Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Τηλεόραση.....

+16
latinos
kostikas26
marios
nostradamos
Margera
iasonas
thalassa
kokosimos
kirka
petra_
dakos
erion5
irida
wind
Kostis
pandora
20 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Τηλεόραση..... Empty Τηλεόραση.....

Δημοσίευση από pandora Δευ Μάης 10, 2010 1:30 pm

τελευταια, εγκλωβιστηκα σε μια κατασταση που με αναγκασε να παρακολουθω, πολλες ωρες τη μερα, τηλεοραση...
ειδα εκπομπες που ηξερα οτι υπαρχουν μονο απο τα σχολια του λαζοπουλου και του κανακη. δεν μπορω να συνδεσω ονοματα εκπομπων και παρουσιαστων και ουτε που θυμαμαι να πω ποιος ειναι ποιος, ολα ιδια μου φανηκαν, ιδιο στυλ, περιεχομενο, κινησεις, θεματα ακομα και η βλακεια τους ειχε κατι το κοινο.

το εντυπωσιακο ειναι οτι η καθε ομαδα παρουσιαστων περιελαμβανε, οπως το ελεγαν πυκνα συχνα, ατομα που ειχαν λαμψει ( ?? ) στο τηλεποτικο στερεωμα ( ?? ) πριν αρκετο καιρο σαν ταλεντα ( ?? )...
το, ακομα, πιο εντυπωσιακο ειναι οτι η ελληνικη τηλεοραση καταφερε να μαζεψει ολη τη σαβουρα, μεγαλο επιτευγμα αυτο γιατι και να θελεις να τα κανεις, δε γινεται ολο και θα σου ξεφυγει και θα σου βγει και κανενας σκαρτος ( ?? )...

το ανησυχητικο ειναι οτι αν καποιος καναδος η κινεζος η παρουβιανος παρακολουθησει αυτες τις εκπομπες, ακομα και μα νην ξερει ελληνικα,θα σχηματισει την εντυπωση οτι στην ελλαδα δεν υπαρχουν αντρες... Very Happy
pandora
pandora
Κοινωνικός Ανταποκριτής (κοινώς... κουτσομπόλα)

Αριθμός μηνυμάτων : 3029
Ηλικία : 34
Τόπος : αγρινιο
Κάρμα : 231
Points : 8537
Registration date : 10/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τηλεόραση..... Empty Απ: Τηλεόραση.....

Δημοσίευση από Kostis Δευ Μάης 10, 2010 6:49 pm

Απαπα! Δε ντρέπεσαι να μιλάς έτσι για την τηλεόραση? Ποια? Την τηλεόραση! Εγώ μόνο ένα κακό εντοπίζω και αυτό δεν την αφορά άμεσα. Η πληρωμή της κρατικής στον λογαριασμό της Δ.Ε.Η. Μα τι είναι κι αυτό? Ακόμα δεν έχουν αναγνωρίσει οι αρμόδιοι την, κατά τ' άλλα, μεγάλη της αξία? Μόνο 35 Ε? Ε! Όχι...

Τώρα αν βγαίνουν κάποιοι εξυπνάκηδες και ζητούν να την αφαιρέσουν επειδή, και καλά, δεν τη βλέπουν... το θεωρώ χαζό! Δε λένε πάλι καλά που πληρώνουν και τόσα? Λίγα είναι... Απορώ πως δεν έχουν στήσει ακόμη ένα άγαλμα "προς την άγνωστη Τ.V." . Αμέλεια? Τόσους και τόσους κάναμε, η τηλεόραση πού είναι?

Υ.Γ. : Όχι που θα πάρω όλο αυτό το καρναβάλι στα σοβαρά...
Kostis
Kostis
"Το Αλβανικό Στοιχείο..."

Αριθμός μηνυμάτων : 1621
Κάρμα : 126
Points : 7231
Registration date : 15/06/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τηλεόραση..... Empty Απ: Τηλεόραση.....

Δημοσίευση από wind Δευ Μάης 10, 2010 8:15 pm

καλα λεω εγω πως ειναι κακια...

τι σε πειραζει που το καθε ψωνιο βγαζει
απωθημενα του και φαντασιωνεται οτι ειναι
"καποιος"? ε, κακια pandora?

ασε τον κοσμο να διασκεδασει...

σ ενοχλει που γεμισαμε εθνικους σταρ
και αλλα παρεμφερη? α πα πα...
ασε να εχουμε, χρειαζονται σε μια ωρα αναγκης...
wind
wind
Ο Υδραυλικός μας

Αριθμός μηνυμάτων : 2797
Ηλικία : 35
Τόπος : αθηνα
Κάρμα : 244
Points : 8494
Registration date : 18/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τηλεόραση..... Empty Απ: Τηλεόραση.....

Δημοσίευση από irida Τρι Μάης 11, 2010 7:38 am

Ας μην κατηγορούμε την τηλεόραση σαν σαν εκπομπή ρύπων....εεεε γελοιότητας, υπάρχουν κι άλλοι που ασχολούνται με το άθλημα...
Και δεν είναι μόνο τα ιδιωτικά κανάλια που γέμισαν μπάζα ( μπάζα, σκουπίδια, εννοώ, που μαζεύτηκαν σ' ένα σημείο, το έφραξαν και δεν μοπρεί να περάσει ελύθερα το νερό, αλλά και τα κρατικά που, υποτίθεται, έπρεπε να φροντίζουν για την ενημέρωσή μας και όχι για τον αποπροσανατολισμό μας...

Έχει και το γέλιο της η υπόθεση...Όταν ρωτάν κάτι κουφιοκέφαλα άτομα που εμπλέκονται στα κοινά, ακαθόριστου επαγγέλματος, κάτι με τηλεόραση και θέαμα πάντως, τί γνώμη έχουν για το Δ.Ν.Τ.....
irida
irida
Λογιστική των Χρωμάτων!!!

Αριθμός μηνυμάτων : 842
Ηλικία : 33
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Κάρμα : 123
Points : 6423
Registration date : 26/12/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τηλεόραση..... Empty Απ: Τηλεόραση.....

Δημοσίευση από erion5 Τρι Μάης 11, 2010 2:35 pm

τς τς τς...αντε...

τι ειναι 35 Ε μπροστα στο κοινωνικο εργο που προσφερει? οσο για το χαμηλο επιπεδο εγω το ελυσα το προβλημα...της το ανεβασα. την καρφωσα στο πιο ψηλο σημειο, ισα ισα κατω απ το ταβανι...

ακομα και τον αυτια αναβαθμισμενο τον βλεπω...( αληθεια, τι παριστανει αυτος? δεν εχω καταλαβει ακομα... ) cherry
erion5
erion5
Πόσα πιάνει ρε το όχημα???

Αριθμός μηνυμάτων : 3158
Ηλικία : 33
Τόπος : καστορια
Κάρμα : 244
Points : 8619
Registration date : 13/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τηλεόραση..... Empty Απ: Τηλεόραση.....

Δημοσίευση από dakos Τετ Μάης 12, 2010 7:36 am

ποση ζημια μπορουν να κανουν οι ορδες δημοσιογραφων και καναλαρχων που παρουσιαζουν προτυπα σαν κι αυτα που παρουσιαζουν, τελος παντων, για ν αποκτησουν θεαματικοτητα?

και γιατι να μην ειναι σημαντικη η παρουσιαση του παρτι γενεθλιων της ταδουλας και του ταδουλη που τους πληρωσε ( σε χρημα, σε ειδος, θα σας γελασω.... ) για να το βγαλουν στον αερα και να σκαλωσουν κι αυτοι στο διχτυ του λαμπρου και εκτυφλωτικου κοσμου της τηλεορασης?

ποτε θα μαθετε, επιτελους, οτι πρεπει να μαθαινει ολη η ελλαδα τι ωρα ξυπναει η ταδουλα και πως λεν το σκυλο του ταδουλη γιατι ειναι τα πιο σημαντικα που εχουμε να μαθουμε σ αυτον τον τοπο?

προσαρμογηηηηηηηηηη....

Idea
dakos
dakos
Το Κουλό Χέρι του Νόμου

Αριθμός μηνυμάτων : 1905
Ηλικία : 38
Τόπος : θεσσαλονικη...
Κάρμα : 191
Points : 7348
Registration date : 08/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τηλεόραση..... Empty Απ: Τηλεόραση.....

Δημοσίευση από petra_ Τετ Μάης 12, 2010 8:00 am

εμεινα πολυ πισω....τι ωρα ξυπναει η ταδουλα, ειπαμε?


Shocked
petra_
petra_
ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΙΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 1851
Ηλικία : 36
Τόπος : νταμαρι...
Κάρμα : 562
Points : 7600
Registration date : 02/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τηλεόραση..... Empty Απ: Τηλεόραση.....

Δημοσίευση από pandora Τετ Μάης 12, 2010 11:13 am

petra_ έγραψε:εμεινα πολυ πισω....τι ωρα ξυπναει η ταδουλα, ειπαμε?


Shocked

ποια απ ολες? και απ "ολους"? ξερεις ποσες ειναι? μιλιουνα, βαμμενες ξανθες με φακους στα ματια, μια ζωνη για φουστα και ενα μυαλο γιαουρτι... Very Happy
pandora
pandora
Κοινωνικός Ανταποκριτής (κοινώς... κουτσομπόλα)

Αριθμός μηνυμάτων : 3029
Ηλικία : 34
Τόπος : αγρινιο
Κάρμα : 231
Points : 8537
Registration date : 10/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τηλεόραση..... Empty Απ: Τηλεόραση.....

Δημοσίευση από kirka Τετ Μάης 12, 2010 11:41 am

ειχα ....μια παλια ξυλινη....(δεν θελω γελια)
της εδωσα ενα αλλο ''αερα''....
εβγαλα ολα τα εξαρτηματα και την οθονη....
την εβαψα,ζωγραφισα λουλουδια, κοχυλια, καρδουλες, αστερια....
και την εβαλα στον τοιχο....εγινα μια πολυ ομορφη μικρη βιβλιοθηκη....τωρα πραγματικα εχει κατι να προσφερει....
kirka
kirka
Η Καρδιά μας

Αριθμός μηνυμάτων : 2117
Κάρμα : 218
Points : 8044
Registration date : 24/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τηλεόραση..... Empty Απ: Τηλεόραση.....

Δημοσίευση από kokosimos Τετ Μάης 12, 2010 12:42 pm

Ευτυχώς που ήταν παλιά ξύλινη και δεν ήταν plasma.........Θα το κάνω και γω με μια παλια που έχει η γιαγιά μου στην αποθήκη της. Επίσης έχει και παλιά σίδερα, από κείνα που είχε η μαμά της, η προγιαγιά μου και θέλω να τα κάνω διακοσμητικά.....

Άνοιξα μια μέρα την τηλεόραση μήπως και πάρω καμια ιδέα αλλά το μόνο που είδα ήταν δυο φλούφληδες να ανταλλάσουν φιλοφρονήσεις του στυλ "άντε καλέ" και μερικές γλάστρες να χαμογελούν ηλίθια......Νομίζω το θέμα ήταν η νέα σχέση κάποιου "επώνυμου" ή κάτι τέτοιο.....

Μωρέ, καλά κάνω εγώ και στον ελεύθερο χρόνο μου κλωτσάω μπάλα στο γήπεδο... lol!
kokosimos
kokosimos
Η Μεγάλη Μεταγραφή

Αριθμός μηνυμάτων : 1101
Ηλικία : 32
Τόπος : KALAMATA
Κάρμα : 102
Points : 6769
Registration date : 05/01/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τηλεόραση..... Empty Απ: Τηλεόραση.....

Δημοσίευση από thalassa Τετ Μάης 12, 2010 2:54 pm

pandora έγραψε:τ
το ανησυχητικο ειναι οτι αν καποιος καναδος η κινεζος η παρουβιανος παρακολουθησει αυτες τις εκπομπες, ακομα και μα νην ξερει ελληνικα,θα σχηματισει την εντυπωση οτι στην ελλαδα δεν υπαρχουν αντρες... Very Happy


Σώωωωωωωωωωπα!! Έτσι, ε?
thalassa
thalassa

Αριθμός μηνυμάτων : 547
Ηλικία : 36
Τόπος : θεσσαλονίκη...
Κάρμα : 62
Points : 6243
Registration date : 05/12/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τηλεόραση..... Empty Απ: Τηλεόραση.....

Δημοσίευση από iasonas Τετ Μάης 12, 2010 6:05 pm

kokosimos έγραψε:Ευτυχώς που ήταν παλιά ξύλινη και δεν ήταν plasma.........Θα το κάνω και γω με μια παλια που έχει η γιαγιά μου στην αποθήκη της. Επίσης έχει και παλιά σίδερα, από κείνα που είχε η μαμά της, η προγιαγιά μου και θέλω να τα κάνω διακοσμητικά.....

Άνοιξα μια μέρα την τηλεόραση μήπως και πάρω καμια ιδέα αλλά το μόνο που είδα ήταν δυο φλούφληδες να ανταλλάσουν φιλοφρονήσεις του στυλ "άντε καλέ" και μερικές γλάστρες να χαμογελούν ηλίθια......Νομίζω το θέμα ήταν η νέα σχέση κάποιου "επώνυμου" ή κάτι τέτοιο.....

Μωρέ, καλά κάνω εγώ και στον ελεύθερο χρόνο μου κλωτσάω μπάλα στο γήπεδο... lol!




study ( διακοσμηση ανευ διδασκαλου, σελιδα 598 )
iasonas
iasonas
Όχι, ο μονοσάνδαλος, ο άλλος...

Αριθμός μηνυμάτων : 1764
Ηλικία : 34
Τόπος : σερρες
Κάρμα : 165
Points : 7256
Registration date : 06/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τηλεόραση..... Empty Απ: Τηλεόραση.....

Δημοσίευση από Margera Παρ Μάης 14, 2010 10:17 am

pandora έγραψε:βαμμενες ξανθες με φακους στα ματια, μια ζωνη για φουστα και ενα μυαλο γιαουρτι... Very Happy

[<<Τί είδους γυναίκες σας αρέσουν?>>
''Γενική Συζήτηση''-Θέμα:''Τηλεόραση''-σελίδα:1-ορισμός:pandora....πφφ, πολύ διάβασμα!]
study

Τηλεόραση? Δεν είν΄δα και τόσο χάλια.........Έχει καλά δελτία καιρού.........
Margera
Margera

Αριθμός μηνυμάτων : 291
Τόπος : Φεουδαρχική Φορογιώργαινα
Κάρμα : 109
Points : 5735
Registration date : 17/10/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τηλεόραση..... Empty Απ: Τηλεόραση.....

Δημοσίευση από nostradamos Τρι Μάης 18, 2010 11:28 am

Ελααααααα! Να μην ακούω τρελά και κουφά για την τηλεόραση.
Ένα φορτίο ευρώ έδωσα για να την αγοράσω και να μου στολίζει το σαλόνι μου. Λέω να την ανοίξω να δω και την εικόνα της αλλά φοβάμαι μη μου χαλάσει.....
nostradamos
nostradamos

Αριθμός μηνυμάτων : 209
Ηλικία : 40
Τόπος : Αθήνα
Κάρμα : 43
Points : 5845
Registration date : 24/12/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τηλεόραση..... Empty Απ: Τηλεόραση.....

Δημοσίευση από marios Τρι Μάης 25, 2010 6:31 am

Ποιοί είστε εσείς που τα βάλατε με την τηλεόραση? Μ' αυτό το εργαλείο ενημέρωσης που μας ανοίγει τα μάτια?

Τό ξέρετε ότι αν δεν υπήρχε θα μέναμε στα μαύρα μεσάνυχτα? Και δεν θα μαθαίναμε ποτέ ότι η λαίδη, τί ποια λαίδη, μία είναι η λάιδη, άσχετοι, είχε προβλάψει πριν από μια δεκαετία ότι θα έφτανε μια μέρα που τα νυχτερινά κέντρα θα δούλευαν μόνο Παρασκευή και Σάββατο? Αν δεν είναι αυτό χάρισμα, τότε τί είναι?

Τύφλα νάχει ο αποπάνω μου Nostradamos...
marios
marios
"Ο εξ αποστάσεως"....

Αριθμός μηνυμάτων : 476
Ηλικία : 39
Τόπος : Δράμα
Κάρμα : 66
Points : 6104
Registration date : 14/01/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τηλεόραση..... Empty Απ: Τηλεόραση.....

Δημοσίευση από kostikas26 Τρι Μάης 25, 2010 7:56 pm

αυμφωνω, συμφωνω!

αν δεν υπηρχε πως θα βλεπαμε την ευγενια να στροβιλιζεται και να προσπαθει το παιξει ισιδωρα ντανκαν?
μονο μην τολμησει να δοκιμασει να χορεψει τικ γιατι θα το αποκτησω το ....τικ στο δεξι ματι lol!
kostikas26
kostikas26
Πόντιος κι μ' έναν Ομάτ !!!

Αριθμός μηνυμάτων : 2244
Ηλικία : 30
Τόπος : ποντος...
Κάρμα : 184
Points : 7889
Registration date : 09/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τηλεόραση..... Empty Απ: Τηλεόραση.....

Δημοσίευση από erion5 Τετ Μάης 26, 2010 7:58 am

ορεξη να εχεις να γελας, μια ατελειωτη πηγη γελιου η τηλεοραση... το καταφυγιο του καθε πικραμενου, του καθε λολεμενου, του καθε επιδειξιομανη...

αληθεια, οταν δεν υπηρχε η τηλεοραση, ολη αυτη η ενεργεια που διοχετευονταν? πως εδειχνε τα προσοντα της η τζουλια της εποχης? της οποιας εποχης? cherry
erion5
erion5
Πόσα πιάνει ρε το όχημα???

Αριθμός μηνυμάτων : 3158
Ηλικία : 33
Τόπος : καστορια
Κάρμα : 244
Points : 8619
Registration date : 13/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τηλεόραση..... Empty Απ: Τηλεόραση.....

Δημοσίευση από Επισκέπτ Πεμ Μάης 27, 2010 12:40 am

Kostis έγραψε:Απαπα! Δε ντρέπεσαι να μιλάς έτσι για την τηλεόραση? Ποια? Την τηλεόραση! Εγώ μόνο ένα κακό εντοπίζω και αυτό δεν την αφορά άμεσα. Η πληρωμή της κρατικής στον λογαριασμό της Δ.Ε.Η. Μα τι είναι κι αυτό? Ακόμα δεν έχουν αναγνωρίσει οι αρμόδιοι την, κατά τ' άλλα, μεγάλη της αξία? Μόνο 35 Ε? Ε! Όχι...

Τώρα αν βγαίνουν κάποιοι εξυπνάκηδες και ζητούν να την αφαιρέσουν επειδή, και καλά, δεν τη βλέπουν... το θεωρώ χαζό! Δε λένε πάλι καλά που πληρώνουν και τόσα? Λίγα είναι... Απορώ πως δεν έχουν στήσει ακόμη ένα άγαλμα "προς την άγνωστη Τ.V." . Αμέλεια? Τόσους και τόσους κάναμε, η τηλεόραση πού είναι?

Υ.Γ. : Όχι που θα πάρω όλο αυτό το καρναβάλι στα σοβαρά...

Κοστη δε ξερω αν τα λες ειρωνικα.......αν τα λες ειρωνικα οκ συμφωνω......αλλα αν παλι τα λες στα σοβαρα.....θα σου κανω την εξης ερωτηση και αν θες μου απαντας.........Θεωρεις σωστο να πληρωνουμε ολοι εμεις 35Ε καθε δυμηνια για να περνουν οι παρουσιαστες της ΕΡΤ τα χιλιαδες ευρω?

Υ.Γ Πιστευω οτι τα λες ειρωνικα......αλλα θελω να μου φυγει η καθε αμφιβολια.......... Laughing Very Happy

Επισκέπτ
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τηλεόραση..... Empty Απ: Τηλεόραση.....

Δημοσίευση από latinos Πεμ Μάης 27, 2010 7:42 am

Μόνο 35 πληρώνουμε? Άδικο, θα προτείνω να αυξηθεί, δεν είναι δυνατόν να έχουμε ενημέρωση, διασκέδαση, επιμόρφωση, ψυχαγωγία με 35 Ε το μήνα...

ΤΊΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ???? Το δίμηνο? Τους ληστεύουμε τους ανθρώπους...
latinos
latinos
Φιλοσοφώ άρα γυμνάζομαι!

Αριθμός μηνυμάτων : 454
Ηλικία : 40
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Κάρμα : 62
Points : 6137
Registration date : 02/12/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τηλεόραση..... Empty Απ: Τηλεόραση.....

Δημοσίευση από Kostis Πεμ Μάης 27, 2010 12:08 pm

Να αστειεύομαι? Εγώ? Όχι δα... Ξέρεις τι μεγάλη χαρά είναι για μένα να βλέπω κάθε χρόνο αυτή τη eurovision? Δεν μπορώ να φανταστώ τον εαυτό χωρίς να έχει γνωρίσει τον Αλκαίο και τους friends του. Αυτό θα πει κοινωνική προσφορά... και τί μητέρα Τερέζα μου λες εμένα?...

Εγώ νιώθω ήδη φτασμένος...
Kostis
Kostis
"Το Αλβανικό Στοιχείο..."

Αριθμός μηνυμάτων : 1621
Κάρμα : 126
Points : 7231
Registration date : 15/06/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τηλεόραση..... Empty Απ: Τηλεόραση.....

Δημοσίευση από pandora Πεμ Μάης 27, 2010 1:44 pm

χαλαλι τους, μωρε, χαλαλι τους...ας μας φορολογησουν κι αλλο δεν εχουμε αναγκη μερικα εκατομμυρια ευρω μπροστα σ ενα ΩΠΑ...εγω και τα διπλασια να δωσω, για τα 35 λεω, ετσι? οχι για τα εκατομμυρια, μη γινει παρεξηγηση και τα ζηταν... Very Happy
pandora
pandora
Κοινωνικός Ανταποκριτής (κοινώς... κουτσομπόλα)

Αριθμός μηνυμάτων : 3029
Ηλικία : 34
Τόπος : αγρινιο
Κάρμα : 231
Points : 8537
Registration date : 10/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τηλεόραση..... Empty Απ: Τηλεόραση.....

Δημοσίευση από krista Σαβ Μάης 29, 2010 11:01 am

Σημαντική πηγή ειδήσεων, ενημέρωσης, διασκέδασης, μόρφωσης αλλά και, όπως πολύ σωστά επισημαίνει η ανοίξασα το θέμα, τεράστιας μπαρουφολογίας.

Είναι σε τί χέρια θα πέσει αυτό το εργαλείο και πως θα χρησιμοποιηθεί και στην περίπτωσή μας δεν έπεσε κα στα καλύτερα..... rendeer
krista
krista

Αριθμός μηνυμάτων : 201
Ηλικία : 39
Τόπος : Καστοριά
Κάρμα : 32
Points : 5339
Registration date : 29/05/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τηλεόραση..... Empty Απ: Τηλεόραση.....

Δημοσίευση από Margera Τετ Δεκ 01, 2010 12:31 pm

Πέθανε κ’ η Κατερίνα Λέπρου, τι άξια έχει πια;
Κάτι άκουσα πως θα παρεί μέρος στο Monster Chef, μη μείνει άνεργη η κοπέλα…

Παλιά μορφωμένους έλεγαν όσους είχαν τελειώσει το Γυμνάσιο, σήμερα όσους παρακολουθούν το Νησί. Τα ίδια άτομα, νωρίτερα παρακολουθούσαν τον Ονούρ, πρίν απ αυτόν ακουγαν Οικονομόπουλο, που πρίν απ αυτόν διάβαζαν Hellο, που πρίν απ αυτό ήταν στο facebook και που πρίν απ όλα αυτά έκαναν αποχή(είναι και στα trends των τελευταίων ετών)…
Τα ξέρω, τα ζώ, τα σιχτιρίζω, δε γαμιέται λέω, μακρία από μάς…
Margera
Margera

Αριθμός μηνυμάτων : 291
Τόπος : Φεουδαρχική Φορογιώργαινα
Κάρμα : 109
Points : 5735
Registration date : 17/10/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τηλεόραση..... Empty Απ: Τηλεόραση.....

Δημοσίευση από kokosimos Τετ Δεκ 01, 2010 1:06 pm

Πώς τα καταφέρνω και δεν ομαδοποιούμαι ακόμα δεν έχω καταλάβει.
Αφού δεν ανήκω στα παλιά κι ας έχω τελειώσει το Γυμνάσιο είμαι αμόρφωτος.
Αφού δεν παρακολουθ'ω το "Νησί", είμαι αμόρφωτος.
Αν μου πείτε ποιος είναι ο Ονούρ μπορεί να βγάλω την άκρη.

Όσο για το Monster Chef και τα άλλα παρεμφερή ενημερώστε με όταν αποφασίσουν να τηλε - πετούν τα μαγειρέματά τους στο σαλόνι μας. Τρώγονται δεν τρώγονται θα είναι μια παρηγοριά για τις μαύρες μέρες που έρχονται...........
kokosimos
kokosimos
Η Μεγάλη Μεταγραφή

Αριθμός μηνυμάτων : 1101
Ηλικία : 32
Τόπος : KALAMATA
Κάρμα : 102
Points : 6769
Registration date : 05/01/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τηλεόραση..... Empty Απ: Τηλεόραση.....

Δημοσίευση από liana Πεμ Δεκ 02, 2010 10:59 am

Κατά κάποιον περίεργο τρόπο υπάρχει μια συνωμοσία εναντίον μας.

Έχουν βαλθεί να μας κατεβάσουν το επίπεδο, λες και είναι τιμή αγαθού και χρησιμοποιούν την τηλεόραση σαν μέσον για να ευδοκιμήσει το σχέδιό τους. Πλήρώνουμε ακριβά για φτηνά και "φτηνά" προγράμματα ενημέρωσης, διασκέδασης, εκπαίδευσης.

Η απορία μου είναι πού τους βρήκαν όλους αυτούς και τους συγκέντρωσαν τα κανάλια και ποια είναι τα κριτήρια επιλογής τους? Ελεύθερα ήθη και χαμηλό IQ?
liana
liana
Η φωνή της λογικής!

Αριθμός μηνυμάτων : 378
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθήνα
Κάρμα : 48
Points : 6032
Registration date : 24/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης