοι να μην μπουμε στο γηπεδο γιατι δεν ανοιγουν αλλο οι πορτες τοτε εμεις τι θα κανουμε? Θα βγουμε και χρεωμενοι απο πανω? Που καναμε τοσα χιλιομετρα με τετοιες καιρικες συνθηκες για να δουμε την ομαδα μας? Γιαυτο και το γεγονος οτι πηδηξαμε πισω απο το γηπεδο και η αγνη τηλεοραση εδειξε τα πλανα αυτα και λενε οτι οι Ολυμπιακοι μπηκαν μεσα με ντου. Ακομα μας λεγαν να μην παμε με διακριτικα της ομαδας μας στο γηπεδο. Κατσε ρε, εγω εχω δικαιωμα να πηγαινω παντου με οτι ρουχα θελω, κατοχη εχουμε να μην φοραω διακριτικα της ομαδας μου? Ποιος θα μου το απαγορευσει? Επειτα οι φιλαθλοι του αστερα περασαν ΜΕΣΑ απο τους οπαδους του ολυμπιακου για να πανε να κατσουν στις θεσεις τους. Και δεν υπηρξε ουτε φραστικο επισοδειο. Για αυτο μουγκα η τηλεοραση ε? Τελος τα επεισοδια που εγιναν με τους αστυνομικους εξω απο το γηπεδο ηταν επειδη δεν αφηναν να μπει ο κοσμος στο γηπεδο με ΠΛΗΡΩΜΕΝΟ εισητηριο. Προβοκατσια της αστυνομιας αυτο και κακος προγραμματισμος. Δεν ειδα εγω εκτος απο τους καλους δημοσιογραφους της Ελλαδας να βγει η δοιηκηση του Αστερα Τριπολης να πει το παραμικρο. Ουτε τιποτα σπασαμε, ουτε και χτυπησαμε κανεναν. Οπως τα βρηκαμε ετσι τα αφησαμε ολα. Πως να πει αλλωστε οταν εκαναν εκαθαριση εισητηριων 80.000€ και μπηκαν ολοι οι οπαδοι του Ολυμπιακου νομιμα. Και τα μαγαζια γυρω απο το γηπεδο εκαναν σεφτε για 2 χρονια. Σε αντιθεση με ολα αυτα κοιταξτε τι εγινε με τους καλους και αγνους οπαδους του Παναθηναικου στην Κρητη.....

    ΥΓ:Δικη μου δουλεια με πια θεματα του φορουμ θα ασχοληθω. Αν δεν γραφω δεν σημαινει οτι δεν τα διαβαζω κιολας.
    ntek
    ntek
    Καπετάνιε, Καπετάνιε Χαμογέλα!

    Αριθμός μηνυμάτων : 2178
    Κάρμα : 195
    Points : 7868
    Registration date : 29/12/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες... - Σελίδα 2 Empty Απ: Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες...

    Δημοσίευση από germanida.. Σαβ Ιαν 10, 2009 2:27 pm

    as pw kai egw tin gnwmi mou (genika) se auto to thema.. egw proswpika an tha pigaina se ena match, tha pigaina gia na perasw kala.. bebaia tha empsuxwna tin omada mou kai tha panigiriza se goal.. alla oxi na "skotonomastai" kiolas.. to thema einai na pas kai na peraseis wraia.. kai an xasei i omada mou, den pirazei.. paixnidi einai.. isws na imaste tuxeroi tin epomeni fora.. kai oso gia to an xasei i omada mou.. opws epaikse as exei kai tis 'sunepies'.. as parei to match opoios epaikse pio kali mpala, kai opoios to aksize, se kathe paixnidi ksexwrista.. diladi o "nikitis" tou kathe paixnidiou.. apopsi mou..
    germanida..
    germanida..
    Η νύφη από τη Γερμανία...

    Αριθμός μηνυμάτων : 1626
    Τόπος : ΚΡΗΤΗ !!!
    Κάρμα : 7
    Points : 6868
    Registration date : 05/01/2009

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες... - Σελίδα 2 Empty Απ: Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες...

    Δημοσίευση από yellowMadness_3 Σαβ Ιαν 10, 2009 6:19 pm

    Φυσικα αποψη σου , σεβαστη , μα...κανεις δεν μπορει να νιωσει οπως νιοθουμε(οι φανατικοι) εμεις για την ομαδα μας , ειμαστε δεμενοι , ζουμε μεσα απο αυτην , κανεις μη φανατικος δεν μπορει να νιοσει εται οπως νιοθουμε εμεις...και βαζω και μενα μεσα στους φανατικους γιατι πιστευω πως η ζωη μου χωρις τον Αρη δεν θα αξιζε...αποψη μου!
    yellowMadness_3
    yellowMadness_3

    Αριθμός μηνυμάτων : 477
    Ηλικία : 109
    Τόπος : Εκπροσωπω Σαλονικα...
    Κάρμα : 2
    Points : 5674
    Registration date : 07/11/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες... - Σελίδα 2 Empty Απ: Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες...

    Δημοσίευση από germanida.. Σαβ Ιαν 10, 2009 6:46 pm

    tha to pw.. otan erwteuteis (pragmatika kai alithina) tha doume apo ti tha zeis, kai me ti tha eisai demenos.. tote tha aksizei i zwh sou parapanw!!... tha me thimitheis dani.. oi fanatikoi, sunithws, einai egwistikoi.. gi'auto den antexoun na xasoun ena paixnidi kai plakononte.. apopsi mou kai pali, ennoeite!!
    germanida..
    germanida..
    Η νύφη από τη Γερμανία...

    Αριθμός μηνυμάτων : 1626
    Τόπος : ΚΡΗΤΗ !!!
    Κάρμα : 7
    Points : 6868
    Registration date : 05/01/2009

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες... - Σελίδα 2 Empty Απ: Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες...

    Δημοσίευση από pandora Σαβ Ιαν 10, 2009 7:15 pm

    δε γνωριζω λεπτομερειες για το ποσα εισιτηρια πουλιουνται και σε ποιους. ουτε ποσους οπαδους εχει η καθε ομαδα. ενα μονο, οτι ακομα κι εδω εχουν ξεφυγει τα πραγματα, οι ΠΑΕ κανουν τη δουλεια τους, καποιοι θησαυριζουν, καποιοι τους βοηθουν. δε θα ηθελα να ειμαι στη θεση του "βοηθου" που του γεμιζουν τα μυαλα και τον φανατιζουν με σκοπο να γινει "σαματας", θεμα, δημιουργια εντυπωσης για να μεγαλωσουν τα εσοδα τους.
    συμφωνω οτι ολοι ειμαστε σ εναν εσωτερικο κυκλο και παντα καποιος απο τον εξω κυκλο μας παρασυρει αλλα εκει οπου μπορω να πω "οχι", το λεω.
    βεβαια ο καθενας ειναι ελευθερος να κανει αυτο που θελει, χωρις αυτο να σημαινει πως εχει το δικαιωμα να προσπαθει να μας πεισει οτι ειναι και το σωστο...
    εξ αλλου, οσες οι ομαδες τοσες και γνωμες...

    ΥΓ: δεν ειπα οτι δεν τα διαβαζεις, αλλα αλλο η αναγνωση και αλλο η εκφορα γνωμης...
    pandora
    pandora
    Κοινωνικός Ανταποκριτής (κοινώς... κουτσομπόλα)

    Αριθμός μηνυμάτων : 3029
    Ηλικία : 34
    Τόπος : αγρινιο
    Κάρμα : 231
    Points : 8537
    Registration date : 10/11/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες... - Σελίδα 2 Empty Απ: Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες...

    Δημοσίευση από yellowMadness_3 Σαβ Ιαν 10, 2009 7:59 pm

    ειμαι Μ+Α...αλλα και παλι , θεωρω τον Αρη το σημαντικοτερο πραμα στην ζωη μου μετα την οικογενεια μου..και εδω γινεται αυτο που σε ειπα πιο πανω...δεν μπορεις να καταλαβεις..
    yellowMadness_3
    yellowMadness_3

    Αριθμός μηνυμάτων : 477
    Ηλικία : 109
    Τόπος : Εκπροσωπω Σαλονικα...
    Κάρμα : 2
    Points : 5674
    Registration date : 07/11/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες... - Σελίδα 2 Empty Απ: Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες...

    Δημοσίευση από germanida.. Σαβ Ιαν 10, 2009 8:15 pm

    enas erwtas sou allazei tin zwh olokliri!! den noiazese gia tipota.. mono gia to allo sou to miso noiazese..
    germanida..
    germanida..
    Η νύφη από τη Γερμανία...

    Αριθμός μηνυμάτων : 1626
    Τόπος : ΚΡΗΤΗ !!!
    Κάρμα : 7
    Points : 6868
    Registration date : 05/01/2009

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες... - Σελίδα 2 Empty Απ: Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες...

    Δημοσίευση από Aptyxeiotos Σαβ Ιαν 10, 2009 8:27 pm

    yellowMadness_3 έγραψε:...θεωρω τον Αρη το σημαντικοτερο πραμα στην ζωη μου μετα την οικογενεια μου...

    Ενδιαφέρουσα άποψη... αλήθεια, το εννοείς αυτό? Είσαι ακριβώς στην ηλικία που όλοι γίνονται επιρρεπείς στις μεγάλες κουβέντες. Σίγουρα έχεις επιχειρήματα γι' αυτο και δεν προσπαθώ να σε αμφισβητήσω. Η ενασχόλησή σου με τον Άρη σου προσφέρει, φαντάζομαι, μια ευρεία ομάδα ατόμων με τα οποία συνδέεσαι με ένα κοινό πάθος. Εμπειρίες που αλλιώς ίσως δεν θα τις είχες ποτέ. Φίλους. Συγκίνηση. Σωστά...? Χρησιμοποιείς , δηλαδή, τον Άρη σαν φορέα και μέσο κοινωνικοποίησης...



    M+A έγραψε:enas erwtas sou allazei tin zwh olokliri!! den noiazese gia tipota.. mono gia to allo sou to miso noiazese..

    Και η φίλη μας εδώ φαίνεται να είναι επίσης επιρρεπής στις μεγάλες κουβέντες... Ναι, οκ... μάλλον ο καθένας ζει στο συννεφάκι του τελικά... Εγώ που δεν ενστερνίζομαι απόλυτα καμία από αυτές τις απόψεις, μήπως τελικά πέφτω στο κενό...?
    Aptyxeiotos
    Aptyxeiotos
    Admin είμαι, ό,τι θέλω κάνω!

    Αριθμός μηνυμάτων : 1290
    Ηλικία : 35
    Τόπος : Right Here, Right Now.
    Κάρμα : 4324
    Points : 505989
    Registration date : 31/08/2008

    https://synomilo.forumgreek.com

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες... - Σελίδα 2 Empty Απ: Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες...

    Δημοσίευση από germanida.. Σαβ Ιαν 10, 2009 8:31 pm

    kai kati akoma.. ti sou prosferei tooooso polu o ARHS pou einai to simantikotero pragma stin zwh sou meta tin oikogeneia sou?? kai aptyxeiote, den lew megales koubentes, giati to zw auto pou eipa pio prin..


    Έχει επεξεργασθεί από τον/την M+A στις Σαβ Ιαν 10, 2009 8:54 pm, 1 φορά
    germanida..
    germanida..
    Η νύφη από τη Γερμανία...

    Αριθμός μηνυμάτων : 1626
    Τόπος : ΚΡΗΤΗ !!!
    Κάρμα : 7
    Points : 6868
    Registration date : 05/01/2009

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες... - Σελίδα 2 Empty Απ: Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες...

    Δημοσίευση από Aptyxeiotos Σαβ Ιαν 10, 2009 8:39 pm

    Άσχετο...

    Να και μια ωραία εικόνα που βρήκα, δωράκι...

    Σπόιλερ:
    Aptyxeiotos
    Aptyxeiotos
    Admin είμαι, ό,τι θέλω κάνω!

    Αριθμός μηνυμάτων : 1290
    Ηλικία : 35
    Τόπος : Right Here, Right Now.
    Κάρμα : 4324
    Points : 505989
    Registration date : 31/08/2008

    https://synomilo.forumgreek.com

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες... - Σελίδα 2 Empty Απ: Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες...

    Δημοσίευση από ntek Σαβ Ιαν 10, 2009 9:03 pm

    Πολλα παιζονται πισω απο οπαδους και ομαδες και αν καποιος δεν ειναι μεσα στα πραγματα μονο οτι βλεπει απο την ''αγνη'' τηλεοραση μαρτυραει...

    ΥΓ:Υπαρχει νομιζω θεμα για να βαζουμε φωτογραφιες αν δεν κανω λαθος...
    ntek
    ntek
    Καπετάνιε, Καπετάνιε Χαμογέλα!

    Αριθμός μηνυμάτων : 2178
    Κάρμα : 195
    Points : 7868
    Registration date : 29/12/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες... - Σελίδα 2 Empty Απ: Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες...

    Δημοσίευση από germanida.. Σαβ Ιαν 10, 2009 9:06 pm

    mia xara thimasai!!...
    germanida..
    germanida..
    Η νύφη από τη Γερμανία...

    Αριθμός μηνυμάτων : 1626
    Τόπος : ΚΡΗΤΗ !!!
    Κάρμα : 7
    Points : 6868
    Registration date : 05/01/2009

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες... - Σελίδα 2 Empty Απ: Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες...

    Δημοσίευση από yellowMadness_3 Σαβ Ιαν 10, 2009 10:08 pm

    Λαθος απτυχειοτε μεγαλο , δεν σκεφτικα ποτε τον Αρη ως ενα μεσο κοινωνικοποιησης..πηγαινω στο γηπεδο , φωναζω κτλπ... αλλα δεν εχεις καταλαβει με φενεται οτι το κανω για ΓΟΥΣΤΑΡΩ..πολυ απλο , ατο δεν μπορεις ομως φιλε μου καλε να το καταλαβεις , γιατι μαλλον ποτε σου δεν ενιοσες ετσι..


    Οσο για σενα Μ+Α εισαι το ιδιο με τον απτυχειοτο , δεν μπορεις να καταλαβεις το συναισθημα , την αγωνια , την χαρα , την λυπη..ολα αυτα μαζι δεν τα νιοθει κανεις πιστευω σε μια απλη καθημερηνοτητα.. Συνηθως αυτο γινεται μονο στο γηπεδο και το αισθανονται οι φανατικοι , οπως ειπε και ο βασιλης και εχει απολυτο δικαιο , εσεις βλεπεται μονο τι γινεται απο tv , κατι το οποιο καταδικαζει το αθλημα αυτο και ποσο μαλλον τους οπαδους των ομαδων..


    Δεν εχω κατι αλλο να πω πανω σε αυτο το θεμα.. Απλα , αν γινεται ποτε φανατικοι και ζητε μεσα απο την ομαδα τοτε ισως μπορεσουμε να μιλησουμε , γιατι τωρα.. δεν μπορειται να κρινεται μονο απο μια τηλεοραση η οποια σας πασαρει οτι θελει εκεινη προς μεγαλο της ωφελος.. Neutral
    yellowMadness_3
    yellowMadness_3

    Αριθμός μηνυμάτων : 477
    Ηλικία : 109
    Τόπος : Εκπροσωπω Σαλονικα...
    Κάρμα : 2
    Points : 5674
    Registration date : 07/11/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες... - Σελίδα 2 Empty Απ: Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες...

    Δημοσίευση από ntek Σαβ Ιαν 10, 2009 10:19 pm

    Γνωμες για τους οπαδους μπορει να εχουν μονο αλλοι οπαδοι που ειναι μεσα στα πραγματα και ξερουν τα ''κοζα'' απο την καλη και την αναποδη... Εγω δεν λεω οτι αλλοι δεν εχουν αποψη αλλα δεν εχουν ολοκληρωμενη και δεν ξερουν πιο ειναι το σωστο γιατι ακολουθουν οτι ακουνε απο τους δημοσιογραφους.. Οι οπαδοι ειναι οτι πιο αγνο εχει μεινει στα γηπεδα και καλα θα κανουν καποιοι μην εχουν παροπιδες και να κοιτανε οτι τους πλασαρουν..
    ntek
    ntek
    Καπετάνιε, Καπετάνιε Χαμογέλα!

    Αριθμός μηνυμάτων : 2178
    Κάρμα : 195
    Points : 7868
    Registration date : 29/12/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες... - Σελίδα 2 Empty Απ: Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες...

    Δημοσίευση από yellowMadness_3 Σαβ Ιαν 10, 2009 10:24 pm

    Ετσι ακριβως ειναι , ουτε εγω ειπα οτι δεν εχουν αποψη , απλα..δεν ξερουν τι "παιζει" ως εκει που δεν φτανει η καμερα και ο δημοσιογραφος..αλλα εκει που φτανει ο οπαδος...

    ..Οποιος καταλαβε και οτι καταλαβε ας το κρατησει για τον εαυτουλη του..
    yellowMadness_3
    yellowMadness_3

    Αριθμός μηνυμάτων : 477
    Ηλικία : 109
    Τόπος : Εκπροσωπω Σαλονικα...
    Κάρμα : 2
    Points : 5674
    Registration date : 07/11/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες... - Σελίδα 2 Empty Απ: Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες...

    Δημοσίευση από ntek Σαβ Ιαν 10, 2009 10:33 pm

    Δεν πειραζει Δανη.. Τοσα χρονια δεν καταλαβαινουν, εμεις θα τους αλλαξουμε γνωμη? Σε λιγο καιρο θα βγαλω και απο εδω πραγματα στην φορα για να δουν καποιοι κατι λιγα απο αυτα που παιζονται..
    ntek
    ntek
    Καπετάνιε, Καπετάνιε Χαμογέλα!

    Αριθμός μηνυμάτων : 2178
    Κάρμα : 195
    Points : 7868
    Registration date : 29/12/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

    Επιστροφή στην κορυφή

    - Παρόμοια θέματα

     
    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
    Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης