Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Παρόμοια θέματα

    Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες...

    +18
    forum
    nostradamos
    ioystinos
    star!!
    iasonas
    erion5
    eleos
    germanida..
    pandora
    rokas
    yellowMadness_3
    dakos
    wind
    areianos
    irida
    Gregory
    Aptyxeiotos
    ntek
    22 απαντήσεις

    Σελίδα 1 από 4 1, 2, 3, 4  Επόμενο

    Πήγαινε κάτω

    Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες... Empty Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες...

    Δημοσίευση από ntek Τρι Δεκ 30, 2008 10:51 pm

    Λοιπον, πολλα εχουν ακουστει για τους οπαδους των ομαδων. Ολοι θελουν να εχουν αποψη και συνηθως ειναι αρνητικη διοτι ακουνε την μια μονο πλευρα.

    Καταρχας ο οπαδος ειναι αυτος που δινει ωθηση σε μια ομαδα με την φωνη του, το παθος του και οχι αυτος που καθεται και τρωει πατατακια. Ο οπαδος ειναι που θα παει σε καθε γηπεδο εντος και εκτος Ελλαδας ωστε να βοηθησει την ομαδα του στην επιτυχια. Εκεινος ειναι που θα κανει τον καθε ποδοσφαιριστη να μπει στο γηπεδο με αλλον αερα.

    Τωρα θα περασουμε στο θεμα που μας καιει. Οταν βλεπετε 200-300 ατομα να λενε οτι ειναι μια ομαδα και να φορανε διακριτικα μιας ομαδας μονο και μονο να πανε να κανουν φασαρια και να παιξουν ξυλο να ξερετε οτι αυτοι ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ οπαδοι αλλα καταλοιπα της κοινωνιας που ενεργουν μεσα απο τις ομαδες. Ετσι λοιπον για καποιους βαρημαγκες την πληρωνουν και εγω και τοσοι χιλιαδες οπαδοι που υπαρχουν. Βλεπω και αντικριζω καθημερινα ειτε στο metro ειτε στο δρομο οταν φοραω μπλουζα της Θυρας 7 να με κοιτανε με φοβο και οταν τους κοιταω να χαμηλωνουν το κεφαλι. Σαν πως βλεπουν εγκληματια. Αυτες οι ιδεολογιες που εχουν περαστει πρεπει να εκλειψουν. Ο οπαδος το μονο που εχει χρεως να κανει ειναι οπου και να βρεθει να γινει η ασπιδα και το σπαθι της ομαδας του χωρις βεβαια με βανδαλισμους κτλ..Υπαρχουν και τα λογια. Να ξερετε οτι σαν εκπροσοπως της ΘΥΡΑΣ 7 μπορω να πω με σιγουρια οτι τα μελη μας ειναι εγγεγραμενα με καθε επωνυμια και βρισκονται στα χερια της διοικησης. Ολα τα μελη των συνδεσμων εννοω. Συμπερασμα οτι καποιο μελος της Θυρας 7 ειναι δυσκολο να κανει φασαριες και ''τραμπουκιες'' διοτι ειναι ευκολο να αναγνωριστει. Αν λοιπον καποιος ΔΕΝ ειναι μελος και μεσα απο την Θυρα 7 θελει να περασει τις εγκληματικες του πραξεις λυπαμε αλλα δεν φερουμε καμια ευθυνη. Εμεις θα προσπαθησουμε να τον αποτρεψουμε μεχρι εκει που μας περνει.

    ΥΓ:Σας περιμενω ολους. Κερναω καφε...
    ntek
    ntek
    Καπετάνιε, Καπετάνιε Χαμογέλα!

    Αριθμός μηνυμάτων : 2178
    Κάρμα : 195
    Points : 7868
    Registration date : 29/12/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες... Empty Απ: Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες...

    Δημοσίευση από Aptyxeiotos Τρι Δεκ 30, 2008 11:12 pm

    Δεν είμαι οπαδός κάποιας ομάδας και δεν συμμερίζομαι απαραίτητα τη θέρμη σου, φίλε μου, αλλά υποστηρίζω τις απόψεις σου... Τα άτομα αυτά είναι οι γνωστοί άγνωστοι (που κάθε άλλο παρά άγνωστοι είναι στις αρχές) και θα τους βρείς να κάνουν καταστροφές οπουδήποτε, με κάθε ευκαιρία...
    Aptyxeiotos
    Aptyxeiotos
    Admin είμαι, ό,τι θέλω κάνω!

    Αριθμός μηνυμάτων : 1290
    Ηλικία : 35
    Τόπος : Right Here, Right Now.
    Κάρμα : 4324
    Points : 505989
    Registration date : 31/08/2008

    https://synomilo.forumgreek.com

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες... Empty Απ: Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες...

    Δημοσίευση από ntek Τρι Δεκ 30, 2008 11:26 pm

    Συμφωνω. Διακρινεται την θερμη μου γιατι ολους τους οπαδους μας βαζουν στο ιδιο τσουβαλι. Εχω βρει τον μπελα μου απο την αστυνομια εξαιτιας της ''μαζας'' και εχω περασει βραδια μακρια απο το σπιτι μου. Επειδη απλως στεκομουν εκει...
    Ομως καλυτερα που δεν εισαι οπαδος και οποιος δεν ειναι να μην γινει ποτε του. Διοτι εγω βρεθηκα με λαθος ατομα σε λαθος στιγμες...
    ntek
    ntek
    Καπετάνιε, Καπετάνιε Χαμογέλα!

    Αριθμός μηνυμάτων : 2178
    Κάρμα : 195
    Points : 7868
    Registration date : 29/12/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες... Empty Απ: Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες...

    Δημοσίευση από Gregory Τετ Δεκ 31, 2008 11:12 am

    Οπαδός είναι όποιος υποστηρίζει, ακολουθάει, συμμερίζεται πρόσωπα, ιδέες, ομάδες ατόμων, τάσεις...Ο απαδός απαιτεί, διαμαρτύρεται, βιώνει έντονα την αδικία, χαίρεται...
    'Οποιος πιστεύει ότι οπαδός σημαίνει βία, κάνει μεγάλο λάθος...Η βία προέρχεται απ΄το φανατισμό και την πόρρωση....Α! ναι και απ΄ τις οργανωμένες σπείρες των γνωστών άγνωστων που τους συναντούμε πια σε κάθε χώρο και έχουν αναλάβει το ρόλο του τιμωρού...( το ποιόν τιμωρούν είναι άλλη ιστορία...)

    Όπως καταλαβαίνεις, Misfits, όλοι είμαστε οπαδοί...Ευτυχώς για μας...
    Gregory
    Gregory

    Αριθμός μηνυμάτων : 241
    Ηλικία : 37
    Τόπος : Θεσσαλονίκη, δυτικά...
    Κάρμα : 74
    Points : 5910
    Registration date : 12/11/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες... Empty Απ: Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες...

    Δημοσίευση από ntek Τετ Δεκ 31, 2008 11:31 am

    Εγω δεν εγραψα κατι διαφορετικο απο οτι εγραψες εσυ. Ολοι ειμαστε οπαδοι και ξερω πολυ καλα τι σημαινει η λεξη οπαδος. Οχι μονο στα λογια αλλα παντου με πραξεις... Απλως το θεμα που ανεβασα ηταν ωστε να δουνε καποιοι και την αλλη πλευρα του οπαδισμου και οχι ΟΛΕΣ οι ευθυνες να πεφτουν σε αγνους οπαδους.
    ΥΓ:Ευχομαι να εισαι οπαδος και θα εχεις νιωσει στο πετσι σου τι εχουμε τραβηξει τοσα χρονια....
    ntek
    ntek
    Καπετάνιε, Καπετάνιε Χαμογέλα!

    Αριθμός μηνυμάτων : 2178
    Κάρμα : 195
    Points : 7868
    Registration date : 29/12/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες... Empty Απ: Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες...

    Δημοσίευση από Gregory Τετ Δεκ 31, 2008 11:46 am

    Είμαι οπαδός ιδεών...Συμφώνησα μαζί σου γιατί θεωρώ πως ένας οπαδός, ό, τι κι αν υποστηρίζει κι ακολουλουθεί, έρχεται η στιγμή που θα το ¨πληρώνει"...
    Είμαι οπαδός ομάδας, όχι ένθερμος, αλλά σταθερός....
    Πολύ ωραίο το θέμα σου και εύχομαι να έχει τη σωστή αντιμετώπιση απ΄όλους...
    Gregory
    Gregory

    Αριθμός μηνυμάτων : 241
    Ηλικία : 37
    Τόπος : Θεσσαλονίκη, δυτικά...
    Κάρμα : 74
    Points : 5910
    Registration date : 12/11/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες... Empty Απ: Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες...

    Δημοσίευση από irida Τετ Δεκ 31, 2008 2:36 pm

    Είμαι οπαδός, σε καταλαβαίνω, Misfits...Για μένα, βέβαια, αν και ξεχνιέμαι να το χρησιμοποιήσω, θα προτιμούσα τη λέξη, αλλά και την έννοια "φίλαθλος"....
    irida
    irida
    Λογιστική των Χρωμάτων!!!

    Αριθμός μηνυμάτων : 842
    Ηλικία : 33
    Τόπος : Θεσσαλονίκη
    Κάρμα : 123
    Points : 6423
    Registration date : 26/12/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες... Empty Απ: Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες...

    Δημοσίευση από Aptyxeiotos Τετ Δεκ 31, 2008 2:54 pm

    Μακάρι οι όλοι οι οπαδοί να ήταν και φίλαθλοι...
    Όταν ακολουθείς την ομάδα σου ακόμα και σε αγώνες με μικρές ομάδες, είσαι φίλαθλος... (μπράβο σου)
    Όταν φωνάζεις συνθήματα και παθιάζεσαι για την ομάδα σου, είσαι οπαδός... (δικαίωμά σου)
    Όταν κάνεις ζημιές και βανδαλισμούς επειδή η ομάδα σου έχασε από τη μικρότερη ομάδα, είσαι μπαχαλάκιας...(ντροπή σου)
    Όταν κυνηγάς και χτυπάς παιδάκια 12 χρονών που απλά πήγαν στο κλειστό της περιοχής τους να δουν μπάσκετ, είσαι τέρας... (αχ, αν σε πιάσω...)

    Ναι, κυρίες και κύριοι... το παραπάνω έγινε... και είναι κρίμα για τον αθλητισμό, τις ομάδες αλλά και τους φιλάθλους σαν τον φίλο Misfits το να στιγματίζεται ο χώρος από τέτοια γεγονότα...
    Aptyxeiotos
    Aptyxeiotos
    Admin είμαι, ό,τι θέλω κάνω!

    Αριθμός μηνυμάτων : 1290
    Ηλικία : 35
    Τόπος : Right Here, Right Now.
    Κάρμα : 4324
    Points : 505989
    Registration date : 31/08/2008

    https://synomilo.forumgreek.com

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες... Empty Απ: Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες...

    Δημοσίευση από ntek Τετ Δεκ 31, 2008 2:58 pm

    Αυτα τα γεγονοτα πηγα να προλαβω και εβγαλα το θεμα. Αυτα πηγα να εξηγησω. Εγω θα ειμαι ο πρωτος που θα παω να πιασω αυτους που μεσα απο τις ομαδες περνανε εγκληματικες πραξεις και βαρανε παιδακια. Ακομα και ατομα που λενε οτι ειναι Ολυμπιακος. Πιστευω να καταλαβαινεται...

    ΥΓ: Ιριδα, η λεξη φιλαθλος σημαινει ο ''φιλος του αθληματος''. Ο οπαδος ομως ειναι αυτος που αγαπαει μια ομαδα και κανει τα παντα γιαυτην. Προσωπικα αυτοαποκαλουμε οπαδος και οχι φιλαθλος...
    ntek
    ntek
    Καπετάνιε, Καπετάνιε Χαμογέλα!

    Αριθμός μηνυμάτων : 2178
    Κάρμα : 195
    Points : 7868
    Registration date : 29/12/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες... Empty Απ: Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες...

    Δημοσίευση από Aptyxeiotos Τετ Δεκ 31, 2008 3:33 pm

    Νομίζω ότι το "οπαδός" θα έπρεπε να περιέχει το "φίλαθλος"... άλλωστε το άθλημα είναι αυτό γύρω από το οποίο περιστρέφονται τα πάντα...
    Αν για παράδειγμα η ΘΥΡΑ 7 σαν νομικό πρόσωπο μετατρεπόταν σε χρηματιστηριακή ή ασφαλιστική εταιρία, δε νομίζω πως οι οπαδοί θα την ακολουθούσαν στη "μάχη" κατά των ανταγωνιστών της...

    (παρατραβηγμένο το παράδειγμα, αλλά μας κάνει Smile )
    Aptyxeiotos
    Aptyxeiotos
    Admin είμαι, ό,τι θέλω κάνω!

    Αριθμός μηνυμάτων : 1290
    Ηλικία : 35
    Τόπος : Right Here, Right Now.
    Κάρμα : 4324
    Points : 505989
    Registration date : 31/08/2008

    https://synomilo.forumgreek.com

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες... Empty Απ: Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες...

    Δημοσίευση από ntek Τετ Δεκ 31, 2008 3:44 pm

    Τραβηγμενο ή οχι ειναι παραδειγμα και μαλιστα σεβαστο.
    Ομως εδω θα ειμαστε και ολα θα τα πουμε... Σιγα σιγα Cool
    ntek
    ntek
    Καπετάνιε, Καπετάνιε Χαμογέλα!

    Αριθμός μηνυμάτων : 2178
    Κάρμα : 195
    Points : 7868
    Registration date : 29/12/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες... Empty Απ: Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες...

    Δημοσίευση από areianos Τετ Δεκ 31, 2008 4:46 pm

    Λοιπόν Βασίλη,έχεις κατά την άποψή μου απόλυτο δίκιο...Συζητώντας πολύ συχνά με απλούς ανθρώπους(δηλαδή όχι σχετικούς με οπαδικά),βλέπω πως έχει επικρατήσει η άποψη ότι ο φίλαθλος,ο νεαρός που επισκέπτεται το γήπεδο,είναι και ο φασαριόζος που παίζει ξύλο παντού,καταστρέφει και προκαλεί πορβλήματα...Η άποψη αυτή αφ'ενός είναι λανθασμένη,αφ'ετέρου είναι απόλυτη...Λανθασμένη γιατί υπάρχουν άτομα που πάνε στο γήπεδο,σκεπτόμενοι το πώς θα βοηθήσουν την ομάδα τους και φυσικά τους ενδιαφέρει το άθλημα,η ψυχαγωγία που αυτό προσφέρει και η ευχαρίστηση.Δεν έχουν καμία σχέση με τα κάθε είδους επεισόδια που γίνονται,τα καταδικάζουν(μιλάω γιατί και εγώ έχω γνωστούς ακόμα και συγγενείς που έχουν κατηγορηθεί άδικα)και είναι αντίθετοι με αυτά αλλά αντιμετωπίζουν άδικα τις κατηγορίες των (αδαών αν το λέω σωστά) ανθρώπων...Απόλυτη γιατί πολύ απλά δεν είναι όλοι οι φίλαθλοι έτσι αλλά ο απλός κόσμος τους κατηγορεί όλους ανεξαιρέτως έχοντας σχηματίσει αρνητική άποψη για τους συνδέσμους (π.χ έχω ακούσει οτι τον Super-3 τον απαρτίζουν αλήτες αλλά εγώ έχω δει ακόμα και φοιτητές ανάμεσα σε αυτούς τους αλήτες) και τις ομάδες και είναι μέγα λάθος αυτό,δηλαδή το να είσαι προκατειλημμένος...
    areianos
    areianos
    Το Σκουλήκι του Φόρουμ

    Αριθμός μηνυμάτων : 593
    Τόπος : Πλανήτης Άρης
    Κάρμα : 37
    Points : 6231
    Registration date : 22/12/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες... Empty Απ: Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες...

    Δημοσίευση από wind Τετ Δεκ 31, 2008 4:57 pm

    φιλαθλος ειναι αυτος που ενστερνιζεται τα ιδεωδη του αθλητισμου...
    οπαδος ειναι, οπως ειπε και ο gregory, αυτος που ακολουθει ομαδες,
    προσωπα και ιδεες...
    ενας οπαδος, ειναι πρωταρχικα φιλαθλος...
    ενας φιλαθλος δεν ειναι απαραιτητα και οπαδος...

    ενας οπαδος δεν ειναι υποχρεωτικα φανατισμενος...
    ενας φανατισμενος μπορει να φτασει στα ακρα...

    supporters και partisans ειναι δυο διαφορετικα πραγματα...
    ολοι εχετε δικιο.....τα "ακρα" ειναι παντα η αιτια του κακου...
    wind
    wind
    Ο Υδραυλικός μας

    Αριθμός μηνυμάτων : 2797
    Ηλικία : 35
    Τόπος : αθηνα
    Κάρμα : 244
    Points : 8494
    Registration date : 18/11/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες... Empty Απ: Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες...

    Δημοσίευση από dakos Τετ Δεκ 31, 2008 8:02 pm

    οαπδος ομαδας και γω δεν ειμαι, αποψη, ομως, εχω. ισως να μην μπορω να μπω στο "πετσι" ενος οπαδου για να καταλαβω πως βλεπει τα πραγματα αλλα πιστευω οτι μπορω ανετα, να ξεχωρισω τον οπαδισμο απ τον χουλιγκανισμο...
    αυτου του ειδους η βια, δεν ανιχνευεται μονο στα γηπεδα...τη βλεπουμε παντου αναλογα με τις απαιτησεις του συρμου. και, φυσικα, η συμπεριφορα ενος οπαδου, πορρω απεχει απ τη συμπεριφορα ενος ειδικευμενου στην προκληση εντασης σ εναν αγωνα...
    dakos
    dakos
    Το Κουλό Χέρι του Νόμου

    Αριθμός μηνυμάτων : 1905
    Ηλικία : 38
    Τόπος : θεσσαλονικη...
    Κάρμα : 191
    Points : 7348
    Registration date : 08/11/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες... Empty Απ: Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες...

    Δημοσίευση από ntek Πεμ Ιαν 01, 2009 7:24 pm

    Ο αγνος οπαδος ομως που αγαπαει την ομαδα του δεν θα κατσει να προκαλεσει ΠΟΥΘΕΝΑ ωστε να τιμωρηθει η ομαδα σε εναν αγωνα. Εγω προσωπικα χρονια στο γηπεδο και συγκεκριμενα μεσα στους οργανωμενους εχω μαθει τα ''κοζα'' απο την καλη και την αναποδη. Οσο μπορουμε εχουμε απομονωσει τα ατομα που μεσα απο τους οργανωμενους θελουν να κανουν τα δικα τους και να προκαλουνε συνεχεια. Γιαυτο και προσεχουμε πλεον ποιος γινεται μελος στην Θυρα 7 και αν κανει κατι δεν θα εχει θεση στον συνδεσμο που ειναι γραμμενος. Και αυτο πιστευω το κανουν και οργανωμενοι αλλων ομαδων.
    ntek
    ntek
    Καπετάνιε, Καπετάνιε Χαμογέλα!

    Αριθμός μηνυμάτων : 2178
    Κάρμα : 195
    Points : 7868
    Registration date : 29/12/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες... Empty Απ: Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες...

    Δημοσίευση από yellowMadness_3 Πεμ Ιαν 01, 2009 10:37 pm

    Ακριβως το ιδιο βασιλη εγινε και σε ολους τους συνδεσμους Σουπερ 3...απομακρυνθικαν ολα τα "λαμογια" που κανανε κακο στην ομαδα μας , ισως με απειλες , ισως οχι...αλλα εφυγαν.Ας μην ξεχναμε οτι καπιοι ανεγκεφαλοι εριξαν την ομαδα μας στην Β' Εθνικη με την ανεπιτρεπτη συμπεριφορα τους στο γηπεδο και συγεκριμενα , την "εισβολη" τους στον αγωνιστικο χωρο με αποτελεσμα τον τραυματισμο(ισως παρατραβηγμενο) ενος ποδοσφαιριστη της αντιπαλης ομαδας...τελικα η ομαδα μας υποβιβαστικε στην δευτερη κατηγορια και τα "λαμογια" εφυγαν απο την μεση μια κια καλη........Ευτυχως η ομαδα μας ανεβηκε την επομενη χρονια και εγινε και παλι σταθερη αξια του Ελληνικου πρωταθληματος....!!!
    yellowMadness_3
    yellowMadness_3

    Αριθμός μηνυμάτων : 477
    Ηλικία : 109
    Τόπος : Εκπροσωπω Σαλονικα...
    Κάρμα : 2
    Points : 5674
    Registration date : 07/11/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες... Empty Απ: Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες...

    Δημοσίευση από ntek Παρ Ιαν 02, 2009 2:07 pm

    Αυτες οι κινησεις πρεπει να γινουν Δανη σε ολους τους οργανωμενους στην Ελλαδα. Ομως ακουω συνεχεια για μας οτι ειμαστε βανδαλοι κτλ. Η θυρα 7 εχει τα περισσοτερα μελη. Ετσι πιστευω οτι ειναι δυσκολο απο μια μερα στην αλλη να αλλαξουν τα πραγματα οταν εχεις να κανεις με χιλιαδες λαο. Ομως ακομα και τοτε, ακομα και απομακρυσμενοι που ειναι οι ''τραμπουκοι'' του γηπεδου, αν παει καποιος που θελει να τα βγαλει περα μονο με βια και αγορασει μια μπλουζα της Θυρας 7(ή και αν την τυποσει σε ενα μαγαζι) και διαπραξει καποιο αδικημα, θα βρει ΟΛΗ η Θυρα 7 τον μπελα της, το ιδιο κι εγω σαν μελος της 7. Τα κοζα αυτα ειναι που με κανουν να φουντωνω και να μην μπορω αλλο. Να βρισκω τον μπελα μου χωρις λογο επειδη ανηκω στην Θυρα 7.
    ntek
    ntek
    Καπετάνιε, Καπετάνιε Χαμογέλα!

    Αριθμός μηνυμάτων : 2178
    Κάρμα : 195
    Points : 7868
    Registration date : 29/12/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες... Empty Απ: Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες...

    Δημοσίευση από yellowMadness_3 Παρ Ιαν 02, 2009 2:14 pm

    Ρε φιλε και εμεις ειμαστε χιλιαδες...δεν σε ειπα οτι πηραν δρομο ολοι , υπαρχουν και μερικοι ακομα και τους ξερω πολυ καλα μα πλεον δεν τολμανε να κανουνε χουλιγκανισμους γιατι αν τολμησουν να κανουνε , θα πεσουνε σουτια..ξερεις εμας ο οργανωτης μας , απειλει , λεει πως οποιος δεν φοναζει και πεταξει κορδελα θα τον πλακοσουμε..μεγαλε ετσι ειναι γιαυτο εμεις δεν κανουμε επισοδεια....
    yellowMadness_3
    yellowMadness_3

    Αριθμός μηνυμάτων : 477
    Ηλικία : 109
    Τόπος : Εκπροσωπω Σαλονικα...
    Κάρμα : 2
    Points : 5674
    Registration date : 07/11/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες... Empty Απ: Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες...

    Δημοσίευση από ntek Παρ Ιαν 02, 2009 2:30 pm

    Ρε μικρε(Razz ) δεν σου λεω για οργανωτες και ''κεφαλια'' του γηπεδου. Αλλα για ατομα που ενεργουν μεσα απο οπαδους ωστε να μην βρουν τον μπελα τους. Ξερω κι εγω ποιοι ειναι και πολλοι αλλοι. Διοτι και για αυτο που εγινε στην Παιανια στις 29/3/07 με τον νεκρο οπαδο του παναθηναικου ξερω πολυ καλα τι πεχτυκε(δεν μπορω να πω αν ημουν ή οχι) και αν θες σου στελνω σε πμ ή σε περνω τηλ και στα λεω. Για να δεις οτι οι πραγματικοι ενοχοι δεν ειναι οι οπαδοι αλλα ''αλλοι''.
    ntek
    ntek
    Καπετάνιε, Καπετάνιε Χαμογέλα!

    Αριθμός μηνυμάτων : 2178
    Κάρμα : 195
    Points : 7868
    Registration date : 29/12/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες... Empty Απ: Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες...

    Δημοσίευση από rokas Παρ Ιαν 02, 2009 5:01 pm

    Κάπου σας χάνω, δεν ασχολήθηκα ποτέ μου σοβαρά με το ποδόσφαιρο. Αλλά και κάπου σας δικαιολογώ...
    rokas
    rokas
    Δάσκαλε που δίδασκες...

    Αριθμός μηνυμάτων : 695
    Ηλικία : 37
    Τόπος : Λαρισα
    Κάρμα : 89
    Points : 6356
    Registration date : 24/11/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες... Empty Απ: Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες...

    Δημοσίευση από ntek Τετ Ιαν 07, 2009 5:12 pm

    Με περνει προχθες το απογευμα ενα φιλαρακι μου τηλεφωνο και λεει ''Ελα ρε Bill να πιουμε τιποτα σπιτι μου''. Δεν ειχα κατι καλυτερο να κανω και πηγα. Με την κουβεντα εφτασε 2 τα ξημερωματα. Καθομασταν στο μπαλκονι και μια στιγμη απο το διπλανο διαμερισμα ακουω να χτυπαει ενα ξυπνητηρι. Λεω ''ωχ τον κακομοιρη τι δουλεια θα κανει και ξυπναει τετοια ωρα''. Μου λεει ομως ο φιλος μου οτι κανω λαθος. Ειναι λεει Παναθηναικος και παει με κατι αλλους να ξαναφτιαξουν ενα graffity σε μια περιοχη γιατι τους το χαλασανε καποιοι. Σκεφτηκα κι εγω τοτε εκει που καθομουν αραχτος:''Α ρε Ολυμπιακε τι τους εχεις κανει τοσα χρονια!'' Cool
    ntek
    ntek
    Καπετάνιε, Καπετάνιε Χαμογέλα!

    Αριθμός μηνυμάτων : 2178
    Κάρμα : 195
    Points : 7868
    Registration date : 29/12/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες... Empty Απ: Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες...

    Δημοσίευση από yellowMadness_3 Τετ Ιαν 07, 2009 6:12 pm

    Ε τι αλλο θα σκεφτοσουν , μονο τι τους εχεται κανει με τα σπρεϋ , καλα σας λενε χουλιγκαν των σπρεϋ.. Wink
    yellowMadness_3
    yellowMadness_3

    Αριθμός μηνυμάτων : 477
    Ηλικία : 109
    Τόπος : Εκπροσωπω Σαλονικα...
    Κάρμα : 2
    Points : 5674
    Registration date : 07/11/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες... Empty Απ: Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες...

    Δημοσίευση από ntek Τετ Ιαν 07, 2009 6:14 pm

    Χουλιγκαν των σπρει, των πληκτρων και των αυτοκολλητων ειναι αλλοι... Εσυ τουλαχιστον ξερεις τι ειμαι... Wink
    ntek
    ntek
    Καπετάνιε, Καπετάνιε Χαμογέλα!

    Αριθμός μηνυμάτων : 2178
    Κάρμα : 195
    Points : 7868
    Registration date : 29/12/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες... Empty Απ: Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες...

    Δημοσίευση από yellowMadness_3 Τετ Ιαν 07, 2009 6:16 pm

    Ξερω , γιαυτο και δεν μιλαω για σενα παραπανω..και εσυ ξερεις τι ειμαστε(αρειανοι).. Cool
    yellowMadness_3
    yellowMadness_3

    Αριθμός μηνυμάτων : 477
    Ηλικία : 109
    Τόπος : Εκπροσωπω Σαλονικα...
    Κάρμα : 2
    Points : 5674
    Registration date : 07/11/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες... Empty Απ: Είμαστε οπαδοί και όχι εγκληματίες...

    Δημοσίευση από ntek Τετ Ιαν 07, 2009 6:17 pm

    Ξερω κι εγω τι ειστε.. Απο πρωτο χερι.. Οσο ξερεις εσυ εμενα... Cool
    ntek
    ntek
    Καπετάνιε, Καπετάνιε Χαμογέλα!

    Αριθμός μηνυμάτων : 2178
    Κάρμα : 195
    Points : 7868
    Registration date : 29/12/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Σελίδα 1 από 4 1, 2, 3, 4  Επόμενο

    Επιστροφή στην κορυφή

    - Παρόμοια θέματα

     
    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
    Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης