Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ ΤΗΣ ΘΑΝΑΤΙΚΗ ΠΟΙΝΗΣ

+15
Billis
liana
rokas
mixaela_
~katerina~
iokasti
latinos
marios
Aptyxeiotos
wind
iasonas
erion5
areianos
kostikas26
Kostis
19 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Η ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ ΤΗΣ ΘΑΝΑΤΙΚΗ ΠΟΙΝΗΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: Η ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ ΤΗΣ ΘΑΝΑΤΙΚΗ ΠΟΙΝΗΣ

Δημοσίευση από glykoulis Παρ Ιουλ 24, 2009 8:06 pm

ε???δεν πρεπει καν να υπαρχει αυτο το θεμα.....ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ ΤΗΣ ΘΑΝΑΤΙΚΗΣ ΠΟΙΝΗΣ??τ ειμαστε????ζωα???ελεος..........η φυλακη ειναι αρκετη τιμωρια...ε οχι κ θανατικη ποινη....μλκς....ελεος...


εχω σκοπο να κλεψω τραπεζα για αυτο.... lol!
glykoulis
glykoulis
ο πιο εξυπνος, ομορφος και γλυκος του φορουμ...

Αριθμός μηνυμάτων : 1338
Ηλικία : 31
Τόπος : athina
Κάρμα : 34
Points : 6946
Registration date : 18/06/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ ΤΗΣ ΘΑΝΑΤΙΚΗ ΠΟΙΝΗΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: Η ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ ΤΗΣ ΘΑΝΑΤΙΚΗ ΠΟΙΝΗΣ

Δημοσίευση από emo_no Σαβ Ιουλ 25, 2009 2:15 am

μπορεις να ζητησεις νομικες συμβουλες απο τους δυο νομικους που εχουμε εδω και μαλιστα ο ενας κανει και μεταπτυχιακο στο ποινικο...( χαρα στο κουραγιο του... )
τη θανατικη ποινη, τουλαχιστον απ τον ενα την εχεις σιγουρη εσυ....χαεχαεχεαεχαεχεαχεαεχαεχεαεχαεχαεχαε!!! lol! ( πλεονασμος το lol! αλλα η συνηθεια, βλεπετε... )
emo_no
emo_no
Μην πυροβολείτε τον πιανίστα!

Αριθμός μηνυμάτων : 1635
Ηλικία : 33
Τόπος : εδω κοντα...
Κάρμα : 131
Points : 7141
Registration date : 14/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ ΤΗΣ ΘΑΝΑΤΙΚΗ ΠΟΙΝΗΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: Η ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ ΤΗΣ ΘΑΝΑΤΙΚΗ ΠΟΙΝΗΣ

Δημοσίευση από pandora Τετ Σεπ 30, 2009 1:31 pm

ναι, ισως ειναι μια καλη σκεψη...σημερα ειμαι εκνευρισμενη, πολυ εκνευρισμενη...
πηγα να "γραψω" τα φαρμακα της γιαγιας μου σε υποκαταστημα του ΙΚΑ...
επι ωρες, στην ουρα, ανθρωποι που δουλεψαν, μεγαλωσαν τα παιδια τους, βγηκαν στη συνταξη να στεκονται, υπομονετικα, σε μια ουρα περιμενοντας τι? αυτο που δικαιουνται, αυτο που ειναι δικο τους...
και οταν φτανει η σειρα τους, εκει σ αυτους που δεν ειναι καν γιατροι με ολοη τη σημασια της λεξης, να τους αντιγυριζουν χιλια δυο γιατι τολμησαν να ζητησουν ενα χαπι παραπανω για να μην επαναλαβουν την ιδια επιπονη διαδικασια της ουρας...

ε οχι, δεν το ανεχομαι αυτο...ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΕΧΟΜΑΙ..... confused

επαναφορα της θανατικης ποινης για οσουν ποδοπατουν αξιοπρεπειες...
pandora
pandora
Κοινωνικός Ανταποκριτής (κοινώς... κουτσομπόλα)

Αριθμός μηνυμάτων : 3029
Ηλικία : 34
Τόπος : αγρινιο
Κάρμα : 231
Points : 8538
Registration date : 10/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ ΤΗΣ ΘΑΝΑΤΙΚΗ ΠΟΙΝΗΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: Η ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ ΤΗΣ ΘΑΝΑΤΙΚΗ ΠΟΙΝΗΣ

Δημοσίευση από xristina Τετ Σεπ 30, 2009 7:36 pm

κατα την αποψη μου πρεπει να επιβαλεται θανατικη ποινη!!! ανθρωποι που πράτουν κακουργήματα δεν τους τιμωρεί η φυλακή αλλα η θανατικη ποινη!!! πως επιτρεπουν παιδαραστες να τους φυλακιζουν 10 χρονια και μετα αθωοι??? πρεπει αν τους καψουνε ζωντανους!!! άνθρωποι που σπέρνουν μίσος και θλίψη να τους καίνε ζωντανους!!! Αλλα εδω μιλαμε για την Ελλαδιτσα!! Που δικιο έχει αυτος που εχει λεφτα!!! Σε μια χωρα που θεμελιωνεται στην δημοκρατια αλλα η δημοκρατια είναι μονο στα χαρτια!!! Επομένως μιλάμε για κάτι που για τους αξιολατρευτους πολιτικους μας ακου΄γεται σαν ανέκδοτο με τον Τοττο!!!
xristina
xristina
Πάντα θα γίνεται το δικό μου...άντε γιατί α!

Αριθμός μηνυμάτων : 574
Τόπος : θεσσαλονικη
Κάρμα : 18
Points : 6055
Registration date : 03/08/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης