Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Α+Μ(ΑΓΑΠΑΩ ΤΗΝ Μ+Α)

+30
DarkSpirit
louloudaki
etsi
ΜΙΧΑΛΗΣ
anassa
innokentios
rokas
jimy
kiaskia
emo_no
dakos
Dimitris!!
petra_
erion5
areianos
kokosimos
wind
from another world
mixaela_
ntek
Aptyxeiotos
~katerina~
kirka
glykoulis
pandora
star!!
Kostis
kostikas26
germanida..
A+M
34 απαντήσεις

Σελίδα 5 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Πήγαινε κάτω

Α+Μ(ΑΓΑΠΑΩ ΤΗΝ Μ+Α) - Σελίδα 5 Empty Απ: Α+Μ(ΑΓΑΠΑΩ ΤΗΝ Μ+Α)

Δημοσίευση από anassa Σαβ Μαρ 13, 2010 3:11 pm

Δεν καταλαβαίνεις? Η germanida αποφάσισε να τους βάλει και τους δύο στο χρονοντούλαπο και να συνεχίσει μόνη της.
anassa
anassa

Αριθμός μηνυμάτων : 130
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα
Κάρμα : 19
Points : 5434
Registration date : 09/11/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Α+Μ(ΑΓΑΠΑΩ ΤΗΝ Μ+Α) - Σελίδα 5 Empty Απ: Α+Μ(ΑΓΑΠΑΩ ΤΗΝ Μ+Α)

Δημοσίευση από Kostis Σαβ Μαρ 13, 2010 9:59 pm

Εκτός κι αν την λιντσάρανε........................


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Kostis στις Τετ Μαρ 17, 2010 2:39 pm, 6 φορές συνολικά (Λόγος της επεξεργασίας : τίποτα... για πλάκα!)
Kostis
Kostis
"Το Αλβανικό Στοιχείο..."

Αριθμός μηνυμάτων : 1621
Κάρμα : 126
Points : 7212
Registration date : 15/06/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Α+Μ(ΑΓΑΠΑΩ ΤΗΝ Μ+Α) - Σελίδα 5 Empty Απ: Α+Μ(ΑΓΑΠΑΩ ΤΗΝ Μ+Α)

Δημοσίευση από mixaela_ Δευ Μαρ 15, 2010 2:44 pm

Kostis έγραψε:Εκτός κι αν την λιντσάρανε........................

την νταλικα η τη γερμανιδα?

Α+Μ(ΑΓΑΠΑΩ ΤΗΝ Μ+Α) - Σελίδα 5 Icon_flower
mixaela_
mixaela_
Συνομιλώ! Pin-up Girl

Αριθμός μηνυμάτων : 1937
Ηλικία : 33
Τόπος : θεσσαλονικη
Κάρμα : 246
Points : 7394
Registration date : 08/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Α+Μ(ΑΓΑΠΑΩ ΤΗΝ Μ+Α) - Σελίδα 5 Empty Απ: Α+Μ(ΑΓΑΠΑΩ ΤΗΝ Μ+Α)

Δημοσίευση από dakos Τετ Μαρ 17, 2010 2:22 pm

λυντσαρονται οι γερμανιδες που δε λυντσαρονται? την νταλικα εννοει...

Α+Μ(ΑΓΑΠΑΩ ΤΗΝ Μ+Α) - Σελίδα 5 Icon_idea
dakos
dakos
Το Κουλό Χέρι του Νόμου

Αριθμός μηνυμάτων : 1905
Ηλικία : 38
Τόπος : θεσσαλονικη...
Κάρμα : 191
Points : 7329
Registration date : 08/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Α+Μ(ΑΓΑΠΑΩ ΤΗΝ Μ+Α) - Σελίδα 5 Empty Απ: Α+Μ(ΑΓΑΠΑΩ ΤΗΝ Μ+Α)

Δημοσίευση από ΜΙΧΑΛΗΣ Παρ Αυγ 24, 2012 10:56 am

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΜΑΙ Ο ΜΙΧΑΛΗΣ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΙ ΚΑΝΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΕΙΝΕ;ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΕΘΑΝΩ ΕΠΑΘΑ ΕΝΑ ΑΤΥΧΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΧΤΥΠΗΣΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ.ΛΟΙΠΟΝ ΑΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΣΧΟΛΙΑΖΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΕΓΕΙΝΕ ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ.ΛΟΙΠΟΝ ΑΡΧΙΖΩ Η ΚΥΡΙΑ ΑΝΘΟΥΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΤΗΝ ΛΕΝΕ ΤΙ ΕΚΑΝΕ?ΕΓΩ ΜΕΤΑΚΩΜΟΙΖΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΣΕ ΑΛΛΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΠΑΩ ΣΤΟ ΠΑΛΛΙΟ ΣΠΙΤΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΓΡΑΨΑ ΜΗΝΥΜΑ ΟΤΙ ΠΑΩ ΣΤΟ ΠΑΛΙΟ ΣΠΙΤΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΣΤΕΙΛΑ ΓΙΑΤΙ ΒΙΑΖΟΜΟΥΝ ΔΕΝ ΠΑΤΗΣΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΤΟ ΕΣΤΕΙΛΑ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΜΕ ΠΕΡΝΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΣΤΕΙΛΕΣ ΜΗΝΥΜΑ ΟΤΙ ΠΑΣ ΣΤΟ ΠΑΛΙΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΤΗΣ ΛΕΩ ΣΤΟ ΕΣΤΕΙΛΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΧΙ ΚΚΑΙ ΚΟΙΤΑΖΩ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΤΣΕΙΛΑ ΟΤΙ ΑΠΟΘΗΚΕΥΤΗΚΕ ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΟ ΣΤΕΛΝΩ ΜΕΤΑ ΛΕΕΙ ΝΑ ΤΩΡΑ ΤΟ ΣΤΕΛΝΕΙΣ ΝΑ ΑΡΧΙΖΕΙ ΝΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΝΑ ΒΡΙΖΕΙ ΑΣΧΗΜΑ ΝΑ ΛΛΕΙ ΕΙΜΑΙ ΕΝΑΣ ΜΑΛΑΚΑΣ ΝΑ ΜΕ ΠΟΙΑΝΟΥΝ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΚΛΕΙΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΓΩ ΚΟΙΤΑΖΑ ΑΛΛΕΣ;ΟΧΙ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΖΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΖΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΘΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΟΤΑΝ ΚΛΕΙΣΑΜΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ; ΟΧΙ Η ΚΥΡΙΑ ΑΝΘΟΥΛΑ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΤΣΑΤ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΤΟΝ ΝΤΑΛΙΚΕΡΗ 19 ΚΑΙ ΑΝΤΑΛΑΖΟΥΝΕ ΑΡΙΘΜΟΥΣ ΜΙΛΑΓΑΝΕ ΜΕ ΤΗΣ ΩΡΕΣ ΜΕΤΑ ΜΕ ΠΕΡΝΕΙ ΤΗΛ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΜΕ ΕΝΟΧΛΗ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΥ ΠΩ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΕΓΩ ΧΑΡΗΚΑ ΚΑΙ ΜΙΛΑΓΑΝΕ ΜΕ ΤΗΣ ΩΡΕΣ ΜΕ ΞΑΝΑ ΠΕΡΝΕΙ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΕΙΣΑΙ ΜΑΛΑΚΑΣ ΕΣΥ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΥΤΟΣ ΕΧΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ BMW ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΕΓΩ ΕΨΑΧΝΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΤΕΛΟΣ ΣΕ ΠΑΡΑΤΑΩ ΓΙ ΑΥΤΟΝ ΓΙΑΤΙ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΜΑΛΑΚΑΣ ΚΑΡΙΟΛΗ ΕΓΩ ΝΑ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΚΛΑΙΩ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙΤ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΩ ΦΤΙΑΞΕΙ ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΗΣΤΕΥΩ ΠΙΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΓΡΑΨΕΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΤΟ ΤΙ ΕΓΕΙΝΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΝΑ ΤΑ ΣΒΗΣΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΤΗΣ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΔΟΥΝ ΚΑΙ9 ΛΕΕΙ ΑΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΠΕ ΨΕΜΑΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΕΙΣ ΟΤΑΝ ΘΑ ΞΕΡΕΙΣ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΩ ΑΛΛΑ ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΤΗΚΕ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΗΣΤΕΥΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΑΥΤΑ ΕΙΧΑ ΝΑ ΠΩ

ΜΙΧΑΛΗΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 4
Κάρμα : 4
Points : 4271
Registration date : 24/08/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Α+Μ(ΑΓΑΠΑΩ ΤΗΝ Μ+Α) - Σελίδα 5 Empty Απ: Α+Μ(ΑΓΑΠΑΩ ΤΗΝ Μ+Α)

Δημοσίευση από etsi Παρ Αυγ 24, 2012 11:02 am

και πανω που θα εβγαινα διαβασα την ιστορια σου Very Happy

γυναικες, φιλε μου, τι περιμενεις? βρηκε μια καλη δικαιολογια για να σ αφησει για τον αλλον. μη σκας και πολυ, θα βρεις καλυτερη... sunny
etsi
etsi

Αριθμός μηνυμάτων : 20
Ηλικία : 34
Κάρμα : 7
Points : 4817
Registration date : 18/03/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Α+Μ(ΑΓΑΠΑΩ ΤΗΝ Μ+Α) - Σελίδα 5 Empty Απ: Α+Μ(ΑΓΑΠΑΩ ΤΗΝ Μ+Α)

Δημοσίευση από ΜΙΧΑΛΗΣ Παρ Αυγ 24, 2012 11:17 am

ΦΙΛΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΨΕΥΤΗΣ ΕΜΠΑΙΝΑ ΜΕ ΑΛΛΟ ΝΑΜΕ ΣΤΟ ΤΣΑΤ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΡΩ ΑΛΛΑ ΦΙΛΕ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΜΕ ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΕ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ

ΜΙΧΑΛΗΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 4
Κάρμα : 4
Points : 4271
Registration date : 24/08/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Α+Μ(ΑΓΑΠΑΩ ΤΗΝ Μ+Α) - Σελίδα 5 Empty Απ: Α+Μ(ΑΓΑΠΑΩ ΤΗΝ Μ+Α)

Δημοσίευση από louloudaki Παρ Αυγ 24, 2012 11:22 am

Καλέεεεεεεεεεεεεεεεεεε....για μια γυκαίκα κάνεις έτσι? Που μεταξύ άλλων είναι και ψεύτρα?

Ξέχνα την........ Shocked
louloudaki
louloudaki

Αριθμός μηνυμάτων : 10
Κάρμα : 1
Points : 4893
Registration date : 14/12/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Α+Μ(ΑΓΑΠΑΩ ΤΗΝ Μ+Α) - Σελίδα 5 Empty Απ: Α+Μ(ΑΓΑΠΑΩ ΤΗΝ Μ+Α)

Δημοσίευση από DarkSpirit Παρ Αυγ 24, 2012 11:56 am

Φιλε μιχαλη,δν σου αξιζε..δυστηχως υπαρχουν πολλες τετοιες..περασες μεγαλο παλουκι..αλλα πρεπει καποια στιγμη να προχωρησεις..ελπιζω την επομενη φορα να βρεις καποια που θα ειναι ακριβως αυτο που θες!!

DarkSpirit

Αριθμός μηνυμάτων : 2
Κάρμα : 1
Points : 4266
Registration date : 24/08/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Α+Μ(ΑΓΑΠΑΩ ΤΗΝ Μ+Α) - Σελίδα 5 Empty Απ: Α+Μ(ΑΓΑΠΑΩ ΤΗΝ Μ+Α)

Δημοσίευση από farfala Παρ Αυγ 24, 2012 12:11 pm

DarkSpirit έγραψε:Φιλε μιχαλη,δν σου αξιζε..δυστηχως υπαρχουν πολλες τετοιες..περασες μεγαλο παλουκι..αλλα πρεπει καποια στιγμη να προχωρησεις..ελπιζω την επομενη φορα να βρεις καποια που θα ειναι ακριβως αυτο που θες!!



Καλά θα ήταν να είχε περάσει το παλούκι αλλά δεν το βλέπω. Μετά από τόσο καιρό ο ΜΙχάλης παραμένει απαρηγόρητος.
Εύχομαι να την ξεχάσει και να βλέπει μόνο μπροστά γιατί τα καλύτερα έρχονται.
farfala
farfala

Αριθμός μηνυμάτων : 2
Κάρμα : 0
Points : 4779
Registration date : 29/03/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Α+Μ(ΑΓΑΠΑΩ ΤΗΝ Μ+Α) - Σελίδα 5 Empty Απ: Α+Μ(ΑΓΑΠΑΩ ΤΗΝ Μ+Α)

Δημοσίευση από DarkSpirit Παρ Αυγ 24, 2012 12:18 pm

ναιι οντως

DarkSpirit

Αριθμός μηνυμάτων : 2
Κάρμα : 1
Points : 4266
Registration date : 24/08/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Α+Μ(ΑΓΑΠΑΩ ΤΗΝ Μ+Α) - Σελίδα 5 Empty Απ: Α+Μ(ΑΓΑΠΑΩ ΤΗΝ Μ+Α)

Δημοσίευση από dialegmenos Παρ Αυγ 24, 2012 1:39 pm

ΜΙΧΑΛΗΣ έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΜΑΙ Ο ΜΙΧΑΛΗΣ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΙ ΚΑΝΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΕΙΝΕ;ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΕΘΑΝΩ ΕΠΑΘΑ ΕΝΑ ΑΤΥΧΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΧΤΥΠΗΣΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ.ΛΟΙΠΟΝ ΑΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΣΧΟΛΙΑΖΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΕΓΕΙΝΕ ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ.ΛΟΙΠΟΝ ΑΡΧΙΖΩ Η ΚΥΡΙΑ ΑΝΘΟΥΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΤΗΝ ΛΕΝΕ ΤΙ ΕΚΑΝΕ?ΕΓΩ ΜΕΤΑΚΩΜΟΙΖΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΣΕ ΑΛΛΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΠΑΩ ΣΤΟ ΠΑΛΛΙΟ ΣΠΙΤΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΓΡΑΨΑ ΜΗΝΥΜΑ ΟΤΙ ΠΑΩ ΣΤΟ ΠΑΛΙΟ ΣΠΙΤΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΣΤΕΙΛΑ ΓΙΑΤΙ ΒΙΑΖΟΜΟΥΝ ΔΕΝ ΠΑΤΗΣΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΤΟ ΕΣΤΕΙΛΑ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΜΕ ΠΕΡΝΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΣΤΕΙΛΕΣ ΜΗΝΥΜΑ ΟΤΙ ΠΑΣ ΣΤΟ ΠΑΛΙΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΤΗΣ ΛΕΩ ΣΤΟ ΕΣΤΕΙΛΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΧΙ ΚΚΑΙ ΚΟΙΤΑΖΩ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΤΣΕΙΛΑ ΟΤΙ ΑΠΟΘΗΚΕΥΤΗΚΕ ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΟ ΣΤΕΛΝΩ ΜΕΤΑ ΛΕΕΙ ΝΑ ΤΩΡΑ ΤΟ ΣΤΕΛΝΕΙΣ ΝΑ ΑΡΧΙΖΕΙ ΝΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΝΑ ΒΡΙΖΕΙ ΑΣΧΗΜΑ ΝΑ ΛΛΕΙ ΕΙΜΑΙ ΕΝΑΣ ΜΑΛΑΚΑΣ ΝΑ ΜΕ ΠΟΙΑΝΟΥΝ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΚΛΕΙΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΓΩ ΚΟΙΤΑΖΑ ΑΛΛΕΣ;ΟΧΙ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΖΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΖΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΘΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΟΤΑΝ ΚΛΕΙΣΑΜΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ; ΟΧΙ Η ΚΥΡΙΑ ΑΝΘΟΥΛΑ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΤΣΑΤ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΤΟΝ ΝΤΑΛΙΚΕΡΗ 19 ΚΑΙ ΑΝΤΑΛΑΖΟΥΝΕ ΑΡΙΘΜΟΥΣ ΜΙΛΑΓΑΝΕ ΜΕ ΤΗΣ ΩΡΕΣ ΜΕΤΑ ΜΕ ΠΕΡΝΕΙ ΤΗΛ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΜΕ ΕΝΟΧΛΗ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΥ ΠΩ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΕΓΩ ΧΑΡΗΚΑ ΚΑΙ ΜΙΛΑΓΑΝΕ ΜΕ ΤΗΣ ΩΡΕΣ ΜΕ ΞΑΝΑ ΠΕΡΝΕΙ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΕΙΣΑΙ ΜΑΛΑΚΑΣ ΕΣΥ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΥΤΟΣ ΕΧΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ BMW ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΕΓΩ ΕΨΑΧΝΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΤΕΛΟΣ ΣΕ ΠΑΡΑΤΑΩ ΓΙ ΑΥΤΟΝ ΓΙΑΤΙ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΜΑΛΑΚΑΣ ΚΑΡΙΟΛΗ ΕΓΩ ΝΑ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΚΛΑΙΩ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙΤ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΩ ΦΤΙΑΞΕΙ ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΗΣΤΕΥΩ ΠΙΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΓΡΑΨΕΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΤΟ ΤΙ ΕΓΕΙΝΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΝΑ ΤΑ ΣΒΗΣΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΤΗΣ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΔΟΥΝ ΚΑΙ9 ΛΕΕΙ ΑΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΠΕ ΨΕΜΑΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΕΙΣ ΟΤΑΝ ΘΑ ΞΕΡΕΙΣ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΩ ΑΛΛΑ ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΤΗΚΕ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΗΣΤΕΥΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΑΥΤΑ ΕΙΧΑ ΝΑ ΠΩ


Τί να σου πω, ρε Μιχάλη? Εδώ ο κόσμος καίγεται και συ ακόμα εκεί?

Δώσε μια κλωτσιά στα παλιά και πάμε γι άλλα......Και ξέχνα την, ό, τι και να σου έκανε άστο πίσω και προχώρα....
dialegmenos
dialegmenos

Αριθμός μηνυμάτων : 69
Ηλικία : 30
Τόπος : KALDA MPOFLA
Κάρμα : 8
Points : 5068
Registration date : 27/08/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Α+Μ(ΑΓΑΠΑΩ ΤΗΝ Μ+Α) - Σελίδα 5 Empty Απ: Α+Μ(ΑΓΑΠΑΩ ΤΗΝ Μ+Α)

Δημοσίευση από ΜΙΧΑΛΗΣ Παρ Αυγ 24, 2012 10:36 pm

ΝΑΙ ΡΕ ΦΙΛΕ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΟΙ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΨΕΥΤΗΣ

ΜΙΧΑΛΗΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 4
Κάρμα : 4
Points : 4271
Registration date : 24/08/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Α+Μ(ΑΓΑΠΑΩ ΤΗΝ Μ+Α) - Σελίδα 5 Empty Απ: Α+Μ(ΑΓΑΠΑΩ ΤΗΝ Μ+Α)

Δημοσίευση από ΜΙΧΑΛΗΣ Παρ Αυγ 24, 2012 10:39 pm

ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ

ΜΙΧΑΛΗΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 4
Κάρμα : 4
Points : 4271
Registration date : 24/08/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Α+Μ(ΑΓΑΠΑΩ ΤΗΝ Μ+Α) - Σελίδα 5 Empty Απ: Α+Μ(ΑΓΑΠΑΩ ΤΗΝ Μ+Α)

Δημοσίευση από maya Κυρ Αυγ 26, 2012 10:51 pm

Όταν θέλουμε να αποφύγουμε μια κατάσταση και να το πω κι αλλιώς, όταν θέλουμε να ξεφορτωθούμε κάποιον, βρίσκουμε χίλιες δυο γελοίες δικαολογίες. Για να τις στηρίξουμε κάνουμε γνωστό το θέμα μας όσο πιο πειστικά μπορούμε και μαζεύουμε συμμάχους...

Αυτό έπαθες και συ, Μιχάλη μου. Αφού η κυρία έγινε αγαπητή εδώ, σε κατηγόρησε και νόμισε ότι αυτό ήταν και τελείωσε. Ξέχνα την, να θυμάσαι μόνο την εμπειρία που σου πρόσφερε όλο αυτό και ΠΡΟΧΩΡΑ...
maya
maya

Αριθμός μηνυμάτων : 12
Ηλικία : 30
Τόπος : KALDA MPOFLA
Κάρμα : 1
Points : 5002
Registration date : 29/08/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Α+Μ(ΑΓΑΠΑΩ ΤΗΝ Μ+Α) - Σελίδα 5 Empty Απ: Α+Μ(ΑΓΑΠΑΩ ΤΗΝ Μ+Α)

Δημοσίευση από tiramola Δευ Αυγ 27, 2012 1:21 am

Άστα, Μιχάλη...

Μη δίνεις σημασία σε ψεύτρες και κοίτα μπροστά...
tiramola
tiramola

Αριθμός μηνυμάτων : 33
Ηλικία : 31
Κάρμα : 10
Points : 5058
Registration date : 05/08/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 5 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης