Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Παρόμοια θέματα

    Χάρηκα για την γνωριμία.............ΚΑΛΟ καλοκαίρι

    +16
    Kostis
    from another world
    ~katerina~
    kostikas26
    emo_no
    kiaskia
    nostradamos
    dakos
    Paredwse
    areianos
    wind
    Καρολίνα
    pandora
    germanida..
    kokosimos
    sco
    20 απαντήσεις

    Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

    Πήγαινε κάτω

    Χάρηκα για την γνωριμία.............ΚΑΛΟ καλοκαίρι Empty Χάρηκα για την γνωριμία.............ΚΑΛΟ καλοκαίρι

    Δημοσίευση από sco Κυρ Αυγ 09, 2009 8:39 pm

    http://www.ptyxiouxos.net/yaf/default.aspx?g=posts&t=1251

    http://www.ptyxiouxos.net/yaf/default.aspx?g=posts&t=1243

    Δύο links τα λένε όλα.....

    sco

    Αριθμός μηνυμάτων : 22
    Κάρμα : -1
    Points : 5646
    Registration date : 13/12/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Χάρηκα για την γνωριμία.............ΚΑΛΟ καλοκαίρι Empty Απ: Χάρηκα για την γνωριμία.............ΚΑΛΟ καλοκαίρι

    Δημοσίευση από kokosimos Δευ Αυγ 10, 2009 3:55 am

    Τα είδα, αλλά δεν είδα να τα λένε όλα ή μάλλον δεν είδα να λένε τίποτα! Το μόνο που είδα είναι εσένα να χτυπιέσαι με λάθος επιχειρήματα και φασιστική νοοτροπία.
    Καλό καλοκαιρι και σε σένα!! lol!
    kokosimos
    kokosimos
    Η Μεγάλη Μεταγραφή

    Αριθμός μηνυμάτων : 1101
    Ηλικία : 32
    Τόπος : KALAMATA
    Κάρμα : 102
    Points : 6769
    Registration date : 05/01/2009

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Χάρηκα για την γνωριμία.............ΚΑΛΟ καλοκαίρι Empty Απ: Χάρηκα για την γνωριμία.............ΚΑΛΟ καλοκαίρι

    Δημοσίευση από germanida.. Δευ Αυγ 10, 2009 7:48 am

    εμένα το πρώτο site δεν μου το ανοίγει.. έχω και εγώ να πω κάποια πράγματα.. καλά για τον sco, αλλά κακά για κάποιους άλλους.. δεν θα ανακατευτώ όμως, γιατί δεν έχω όρεξη για μπλα-μπλα.. sco, απο εμένα έχεις ένα !ΜΠΡΑΒΟ!, όχι μόνο ένα, που κρατάς σε τάξη το chat!! όταν λύπεις γίνεται του σώσε εκεί μέσα.. ξέρω ότι έχει κι'άλλους mod τώρα, αλλά όταν έμπαινα εγώ εκεί, ήσουν μόνο εσύ.. δεν μου ανοίγει το site για να μπω.. συνέχεισε την δουλειά σου!! και να ξέρεις, θα βρεις πολλούς, και ανταγωνιστές, και κομπλεξικούς, και ζηλιάριδες, και απ'όλα μπροστά σου.. ΑΛΛΑ, μην το ξεχνάμε!! ΚΑΙ ΦΙΛΟΥΣ!! καλή συνέχεια, καλά να περνάς, και μην ακούς κανέναν!! (ούτε εμένα.. χα χα χα..)
    (και για να μην παρεξηγηθώ, δεν ανακατεύτικα στο θέμα που είχατε, απλά είπα ΓΕΝΙΚΑ την άποψή μου..)
    germanida..
    germanida..
    Η νύφη από τη Γερμανία...

    Αριθμός μηνυμάτων : 1626
    Τόπος : ΚΡΗΤΗ !!!
    Κάρμα : 7
    Points : 6868
    Registration date : 05/01/2009

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Χάρηκα για την γνωριμία.............ΚΑΛΟ καλοκαίρι Empty Απ: Χάρηκα για την γνωριμία.............ΚΑΛΟ καλοκαίρι

    Δημοσίευση από pandora Δευ Αυγ 10, 2009 10:47 am

    καταφερα και τα διαβασα...σαν πιο ( απο πααααααααρα πολλους ) παλια στη συγκεκριμενη σελιδα ξερω, σιγουρα πιο πολλα ( μα παααααααααααρα πολλα ) πραγματα απο πολλους...
    λυπαμαι για το χαλι της, λυπαμαι γιατι καποτε ηταν ενας παραδεισος οπου ακουγονταν ολες οι αποψεις απο ατομα σοβαρα, σωστα και χωρις το δαιμονιο της προσωπικης προβολης...
    εχω να πω οτι η αποπειρα που εγινε απο μια ομαδα σοβαρων ατομων για να σωθει η κατασταση δεν πετυχε γιατι επεσε πανω στην αλαζονια αυτων που την κατεστρεψαν σιγα και μεθοδικα...

    λυπαμαι..
    pandora
    pandora
    Κοινωνικός Ανταποκριτής (κοινώς... κουτσομπόλα)

    Αριθμός μηνυμάτων : 3029
    Ηλικία : 34
    Τόπος : αγρινιο
    Κάρμα : 231
    Points : 8537
    Registration date : 10/11/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Χάρηκα για την γνωριμία.............ΚΑΛΟ καλοκαίρι Empty Απ: Χάρηκα για την γνωριμία.............ΚΑΛΟ καλοκαίρι

    Δημοσίευση από Καρολίνα Δευ Αυγ 10, 2009 11:12 am

    o sco telika den tha fygei! Very Happy
    Καρολίνα
    Καρολίνα
    The girl from Cyprus....

    Αριθμός μηνυμάτων : 59
    Τόπος : Κύπρος
    Κάρμα : 1
    Points : 5462
    Registration date : 02/08/2009

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Χάρηκα για την γνωριμία.............ΚΑΛΟ καλοκαίρι Empty Απ: Χάρηκα για την γνωριμία.............ΚΑΛΟ καλοκαίρι

    Δημοσίευση από germanida.. Δευ Αυγ 10, 2009 11:34 am

    αυτό έλειπε.. με τον κάθε....απ-απ-απ-απ-Α!! -άνθρωπο, να παραδίνουμε τα όπλα! Ε ΟΧΙ 'ΔΑ!!
    germanida..
    germanida..
    Η νύφη από τη Γερμανία...

    Αριθμός μηνυμάτων : 1626
    Τόπος : ΚΡΗΤΗ !!!
    Κάρμα : 7
    Points : 6868
    Registration date : 05/01/2009

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Χάρηκα για την γνωριμία.............ΚΑΛΟ καλοκαίρι Empty Απ: Χάρηκα για την γνωριμία.............ΚΑΛΟ καλοκαίρι

    Δημοσίευση από pandora Δευ Αυγ 10, 2009 12:38 pm

    λυπαμαι, επισης, που δε συμμεριζομαι τον ενθουσιασμο σας...ισως επειδη βλεπω τα πραγματα οπως ειναι και οχι οπως θα ηθελα να ειναι...
    η αυτοκριτικη για πολλους ειναι αγνωστη λεξη... Shocked
    pandora
    pandora
    Κοινωνικός Ανταποκριτής (κοινώς... κουτσομπόλα)

    Αριθμός μηνυμάτων : 3029
    Ηλικία : 34
    Τόπος : αγρινιο
    Κάρμα : 231
    Points : 8537
    Registration date : 10/11/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Χάρηκα για την γνωριμία.............ΚΑΛΟ καλοκαίρι Empty Απ: Χάρηκα για την γνωριμία.............ΚΑΛΟ καλοκαίρι

    Δημοσίευση από germanida.. Δευ Αυγ 10, 2009 12:47 pm

    αυτοκριτική? για ποιον χτειπάει η καμπάνα? δεν καταλαβαίνω..
    germanida..
    germanida..
    Η νύφη από τη Γερμανία...

    Αριθμός μηνυμάτων : 1626
    Τόπος : ΚΡΗΤΗ !!!
    Κάρμα : 7
    Points : 6868
    Registration date : 05/01/2009

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Χάρηκα για την γνωριμία.............ΚΑΛΟ καλοκαίρι Empty Απ: Χάρηκα για την γνωριμία.............ΚΑΛΟ καλοκαίρι

    Δημοσίευση από wind Δευ Αυγ 10, 2009 3:06 pm

    οι μεταφορικες καμπανες χτυπουν, συνηθως,
    γι αυτους που καπου τα κανουν μουσκεμα...

    προσωπικα, δεν εχω προβλημα να χτυπησω
    τις καμπανες με πανηγυρικο τροπο αλλα και
    με αργο ρυθμο για το ιδιο ατομο...

    οπως και να επαινεσω η να αποδοκιμασω
    ενα ατομο για διαφορετικες πραξεις και ενεργειες...
    wind
    wind
    Ο Υδραυλικός μας

    Αριθμός μηνυμάτων : 2797
    Ηλικία : 35
    Τόπος : αθηνα
    Κάρμα : 244
    Points : 8494
    Registration date : 18/11/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Χάρηκα για την γνωριμία.............ΚΑΛΟ καλοκαίρι Empty Απ: Χάρηκα για την γνωριμία.............ΚΑΛΟ καλοκαίρι

    Δημοσίευση από areianos Δευ Αυγ 10, 2009 5:07 pm

    O τίτλος και το περιεχόμενο του θέματος με μπέρδεψαν αρκετά.Με την επίσκεψή μου στα δύο links μπερδεύτηκα ακόμα περισσότερο.Επειδή κάτι ξέρω και εγώ όμως, (κάποια πράγματα που θυμάμαι δηλαδή) θα σταθώ μόνο σε αυτό που είπε η pandora...Πρώτα από όλα, η αυτοκριτική...
    areianos
    areianos
    Το Σκουλήκι του Φόρουμ

    Αριθμός μηνυμάτων : 593
    Τόπος : Πλανήτης Άρης
    Κάρμα : 37
    Points : 6231
    Registration date : 22/12/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Χάρηκα για την γνωριμία.............ΚΑΛΟ καλοκαίρι Empty Απ: Χάρηκα για την γνωριμία.............ΚΑΛΟ καλοκαίρι

    Δημοσίευση από Paredwse Δευ Αυγ 10, 2009 8:03 pm

    εγω ξερω πως ολοι αυτοι που κανουν οτι κανουν το κανουν για να νευριασουν τον σκο και τον καθε σκο για να αποχωρησει απο την σελιδα...Δεν πρεπει να δινουμε και πολυ σημασια σε αυτους..Γιατι το μονο που κανουν ειναι να ζηλευουν..Και η ζηλια ειναι κακο πραγμα..Γιαννη αυτο ελειπε να φυγεις και ολας..Αυτο 8α γινοταν ετσι κι αλλιως γιατι αν δεν το επερνες αποφαση εσυ θα σε πιεζαν ολοι και ετσι θα εμενες..Μην κανεις κινησεις για να ευχαριστιεται ο καθε ιχνιλατης..Ειναι κριμα.. Smile
    Paredwse
    Paredwse

    Αριθμός μηνυμάτων : 25
    Τόπος : Δεν θυμάμαι
    Κάρμα : 0
    Points : 5422
    Registration date : 10/08/2009

    http://www.paredwse.net

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Χάρηκα για την γνωριμία.............ΚΑΛΟ καλοκαίρι Empty Απ: Χάρηκα για την γνωριμία.............ΚΑΛΟ καλοκαίρι

    Δημοσίευση από dakos Δευ Αυγ 10, 2009 10:30 pm

    areianos έγραψε:O τίτλος και το περιεχόμενο του θέματος με μπέρδεψαν αρκετά.Με την επίσκεψή μου στα δύο links μπερδεύτηκα ακόμα περισσότερο.Επειδή κάτι ξέρω και εγώ όμως, (κάποια πράγματα που θυμάμαι δηλαδή) θα σταθώ μόνο σε αυτό που είπε η pandora...Πρώτα από όλα, η αυτοκριτική...

    διπλωματικη η απαντηση του προεδρου, δεν εχω παρα να συμφωνησω...

    Idea
    dakos
    dakos
    Το Κουλό Χέρι του Νόμου

    Αριθμός μηνυμάτων : 1905
    Ηλικία : 38
    Τόπος : θεσσαλονικη...
    Κάρμα : 191
    Points : 7348
    Registration date : 08/11/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Χάρηκα για την γνωριμία.............ΚΑΛΟ καλοκαίρι Empty Απ: Χάρηκα για την γνωριμία.............ΚΑΛΟ καλοκαίρι

    Δημοσίευση από nostradamos Τρι Αυγ 11, 2009 12:08 am

    areianos έγραψε:O τίτλος και το περιεχόμενο του θέματος με μπέρδεψαν αρκετά.Με την επίσκεψή μου στα δύο links μπερδεύτηκα ακόμα περισσότερο.Επειδή κάτι ξέρω και εγώ όμως, (κάποια πράγματα που θυμάμαι δηλαδή) θα σταθώ μόνο σε αυτό που είπε η pandora...Πρώτα από όλα, η αυτοκριτική...

    Μια απο τα ιδια αλλα εγω δεν ξερω και δε θυμαμαι, ειμαι απο αλλο ανεκδοτο. Εψαξα αυτο το ανεκδοτο, ενεκα αργοσχολος και
    ειχε πολυ πλακα. Μπηκα και σε ενα chat και ρωτησα. Μανταρα ο sco, πολυ αμαρτια εισαι ρε τυπε!
    nostradamos
    nostradamos

    Αριθμός μηνυμάτων : 209
    Ηλικία : 40
    Τόπος : Αθήνα
    Κάρμα : 43
    Points : 5845
    Registration date : 24/12/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Χάρηκα για την γνωριμία.............ΚΑΛΟ καλοκαίρι Empty Απ: Χάρηκα για την γνωριμία.............ΚΑΛΟ καλοκαίρι

    Δημοσίευση από kiaskia Τρι Αυγ 11, 2009 11:04 am

    pandora έγραψε:λυπαμαι, επισης, που δε συμμεριζομαι τον ενθουσιασμο σας...ισως επειδη βλεπω τα πραγματα οπως ειναι και οχι οπως θα ηθελα να ειναι...
    η αυτοκριτικη για πολλους ειναι αγνωστη λεξη... Shocked

    Αυτοκριτική? Τί γίνεται όταν αυτή τη λέξη την στραβώνουν και κάνουν ...........αυτοκριτική στους............ άλλους?
    kiaskia
    kiaskia
    Η Αμείλικτη

    Αριθμός μηνυμάτων : 1012
    Ηλικία : 29
    Τόπος : Δίπλα απ το φαρμακείο...
    Κάρμα : 72
    Points : 6532
    Registration date : 09/11/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Χάρηκα για την γνωριμία.............ΚΑΛΟ καλοκαίρι Empty Απ: Χάρηκα για την γνωριμία.............ΚΑΛΟ καλοκαίρι

    Δημοσίευση από emo_no Τετ Αυγ 12, 2009 1:32 am

    πριν λιγο εμαθα καποιες δηλωσεις του sco...σχετικα με ενα επεισοδιο, ενα απο τα γνωστα που συμβαινουν και εχουν συμβει αρκετες φορες...
    αν δεν ανακληθουν αυτες οι δηλωσεις που αφορουν ατομα ασχετα με το επεισοδιο και που εγιναν εν απουσια τους, θα αναγκαστω να παρω θεση και οποιον παρει ο χαρος...
    εχω τα μεσα, τη διαθεση και τον τροπο να το κανω...
    και οχι οπως ο κυριος sco, πισωπλατα αλλα στα ισια και οπως ξερω εγω...
    περιμενω να ανακληθουν...ΑΜΕΣΩΣ... lol!
    emo_no
    emo_no
    Μην πυροβολείτε τον πιανίστα!

    Αριθμός μηνυμάτων : 1635
    Ηλικία : 33
    Τόπος : εδω κοντα...
    Κάρμα : 131
    Points : 7140
    Registration date : 14/11/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Χάρηκα για την γνωριμία.............ΚΑΛΟ καλοκαίρι Empty Απ: Χάρηκα για την γνωριμία.............ΚΑΛΟ καλοκαίρι

    Δημοσίευση από kokosimos Τετ Αυγ 12, 2009 2:42 am

    Σιγά που χτυπιέσαι κιόλας να παρεις απάντηση! Το πολύ πολύ να φας και συ καμια γροθια χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!
    Εγώ λέω ότι είναι στο υπόγειο και κρύβεται Shocked lol! Twisted Evil
    kokosimos
    kokosimos
    Η Μεγάλη Μεταγραφή

    Αριθμός μηνυμάτων : 1101
    Ηλικία : 32
    Τόπος : KALAMATA
    Κάρμα : 102
    Points : 6769
    Registration date : 05/01/2009

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Χάρηκα για την γνωριμία.............ΚΑΛΟ καλοκαίρι Empty Απ: Χάρηκα για την γνωριμία.............ΚΑΛΟ καλοκαίρι

    Δημοσίευση από germanida.. Τετ Αυγ 12, 2009 7:32 am

    emo_no έγραψε:πριν λιγο εμαθα καποιες δηλωσεις του sco...σχετικα με ενα επεισοδιο, ενα απο τα γνωστα που συμβαινουν και εχουν συμβει αρκετες φορες...
    αν δεν ανακληθουν αυτες οι δηλωσεις που αφορουν ατομα ασχετα με το επεισοδιο και που εγιναν εν απουσια τους, θα αναγκαστω να παρω θεση και οποιον παρει ο χαρος...
    εχω τα μεσα, τη διαθεση και τον τροπο να το κανω...
    και οχι οπως ο κυριος sco, πισωπλατα αλλα στα ισια και οπως ξερω εγω...
    περιμενω να ανακληθουν...ΑΜΕΣΩΣ... lol!

    βλε lol-έ.. δεν 'κολλάει' παντού το lol.. μην πάθεις κανένα 'τικ', και γίνεις lol-ός.. lol! (εδώ πηγαίνει.. εε!?)
    germanida..
    germanida..
    Η νύφη από τη Γερμανία...

    Αριθμός μηνυμάτων : 1626
    Τόπος : ΚΡΗΤΗ !!!
    Κάρμα : 7
    Points : 6868
    Registration date : 05/01/2009

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Χάρηκα για την γνωριμία.............ΚΑΛΟ καλοκαίρι Empty Απ: Χάρηκα για την γνωριμία.............ΚΑΛΟ καλοκαίρι

    Δημοσίευση από pandora Τετ Αυγ 12, 2009 11:02 am

    θα περιμενεις, θα περιμενεις και θα περιμενεις...και ανακληση δεν θα βλεπεις...
    μα το λες και συ ο ιδιος, "πισωπλατα" και περιμενεις και ντομπρα απαντηση? Shocked


    Έχει επεξεργασθεί από τον/την pandora στις Πεμ Αυγ 13, 2009 11:22 am, 1 φορά
    pandora
    pandora
    Κοινωνικός Ανταποκριτής (κοινώς... κουτσομπόλα)

    Αριθμός μηνυμάτων : 3029
    Ηλικία : 34
    Τόπος : αγρινιο
    Κάρμα : 231
    Points : 8537
    Registration date : 10/11/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Χάρηκα για την γνωριμία.............ΚΑΛΟ καλοκαίρι Empty Απ: Χάρηκα για την γνωριμία.............ΚΑΛΟ καλοκαίρι

    Δημοσίευση από kostikas26 Τετ Αυγ 12, 2009 11:44 am

    εγω δεν λεω τιποτα, απλως εβαλα ενα μεγαλο + στο καρμα του emo_no!!!!! Very Happy sunny
    kostikas26
    kostikas26
    Πόντιος κι μ' έναν Ομάτ !!!

    Αριθμός μηνυμάτων : 2244
    Ηλικία : 30
    Τόπος : ποντος...
    Κάρμα : 184
    Points : 7889
    Registration date : 09/11/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Χάρηκα για την γνωριμία.............ΚΑΛΟ καλοκαίρι Empty Απ: Χάρηκα για την γνωριμία.............ΚΑΛΟ καλοκαίρι

    Δημοσίευση από ~katerina~ Τετ Αυγ 12, 2009 12:41 pm

    Εγω΄το θέμα το είδα αργούτσικα...αλλά θα πω την γνώμη μου.Γιάννη θα συμφωνήσω με τον Παρεδ'ωσε γιαα το σημείο που λέει ότι ζηλεύουν.Θέλουν να σε κάνουν να φύγεις από το chat έτσι ώστε να είναι πιο εύκολο να κάνουν ότι θέλουν εκεί.Είσαι συμαντικός moderator όπως κι άλλοι 3-4 (δεν λέω ονόμνατα για τυχών παρεξήγησης..).Θα σου συμβούλευα απλά να συνεχίσεις δυναμικά, ζωρίς να δίνεις σημασία σε τι λένε και κάνουν γιατί πάντοντε θα έχεις εμάς τους φίλους σου να σου συμπαρεστεκόμαστε!!
    ~katerina~
    ~katerina~
    Η Μικρούλα της Παρέας ! ! !

    Αριθμός μηνυμάτων : 360
    Ηλικία : 26
    Τόπος : Αθήνα
    Κάρμα : 8
    Points : 5839
    Registration date : 10/06/2009

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Χάρηκα για την γνωριμία.............ΚΑΛΟ καλοκαίρι Empty Απ: Χάρηκα για την γνωριμία.............ΚΑΛΟ καλοκαίρι

    Δημοσίευση από from another world Τετ Αυγ 12, 2009 1:01 pm

    Εγω λοιπον εχω να πω...ας λενε ο,τι θελουν...αν ο σκο ειναι σωστος στην δουλεια του και μπορει να ''κουμανταρει'' το chat και γενικοτερα το site μπραβο του...και για να του ανεθεσαν κατι τετοιο παει να πει οτι ηταν ικανος να το κανει...το θεμα ειναι οτι με το παραμικρο λεει αποχωρω και μπλα μπλα...και μετα παλι πισω...δεν ειναι ετσι...μην τα παρατας αμεσως...παντα υπαρχουν και δυσκολες στιγμες στην ζωη αυτο δεν παει να πει ομως τα παραταω....ειναι λιγο γελοιο αυτο γιατι εισαι 18 χρονων παιδι και ειναι σαν να παιζεις....ή παρετεισαι ή οχι....κανεις και ανακοινωσεις το ενα το αλλο...και μετα παλι πισω...μην κανεις βιαστικες κινησεις...σκεψου και προχωρα αργα και σταθερα....[και σου τα λεω φιλικα χωρις παρεξηγησεις ολα αυτα!]
    from another world
    from another world
    Από Κιλκίς με....τσαμπουκά...

    Αριθμός μηνυμάτων : 1311
    Ηλικία : 29
    Τόπος : Κιλκις
    Κάρμα : 33
    Points : 6860
    Registration date : 05/03/2009

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Χάρηκα για την γνωριμία.............ΚΑΛΟ καλοκαίρι Empty Απ: Χάρηκα για την γνωριμία.............ΚΑΛΟ καλοκαίρι

    Δημοσίευση από Kostis Τετ Αυγ 12, 2009 1:07 pm

    και δηλαδη τι? ολοι εχουν την εγνοια του sco? θελουν παση θυσια να φυγει και τον ''πολεμουν''?
    Εγω ανθρωπους (σε chat) που κανουν κακο για να διωξουν καποιον δεν γνωριζω.
    γνωριζω ομως ανθρωπους που παρεξηγουνται περισσοτερο απο καποιους αλλους...(σε ολους εχει γινει ''επιθεση'')
    Ας μην τα παιρνουμε λοιπον ολα της μετρητης, γιατι ετσι κοστιζει...κοστιζει και μαλιστα αδικα!
    Kostis
    Kostis
    "Το Αλβανικό Στοιχείο..."

    Αριθμός μηνυμάτων : 1621
    Κάρμα : 126
    Points : 7231
    Registration date : 15/06/2009

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Χάρηκα για την γνωριμία.............ΚΑΛΟ καλοκαίρι Empty Απ: Χάρηκα για την γνωριμία.............ΚΑΛΟ καλοκαίρι

    Δημοσίευση από kokosimos Τετ Αυγ 12, 2009 3:32 pm

    Τί λέτε? Ποιός θέλει να διώξει ποιόν? Δε σκέφτεστε ότι για να θέλει να φύγει πόσες "πατάτες" έχει κάνει? Και πάντα βρίσκονται μερικά κορόιδα που λένε "δε βαριέσαι, μείνε αλλά να προσέχεις"? Ακόμα δεν καταλάβατε γιατί λέει το φεύγω? lol!

    Έχει μεγάλη πλάκα, πάντως το παιδί!!!
    kokosimos
    kokosimos
    Η Μεγάλη Μεταγραφή

    Αριθμός μηνυμάτων : 1101
    Ηλικία : 32
    Τόπος : KALAMATA
    Κάρμα : 102
    Points : 6769
    Registration date : 05/01/2009

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Χάρηκα για την γνωριμία.............ΚΑΛΟ καλοκαίρι Empty Απ: Χάρηκα για την γνωριμία.............ΚΑΛΟ καλοκαίρι

    Δημοσίευση από erion5 Τετ Αυγ 12, 2009 5:15 pm

    δε βαριεσαι, κοκοσιμε...ετσι ειναι, οι ανασφαλεις και χωρις προσοντα, καταφευγουν σε μηχανορραφιες για να παρουσιαστουν σαν ειδημονες...αλλα για ποσο? οι διαφορες φαινονται...
    διασκεδαστικη περιπτωση.... cherry
    erion5
    erion5
    Πόσα πιάνει ρε το όχημα???

    Αριθμός μηνυμάτων : 3158
    Ηλικία : 33
    Τόπος : καστορια
    Κάρμα : 244
    Points : 8619
    Registration date : 13/11/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Χάρηκα για την γνωριμία.............ΚΑΛΟ καλοκαίρι Empty Απ: Χάρηκα για την γνωριμία.............ΚΑΛΟ καλοκαίρι

    Δημοσίευση από salina Πεμ Αυγ 13, 2009 11:19 am

    εγώ πάλι πειράζει να μην πάρω μέρος γιατί δεν ξέρω πολλά καθόσον έλειπα??? το μόνο που μπορώ να πω είναι ότι τα μπερδεύεις λίγο βρε σκοράκο.......σου το είπα κιόλας.....πρέπει να προσέχεις τη βγάζεις υπάρχουν άνθρωποι που δεν ξεχνούν......... scratch

    queen
    salina
    salina
    Η ποίηση μας φέρνει κοντά!

    Αριθμός μηνυμάτων : 1277
    Ηλικία : 29
    Τόπος : paradeisos
    Κάρμα : 17
    Points : 6829
    Registration date : 08/02/2009

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

    Επιστροφή στην κορυφή

    - Παρόμοια θέματα

     
    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
    Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης