Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Παρόμοια θέματα

    Νέο site denuparxei...

    +40
    Margera
    pigasos
    panagiotis michael j
    jimy
    asterias
    barbarossa
    kalampoki
    kiaskia
    taugetos
    alexx!!!
    asos
    parlapipas
    liana
    petra_
    forum
    kokosimos
    latinos
    ioystinos
    marios
    Aptyxeiotos
    mixaela_
    Kelembor
    rokas
    allouteros
    vaggos
    wind
    gigenis
    kirka
    coyote
    nostradamos
    kostikas26
    eleos
    iasonas
    erion5
    Kostis
    irida
    isoposos
    pandora
    innokentios
    giorgostriant
    44 απαντήσεις

    Σελίδα 1 από 4 1, 2, 3, 4  Επόμενο

    Πήγαινε κάτω

    Νέο site denuparxei... Empty Νέο site denuparxei...

    Δημοσίευση από giorgostriant Πεμ Μάης 20, 2010 6:33 pm

    Έχει δημιουργηθεί ένα καινούριο site που διαθέτει forum , 400 free games, λιστα φίλων , πολλές παραμετροποιήσεις στα προφίλ , τοίχο για κάθε μέλος, chat , ένα παζάρι (κάτι σαν ebay) και ετοιμάζεται ραδιοφωνικός σταθμός για να κάνουνε εκπομπή τα μέλη ...
    Δοκιμάστε το ... http://denuparxei.info !!!


    Έχει επεξεργασθεί από τον/την giorgostriant στις Παρ Μάης 21, 2010 12:53 am, 1 φορά
    giorgostriant
    giorgostriant

    Αριθμός μηνυμάτων : 19
    Κάρμα : -7
    Points : 5110
    Registration date : 20/05/2010

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Νέο site denuparxei... Empty Απ: Νέο site denuparxei...

    Δημοσίευση από innokentios Πεμ Μάης 20, 2010 7:57 pm

    μαλιστα... καλη η προσπαθεια αλλα δεν εχει αυτο το κατι, το κατι που να το ξεχωριζει. προσωπικα θα προτεινα αλλαγη φοντου και πιο απλη αρχικη σελιδα. αποφυγη του copy - paste και οχι πολλα προσθετα που να επιβαρυνουν.
    για μενα ενα φορουμ ειναι ενα φορουμ συζητησης και πρεπει να επικεντρωνεται σ αυτο...
    για τις αποστολες δεν μπορω να εχω γνωμη, ειναι πολυ νωρις ακομα...
    ευχομαι επιτυχια...
    innokentios
    innokentios

    Αριθμός μηνυμάτων : 237
    Ηλικία : 36
    Τόπος : Κοζάνη
    Κάρμα : 26
    Points : 5629
    Registration date : 20/08/2009

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Νέο site denuparxei... Empty Απ: Νέο site denuparxei...

    Δημοσίευση από pandora Πεμ Μάης 20, 2010 9:29 pm

    θα συμφωνησω με τον innokentios...ειμαι του λιτου, του απλου και του ουσιαστικου. θεωρω οτι το αμιγες ειναι το καλυτερο...

    φθσικα σ ενα φορουμ πρωταρχικο ρολο παιζουν τα μελη και η διαθεση που εχουν για να δημιουργησουν κλιμα. καλα μελη σου ευχομαι, λοιπον... Very Happy
    pandora
    pandora
    Κοινωνικός Ανταποκριτής (κοινώς... κουτσομπόλα)

    Αριθμός μηνυμάτων : 3029
    Ηλικία : 34
    Τόπος : αγρινιο
    Κάρμα : 231
    Points : 8521
    Registration date : 10/11/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Νέο site denuparxei... Empty Απ: Νέο site denuparxei...

    Δημοσίευση από giorgostriant Παρ Μάης 21, 2010 12:52 am

    Δεκτές οι παρατηρήσεις απλά μην ξεχνάτε πως δεν είναι φόρουμ..
    Είναι social site , chat , ebay και forum μαζί ... Όλα αυτά σε ένα site ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΑΝ !!!
    giorgostriant
    giorgostriant

    Αριθμός μηνυμάτων : 19
    Κάρμα : -7
    Points : 5110
    Registration date : 20/05/2010

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Νέο site denuparxei... Empty Απ: Νέο site denuparxei...

    Δημοσίευση από isoposos Παρ Μάης 21, 2010 8:05 am

    δε θελω να σε απογοητευσω αλλα ειναι ο πιο κοινος συνδυασμος.
    στατιστικα ξεκινουν τη βδομαδα γυρω στις δεκα με δεκαπεντε σελιδες μ αυτα τα χαρακτηριστικα κι ακομα περισσοτερα.
    οι πιο πολλες δεν εχουν τυχη και σταματουν μετα απο λιγο καιρο. θα τις βρεις ψαχνοντας σε στατιστικα, παρατημενες και μονες τις περισσοτερες...

    το μυστικο ειναι ενα, η συρμαγια. και μετα οι δημοσιες σχεσεις. οσο και αν ειναι τελεια σχεδιασμενη μια σελιδα, αν δεν τραβηξει κοσμο δεν εκανε τιποτα...για να τραβηξει κοσμο θελει να εχει το σωστο σχεδιασμο και το αναλογο ενδιαφερον...
    isoposos
    isoposos
    Ανάψτε το φως...

    Αριθμός μηνυμάτων : 325
    Ηλικία : 34
    Κάρμα : 59
    Points : 5608
    Registration date : 13/01/2010

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Νέο site denuparxei... Empty Απ: Νέο site denuparxei...

    Δημοσίευση από giorgostriant Παρ Μάης 21, 2010 11:09 am

    Θα ήθελα πολύ να μου δείξεις φίλε isoposos μία σελίδα που έχει τις εφαρμογές που έχει το denuparxei.info...???
    Αυτό που χρειάζεται είναι όπως λες και εσύ να τραβήξει κόσμο.. Η σελίδα είναι πάνω μόνο μία εβδομάδα και έχει 60 μέλη και 100 επισκέπτες κάθε μέρα και 800 με 1000 hits καθημερινά ... Δεν είναι πολλά αλλά μόλις ανοιξε... Αυτό που λείπει είναι να την μάθει ο κόσμος... Very Happy
    giorgostriant
    giorgostriant

    Αριθμός μηνυμάτων : 19
    Κάρμα : -7
    Points : 5110
    Registration date : 20/05/2010

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Νέο site denuparxei... Empty Απ: Νέο site denuparxei...

    Δημοσίευση από irida Παρ Μάης 21, 2010 11:14 am

    Μακάρι να συγκρατούσα τα links απ' όσες έχω δει εγώ τουλάχιστον...

    Ειλικρινά, δεν θυμάμαι αλλά είναι πολλές. Μπαίνω, βλέπω και βγαίνω...Σίγουρα δεν είναι οι σελίδες που ζητάω αλλά αυτό αφορά μόνο εμένα. Μακάρι με μια καλή διαφήμιση να τη μάθει το κοινό και να έχεις επιτυχία.
    irida
    irida
    Λογιστική των Χρωμάτων!!!

    Αριθμός μηνυμάτων : 842
    Ηλικία : 33
    Τόπος : Θεσσαλονίκη
    Κάρμα : 123
    Points : 6407
    Registration date : 26/12/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Νέο site denuparxei... Empty Απ: Νέο site denuparxei...

    Δημοσίευση από giorgostriant Παρ Μάης 21, 2010 11:18 am

    Δεν θέλω πολλές έστω μία ... και θα περιμένω όσο θελετε να την βρείτε... Basketball
    giorgostriant
    giorgostriant

    Αριθμός μηνυμάτων : 19
    Κάρμα : -7
    Points : 5110
    Registration date : 20/05/2010

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Νέο site denuparxei... Empty Απ: Νέο site denuparxei...

    Δημοσίευση από Kostis Παρ Μάης 21, 2010 11:52 am

    Ίσως ο συνδυασμός να μην είναι και ο πιο κοινός, ίσως. Ίσως, περισσότερο, να μην υπάρχει συνδυασμός. Όταν δένεις τόσα πολλά μαζί δεν σημαίνει πως θα επιτύχεις κιόλας. Πολλές φορές είναι σαν να μπερδεύεις την ζάχαρη με το αλάτι στον καφέ. Βέβαια, πάντα υπάρχει και το ενδεχόμενο να σου αρέσει ο αλατισμένος καφές... Αυτό είναι άλλη ιστορία.

    Πάντως βλέπω πως η διαχείριση είναι κάπως λανθασμένη, αν θες την γνώμη μου. Υπάρχουν 20 διαχειριστές και συντονιστές σε μια σελίδα 60 ατόμων. Δεν είναι υπερβολικό το 1/3? Εκτός κι αν έτσι τους κρατάς στη σελίδα...
    Kostis
    Kostis
    "Το Αλβανικό Στοιχείο..."

    Αριθμός μηνυμάτων : 1621
    Κάρμα : 126
    Points : 7215
    Registration date : 15/06/2009

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Νέο site denuparxei... Empty Απ: Νέο site denuparxei...

    Δημοσίευση από erion5 Παρ Μάης 21, 2010 1:51 pm

    isoposos έγραψε:δε θελω να σε απογοητευσω αλλα ειναι ο πιο κοινος συνδυασμος.
    στατιστικα ξεκινουν τη βδομαδα γυρω στις δεκα με δεκαπεντε σελιδες μ αυτα τα χαρακτηριστικα κι ακομα περισσοτερα.
    οι πιο πολλες δεν εχουν τυχη και σταματουν μετα απο λιγο καιρο. θα τις βρεις ψαχνοντας σε στατιστικα, παρατημενες και μονες τις περισσοτερες...

    το μυστικο ειναι ενα, η συρμαγια. και μετα οι δημοσιες σχεσεις. οσο και αν ειναι τελεια σχεδιασμενη μια σελιδα, αν δεν τραβηξει κοσμο δεν εκανε τιποτα...για να τραβηξει κοσμο θελει να εχει το σωστο σχεδιασμο και το αναλογο ενδιαφερον...

    ετσι ξεκινουν πολλες σελιδες, οντως...στην πορεια αναγκαζονται να κοψουν τα περιττα και αυτα χαρακτηριζονται ετσι απο την επισκεψιμοτητα που εχουν και να μεινουν με τα οσα εχουν κινηση. προσωπικα εγω, προτιμω μια σελιδα με ευκολη προσβαση σε ολα που δεν κανει επαναληψεις. ειδησεογραφια μπορω να βρω παντου, παιχνιδια το ιδιο, ebay επισης, οσο για ραδιοφωνο, δεν ειμαι φιλος...

    καλη προσπαθεια, ας εχει και αποτελεσματα... cherry
    erion5
    erion5
    Πόσα πιάνει ρε το όχημα???

    Αριθμός μηνυμάτων : 3158
    Ηλικία : 33
    Τόπος : καστορια
    Κάρμα : 244
    Points : 8603
    Registration date : 13/11/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Νέο site denuparxei... Empty Απ: Νέο site denuparxei...

    Δημοσίευση από giorgostriant Παρ Μάης 21, 2010 1:59 pm

    Kostis έγραψε:Ίσως ο συνδυασμός να μην είναι και ο πιο κοινός, ίσως. Ίσως, περισσότερο, να μην υπάρχει συνδυασμός. Όταν δένεις τόσα πολλά μαζί δεν σημαίνει πως θα επιτύχεις κιόλας. Πολλές φορές είναι σαν να μπερδεύεις την ζάχαρη με το αλάτι στον καφέ. Βέβαια, πάντα υπάρχει και το ενδεχόμενο να σου αρέσει ο αλατισμένος καφές... Αυτό είναι άλλη ιστορία.

    Πάντως βλέπω πως η διαχείριση είναι κάπως λανθασμένη, αν θες την γνώμη μου. Υπάρχουν 20 διαχειριστές και συντονιστές σε μια σελίδα 60 ατόμων. Δεν είναι υπερβολικό το 1/3? Εκτός κι αν έτσι τους κρατάς στη σελίδα...

    Θα ήταν πιο σωστό δηλαδή να περιμένω να πλακώσει κόσμος και μετά να τρέχω να βρω mods και να μην βρίσκω?
    Ένα οργανωμένο site έχει από την πρώτη μέρα το προσωπικό ... Very Happy Very Happy Very Happy
    giorgostriant
    giorgostriant

    Αριθμός μηνυμάτων : 19
    Κάρμα : -7
    Points : 5110
    Registration date : 20/05/2010

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Νέο site denuparxei... Empty Απ: Νέο site denuparxei...

    Δημοσίευση από erion5 Παρ Μάης 21, 2010 2:20 pm

    giorgostriant έγραψε:
    Kostis έγραψε:Ίσως ο συνδυασμός να μην είναι και ο πιο κοινός, ίσως. Ίσως, περισσότερο, να μην υπάρχει συνδυασμός. Όταν δένεις τόσα πολλά μαζί δεν σημαίνει πως θα επιτύχεις κιόλας. Πολλές φορές είναι σαν να μπερδεύεις την ζάχαρη με το αλάτι στον καφέ. Βέβαια, πάντα υπάρχει και το ενδεχόμενο να σου αρέσει ο αλατισμένος καφές... Αυτό είναι άλλη ιστορία.

    Πάντως βλέπω πως η διαχείριση είναι κάπως λανθασμένη, αν θες την γνώμη μου. Υπάρχουν 20 διαχειριστές και συντονιστές σε μια σελίδα 60 ατόμων. Δεν είναι υπερβολικό το 1/3? Εκτός κι αν έτσι τους κρατάς στη σελίδα...

    Θα ήταν πιο σωστό δηλαδή να περιμένω να πλακώσει κόσμος και μετά να τρέχω να βρω mods και να μην βρίσκω?
    Ένα οργανωμένο site έχει από την πρώτη μέρα το προσωπικό ... Very Happy Very Happy Very Happy

    σ αυτο σωστα επραξες και δινει και μια εικονα του ειδους του κοσμου που περιμενεις...

    για την ιστορια να αναφερω οτι το synomilo, ουσιαστικα ειναι αυτοδιαχειριζομενο, χωρις να θελω να υποβαθμισω το ρολο του Aptyxeiotos και της petra_. αλλα αν προσεξεις καλα θα δεις οτι ολοι μας φροντιζουμε για την καλη του λειτουργια. θα μου πεις πως? με τις αποστολες μας... cherry
    erion5
    erion5
    Πόσα πιάνει ρε το όχημα???

    Αριθμός μηνυμάτων : 3158
    Ηλικία : 33
    Τόπος : καστορια
    Κάρμα : 244
    Points : 8603
    Registration date : 13/11/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Νέο site denuparxei... Empty Απ: Νέο site denuparxei...

    Δημοσίευση από giorgostriant Παρ Μάης 21, 2010 3:58 pm

    Προφανώς λόγο των αποστολών και της απλότητας του φόρουμ εδώ και 2 χρόνια έχει μόνο 1100 μέλη ... Wink
    Αξίζει να αναφέρω πως αυτό το φόρουμ το γνώρισα από μία mod που δεν μου είπε ποια είναι εδω μέσα απλά ότι την λένε Σοφία η οποία προσπαθώντας να κάνει εντύπωση για το φόρουμ αυτό μου είπε πως αρχικά είχατε εδώ πολλές εφαρμογές όπως αυτές στο denuparxei.info και τα είχανε φτιάξει κάποιοι επαγγελματίες του είδους αλλά το γυρίσανε σε απλό φόρουμ για "καλύτερα"...
    Αυτό είναι μεγάλο ψέμα ... Το synomilo είναι φτιαγμένο σε δωρεάν εταιρία με ελάχιστές δυνατότητες διαχείρησης...(το γνωρίζω απόλυτα γιατί έχω φτιάξει στο παρελθόν και εγώ σε αυτή την εταιρία)) Η μόνη εφαρμογή που κάθεται εδώ είναι ένα portal που από την εμπειρία μου είναι απαραίτητο σε ένα φόρουμ που σέβεται τον εαυτό του και τα μέλη του...

    Όλα αυτά τα λέω με καλη διάθεση και δεν είναι τι πιστεύω αλλά είναι γεγονότα..!!!
    giorgostriant
    giorgostriant

    Αριθμός μηνυμάτων : 19
    Κάρμα : -7
    Points : 5110
    Registration date : 20/05/2010

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Νέο site denuparxei... Empty Απ: Νέο site denuparxei...

    Δημοσίευση από Επισκέπτ Παρ Μάης 21, 2010 4:31 pm

    giorgostriant έγραψε:
    Kostis έγραψε:Ίσως ο συνδυασμός να μην είναι και ο πιο κοινός, ίσως. Ίσως, περισσότερο, να μην υπάρχει συνδυασμός. Όταν δένεις τόσα πολλά μαζί δεν σημαίνει πως θα επιτύχεις κιόλας. Πολλές φορές είναι σαν να μπερδεύεις την ζάχαρη με το αλάτι στον καφέ. Βέβαια, πάντα υπάρχει και το ενδεχόμενο να σου αρέσει ο αλατισμένος καφές... Αυτό είναι άλλη ιστορία.

    Πάντως βλέπω πως η διαχείριση είναι κάπως λανθασμένη, αν θες την γνώμη μου. Υπάρχουν 20 διαχειριστές και συντονιστές σε μια σελίδα 60 ατόμων. Δεν είναι υπερβολικό το 1/3? Εκτός κι αν έτσι τους κρατάς στη σελίδα...

    Θα ήταν πιο σωστό δηλαδή να περιμένω να πλακώσει κόσμος και μετά να τρέχω να βρω mods και να μην βρίσκω?
    Ένα οργανωμένο site έχει από την πρώτη μέρα το προσωπικό ... Very Happy Very Happy Very Happy

    polu swsto ayto pou les, prepei na kaneis ligo pio xaroumeni tin arxiiki selida einai polu mounti gia ena diaskedastiko forum (gt opws ola ta foroum kai mi einai diaskedastika)!!!! Emena m' aresei pantws to fonto an mporeis na allakseis me ena poio xaroume kai na min einai ola skoura xrwmata!!!

    Επισκέπτ
    Επισκέπτης


    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Νέο site denuparxei... Empty Απ: Νέο site denuparxei...

    Δημοσίευση από iasonas Παρ Μάης 21, 2010 4:52 pm

    giorgostriant έγραψε:Προφανώς λόγο των αποστολών και της απλότητας του φόρουμ εδώ και 2 χρόνια έχει μόνο 1100 μέλη ... Wink
    Αξίζει να αναφέρω πως αυτό το φόρουμ το γνώρισα από μία mod που δεν μου είπε ποια είναι εδω μέσα απλά ότι την λένε Σοφία η οποία προσπαθώντας να κάνει εντύπωση για το φόρουμ αυτό μου είπε πως αρχικά είχατε εδώ πολλές εφαρμογές όπως αυτές στο denuparxei.info και τα είχανε φτιάξει κάποιοι επαγγελματίες του είδους αλλά το γυρίσανε σε απλό φόρουμ για "καλύτερα"...
    Αυτό είναι μεγάλο ψέμα ... Το synomilo είναι φτιαγμένο σε δωρεάν εταιρία με ελάχιστές δυνατότητες διαχείρησης...(το γνωρίζω απόλυτα γιατί έχω φτιάξει στο παρελθόν και εγώ σε αυτή την εταιρία)) Η μόνη εφαρμογή που κάθεται εδώ είναι ένα portal που από την εμπειρία μου είναι απαραίτητο σε ένα φόρουμ που σέβεται τον εαυτό του και τα μέλη του...

    Όλα αυτά τα λέω με καλη διάθεση και δεν είναι τι πιστεύω αλλά είναι γεγονότα..!!!

    προφανως, κατι δεν εχεις "πιασει"...η απλοτητα ειναι επιλογη μας, το πλεονεκτημα μας και οχι η αδυμανια μας. μα και ποιος δε γνωριζει οτι το synomilo ειναι φτιαγμενο σε δωρεαν εταιρια? οσο για τις δυνατοτητες διαχειρισης λες να νοιαζεται κανενας? δοκιμαστηκαν ολες οι εφαρμογες, ετσι πληροφοριακα το λεω...ακομα κι αυτες που εσυ δε νομιζεις οτι "καθονται"...αλλα αδιαφορησαμε για το chat, το portal και για ο, τι αλλο...

    δε θα σχολιασω τι σου ειπε η σοφια και η καθε σοφια και, βασικα εδω δεν εχουμε mod. κατα καιρους μας εχουν αντιγραψει, κατηγορησει, δυσφημησει...κι αυτο μας ειναι αδιαφορο. το synomilo ξεκινησε ( αυτο αναφερθηκε απο την αρχη ) σαν ενα φορουμ παρεας χωρις να εχει βλεψεις για κατι παραπερα...δεν ειχε βλεψεις και ουτε εχει...το κεφι μας κανουμε και οποιος θελει ερχεται και κεφαρει μαζι μας...τοσο απλα ειναι τα πραγματα....

    για τη σελιδα σου, τωρα... για το λογο που εχει φτιαχτει, οντως, μια πιο χαρουμενη οψη θα της ταιριαζε. γιατι ενω εδω οποιος ερχεται ξερει τι ειναι το synomilo και δεν ενδιαφερεται για τα μπιχλιμπιδια αλλα τρεχει να διαβασει τα οσα τελος παντων εχει ξεχωρισει εδω, στο δικο σου θα πρεπει να τον τραβηξει και η εμφανιση...σε πρωτη φαση παντα...



    study ( iasonas, o synomilitis, αυτοβιογραφια, σελιδα 529 )
    iasonas
    iasonas
    Όχι, ο μονοσάνδαλος, ο άλλος...

    Αριθμός μηνυμάτων : 1764
    Ηλικία : 34
    Τόπος : σερρες
    Κάρμα : 165
    Points : 7240
    Registration date : 06/10/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Νέο site denuparxei... Empty Απ: Νέο site denuparxei...

    Δημοσίευση από giorgostriant Παρ Μάης 21, 2010 5:14 pm

    αν εννοείς εφαρμογές το chat και το portal μόνο συγνώμη που θα στο πω αλλά μιλάς χωρίς να έχεις κάνει καν τον κόπο να δεις της εφαρμογες που έχω στο denuparxei.info .
    Δεν μπαίνει κάμία εφαρμογή εδώ εκτός απο πορταλ και chat και αν λες πως μπαίνουνε δεν έχεις ιδέα απο τη διαχείρηση του synomilo ... προφανώς αυτός που το έκανε δεν ξέρει να τις στήνει σωστα...
    προσφέρομαι να τον βοηθήσω και μιλάω με καλή διάθεση δεν ειρωνεύομαι...
    giorgostriant
    giorgostriant

    Αριθμός μηνυμάτων : 19
    Κάρμα : -7
    Points : 5110
    Registration date : 20/05/2010

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Νέο site denuparxei... Empty Απ: Νέο site denuparxei...

    Δημοσίευση από iasonas Παρ Μάης 21, 2010 5:44 pm

    τις ειδα, φιλε μου και ειναι εκτος ενδιαφεροντων μου...

    τωρα το αν εχω ιδεα απο διαχειριση η οχι ειναι αλλο θεμα...προφανως αυτος που το εκανε δεν ειχε στο μυαλο του να να στησει μια σελιδα ποικιλιας αλλα μια σελιδα απλη στη χρηση της που θα φιλοξενουσε ο, τι τελος παντων, φιλοξενει...ποσο κακο ειναι?

    study ( μανα, με ειπαν ασχετο, σελιδα 125 )
    iasonas
    iasonas
    Όχι, ο μονοσάνδαλος, ο άλλος...

    Αριθμός μηνυμάτων : 1764
    Ηλικία : 34
    Τόπος : σερρες
    Κάρμα : 165
    Points : 7240
    Registration date : 06/10/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Νέο site denuparxei... Empty Απ: Νέο site denuparxei...

    Δημοσίευση από giorgostriant Παρ Μάης 21, 2010 5:58 pm

    an exei ta kotsia h sofia na milisei giati auth mou eipe na postarw to site mou edw profanws gia na to kraxete eseis oi 10
    to thema einai pws den exete idea oxi mono gia to pws ftiaxnete ena site alla oute na deite ena den exete thn ikanothta
    logiko na krazete kati pou den exete thn dunatothta na kanete oute sto 1/100000000
    exete 1000 melh k mpainoune mono ta 10 egw exw 60 kai mpainoune 150 th mera (mporw na to apodeixw auto me statistika) auth einai h diafora mas
    kathiste monoi sas na kraxtite kolo fasistes kai den asxoloume xana mazi sas
    epidi de goustarw na me krazoune 10 filoi thelw na faw ban kai na sas afhsw na krazete tous upoloipous TI NA KANW GIA NA FAW BAN????
    giorgostriant
    giorgostriant

    Αριθμός μηνυμάτων : 19
    Κάρμα : -7
    Points : 5110
    Registration date : 20/05/2010

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Νέο site denuparxei... Empty Απ: Νέο site denuparxei...

    Δημοσίευση από Kostis Παρ Μάης 21, 2010 6:05 pm

    giorgostriant έγραψε:(mporw na to apodeixw auto me statistika)
    Καταραμένες αποδείξεις! Άλλους τους ανεβάζετε κι άλλους τους κατεβάζετε. Πολλά επίπεδα κάτω επειδή δεν μπορούν να χωνέψουν πως υπάρχει και η ελεύθερη κρίση. Επειδή δεν έμαθαν πως από τη στιγμή που εκθέτονται δημοσίως μπορούν και να κριθούν. Αχ!

    Έλεγες κάτι για αποδείξεις; Ε;

    Νέο site denuparxei... Syn10
    Kostis
    Kostis
    "Το Αλβανικό Στοιχείο..."

    Αριθμός μηνυμάτων : 1621
    Κάρμα : 126
    Points : 7215
    Registration date : 15/06/2009

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Νέο site denuparxei... Empty Απ: Νέο site denuparxei...

    Δημοσίευση από giorgostriant Παρ Μάης 21, 2010 6:07 pm

    xaxaxa thes na sou kanw to idio me 1mirio visitors?
    to thema einai na m dwseis to link apo to site geloie
    THELW BAN ( KAKIA ΛΕΞΟΥΛΑ ) ADMIN
    giorgostriant
    giorgostriant

    Αριθμός μηνυμάτων : 19
    Κάρμα : -7
    Points : 5110
    Registration date : 20/05/2010

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Νέο site denuparxei... Empty Απ: Νέο site denuparxei...

    Δημοσίευση από Kostis Παρ Μάης 21, 2010 6:21 pm

    giorgostriant έγραψε:xaxaxa thes na sou kanw to idio me 1mirio visitors?
    Θέλω! Είπες πριν πως την ημέρα φτάνεις τους 150 χρήστες, το πολύ. Θα ήταν χαρά μου να διαψεύσεις τον ίδιο σου τον εαυτό. Όσο για το ban, ατύχησες. Να γιατί όλα τα site είναι κοινά. Γιατί δεν μάθανε να σέβονται τα όσα λέει ο κάθε κομπλεξικός που προσπαθεί να φτάσει τη δική τους σελίδα μέσα από αυτή.

    Δεν ξέρω αν με καταλαβαίνεις, αλλά όσο κι αν δε το δέχεσαι, θέλει χιούμορ για να σε βλέπουμε ακόμα σοβαρά.

    ΥΓ: Η σελίδα παρουσιάζεται ως οικογενειακή και παρεϊστικη, σου λέει κάτι αυτό προς το θέμα διαφήμισή; Μάλλον επειδή είναι μηδαμινό από... από τους ίδιους τους διαχειριστές, αλλά και τα τακτικά μέλη της.
    Kostis
    Kostis
    "Το Αλβανικό Στοιχείο..."

    Αριθμός μηνυμάτων : 1621
    Κάρμα : 126
    Points : 7215
    Registration date : 15/06/2009

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Νέο site denuparxei... Empty Απ: Νέο site denuparxei...

    Δημοσίευση από giorgostriant Παρ Μάης 21, 2010 9:07 pm

    re albane auto lew pws eiste 10 malakes parea pou kanate ena forum gia ton ( ΚΑΚΙΑ ΛΕΞΟΥΛΑ ) epidi den exete idea pws na ftiaxete oute ena aplo forum...
    Alla etsi einai oti den mporeite na to exete to krazete ...

    oti de ftanei h alepou ta kanei kremastaria

    ADMIN ( ΚΑΚΙΑ ΛΕΞΟΥΛΑ )
    giorgostriant
    giorgostriant

    Αριθμός μηνυμάτων : 19
    Κάρμα : -7
    Points : 5110
    Registration date : 20/05/2010

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Νέο site denuparxei... Empty Απ: Νέο site denuparxei...

    Δημοσίευση από Kostis Παρ Μάης 21, 2010 9:23 pm

    giorgostriant έγραψε:re albane auto lew pws eiste 10 malakes parea pou kanate ena forum gia ton poutso epidi den exete idea pws na ftiaxete oute ena aplo forum...
    Alla etsi einai oti den mporeite na to exete to krazete ...

    oti de ftanei h alepou ta kanei kremastaria
    Εγώ Αλβανός, αυτοί 10 μαλάκες... μμμμάιστα! Κι εσύ τι ακριβώς κάνεις εδώ; Μαθήματα αλβανικών ή μαλακίας;

    Τόσο απελπισμένος είσαι; Έφτασες και σε εμάς ακόμη για να δείξεις το φόρουμ σου; Τότε μην περιμένεις και πολλά όταν -και αν- οργανωθεί.

    Αλήθεια, ξέρεις τι κάνει ο admin στην προσωπική του ζωή; Τόσο σίγουρος; Και γιατί δεν έκανες καλύτερα ένα κοινωνικού ενδιαφέροντος φόρουμ; Σκέψου το! ΊΣως και να πήγαινε καλύτερα.
    Kostis
    Kostis
    "Το Αλβανικό Στοιχείο..."

    Αριθμός μηνυμάτων : 1621
    Κάρμα : 126
    Points : 7215
    Registration date : 15/06/2009

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Νέο site denuparxei... Empty Απ: Νέο site denuparxei...

    Δημοσίευση από giorgostriant Παρ Μάης 21, 2010 9:38 pm

    emena mou eipane na to balw edw gia na peite th gnwmh sas alla auto den einai gnwmh einai kraximo giati den mporeite na kanete kati tetoio oute sto 1/1000000000000
    katalabes gamhmene albane?
    mhn tolmisei na graftei kaneis sas sto http://denuparxei.info kala eiste edw sto pareistiko bourdelo pou exete kanei
    den thelw na dw kanenan sas sto site mou giati tha pesei h poiothta vlakes
    giorgostriant
    giorgostriant

    Αριθμός μηνυμάτων : 19
    Κάρμα : -7
    Points : 5110
    Registration date : 20/05/2010

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Νέο site denuparxei... Empty Απ: Νέο site denuparxei...

    Δημοσίευση από Επισκέπτ Παρ Μάης 21, 2010 9:53 pm

    giorgostriant έγραψε:htan to pio normal post pou eida se auto to topic file LOL

    Δε θυμάμαι να ζήτησα τη γνώμη σου. Και δεν είμαι φίλος σου! Άντε στο φόρουμ σου και παράτα μας.


    Έχει επεξεργασθεί από τον/την LOL στις Παρ Μάης 21, 2010 11:04 pm, 1 φορά

    Επισκέπτ
    Επισκέπτης


    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Σελίδα 1 από 4 1, 2, 3, 4  Επόμενο

    Επιστροφή στην κορυφή

    - Παρόμοια θέματα

     
    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
    Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης