Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Παρόμοια θέματα

    Πως περνάτε ευχάριστα με την παρέα σας? Με ποιό κτιτήριο επιλέγεται την παρέα σα?

    +6
    erion5
    kiaskia
    kostikas26
    ntek
    glykoulis
    xristina
    10 απαντήσεις

    Πήγαινε κάτω

    Πως περνάτε ευχάριστα με την παρέα σας? Με ποιό κτιτήριο επιλέγεται την παρέα σα? Empty Πως περνάτε ευχάριστα με την παρέα σας? Με ποιό κτιτήριο επιλέγεται την παρέα σα?

    Δημοσίευση από xristina Πεμ Αυγ 06, 2009 12:58 pm

    Όταν βγαίνετε έξω που συνήθως πηγαίνετε? Ποιός από την παρέα αποφασίζει για το που θα πάτε?
    xristina
    xristina
    Πάντα θα γίνεται το δικό μου...άντε γιατί α!

    Αριθμός μηνυμάτων : 574
    Τόπος : θεσσαλονικη
    Κάρμα : 18
    Points : 6054
    Registration date : 03/08/2009

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Πως περνάτε ευχάριστα με την παρέα σας? Με ποιό κτιτήριο επιλέγεται την παρέα σα? Empty Απ: Πως περνάτε ευχάριστα με την παρέα σας? Με ποιό κτιτήριο επιλέγεται την παρέα σα?

    Δημοσίευση από glykoulis Πεμ Αυγ 06, 2009 2:32 pm

    xristinaki μου.....χμμμ....
    συνηθως.....παμε για μπαλα...αλλα και βολτες.......δν εχουμε καποιον γι αρχηγο...οποτε κανουμε ψηφοφορια lol!
    glykoulis
    glykoulis
    ο πιο εξυπνος, ομορφος και γλυκος του φορουμ...

    Αριθμός μηνυμάτων : 1338
    Ηλικία : 31
    Τόπος : athina
    Κάρμα : 34
    Points : 6945
    Registration date : 18/06/2009

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Πως περνάτε ευχάριστα με την παρέα σας? Με ποιό κτιτήριο επιλέγεται την παρέα σα? Empty Απ: Πως περνάτε ευχάριστα με την παρέα σας? Με ποιό κτιτήριο επιλέγεται την παρέα σα?

    Δημοσίευση από ntek Πεμ Αυγ 06, 2009 3:49 pm

    Για να περασω ευχαριστα εγω δεν με νοιαζει που θα παω και ποτε, αλλα με ποιους θα ειμαι.. Τωρα οσον αφορα ποιος κανονιζει, δεν υπαρχει καποιο συγκεκριμενο ατομο.. Γιατι η παρεα για να ταιριαξει πρεπει να εχει τις ιδιες αποψεις και ετσι ολοι αποφασιζουμε που θα παμε και τι θα κανουμε και σχεδον παντα οι αποψεις μας συμπιπτουν..
    ntek
    ntek
    Καπετάνιε, Καπετάνιε Χαμογέλα!

    Αριθμός μηνυμάτων : 2178
    Κάρμα : 195
    Points : 7868
    Registration date : 29/12/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Πως περνάτε ευχάριστα με την παρέα σας? Με ποιό κτιτήριο επιλέγεται την παρέα σα? Empty Απ: Πως περνάτε ευχάριστα με την παρέα σας? Με ποιό κτιτήριο επιλέγεται την παρέα σα?

    Δημοσίευση από kostikas26 Πεμ Αυγ 06, 2009 4:28 pm

    εγω θ αρχισω απ τη δευτερη ερωτηση, την παρεα μου τη διαλεγω αναλογα το ποσο ταιριαζει με μενα. και δεν εχει σημασια που θα ειμαστε, οπως λεει και ο Misfits, αλλα με ποιους!
    παμε για ποδοσφαιρο στα 5χ5, σε καφε με παρκο για χαβαλε, για μπανιο σε καφε με πισινα, αναλογα τη διαθεση που θα εχουμε! Shocked
    kostikas26
    kostikas26
    Πόντιος κι μ' έναν Ομάτ !!!

    Αριθμός μηνυμάτων : 2244
    Ηλικία : 30
    Τόπος : ποντος...
    Κάρμα : 184
    Points : 7889
    Registration date : 09/11/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Πως περνάτε ευχάριστα με την παρέα σας? Με ποιό κτιτήριο επιλέγεται την παρέα σα? Empty Απ: Πως περνάτε ευχάριστα με την παρέα σας? Με ποιό κτιτήριο επιλέγεται την παρέα σα?

    Δημοσίευση από kiaskia Πεμ Αυγ 06, 2009 9:12 pm

    Δεν έχω και πολλές παρέες, πιο πολύ κάνω παρέα με τα ξαδέλφια μου που ταιριάζουμε...Αλλά το καλοκαίρι έχω μια ξεχωριστή παρέα και βρισκόμαστε όλοι μαζί...Θάλασσα, βόλτες στο βουνό, βόλτα με φουσκωτο και ιστιοφόρο, επισκεψεις σε αρχαιολογικούς χώρους και, αν τύχει, πάμε και σε συναυλιες...
    kiaskia
    kiaskia
    Η Αμείλικτη

    Αριθμός μηνυμάτων : 1012
    Ηλικία : 29
    Τόπος : Δίπλα απ το φαρμακείο...
    Κάρμα : 72
    Points : 6532
    Registration date : 09/11/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Πως περνάτε ευχάριστα με την παρέα σας? Με ποιό κτιτήριο επιλέγεται την παρέα σα? Empty Απ: Πως περνάτε ευχάριστα με την παρέα σας? Με ποιό κτιτήριο επιλέγεται την παρέα σα?

    Δημοσίευση από erion5 Παρ Σεπ 18, 2009 10:15 am

    παρεες...μεγαλο βασανο οταν αρχιζουμε να βλεπουμε σε διαφορετικες κατευθυνσεις...
    συνηθως διαλεγω ατομα που να βλεπουν στην ιδια κατευθυνση, οχι πως δε χρειαζεται και η αντιθετη αλλα για την ωρα θελω, απλα, να εχω παρεες.αργοτερα βλεπω... cherry

    ενα αλλο βασικο κριτιριο ειναι να τους αρεσουν τα cherry cherry
    erion5
    erion5
    Πόσα πιάνει ρε το όχημα???

    Αριθμός μηνυμάτων : 3158
    Ηλικία : 33
    Τόπος : καστορια
    Κάρμα : 244
    Points : 8619
    Registration date : 13/11/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Πως περνάτε ευχάριστα με την παρέα σας? Με ποιό κτιτήριο επιλέγεται την παρέα σα? Empty Απ: Πως περνάτε ευχάριστα με την παρέα σας? Με ποιό κτιτήριο επιλέγεται την παρέα σα?

    Δημοσίευση από from another world Παρ Σεπ 18, 2009 1:59 pm

    παρεες....η κυριοτερη παρεα μου ειναι οι δυο μου φιλες...με τις οποιος τεριαζουμε απολυτα...εφοσον ειμαστε μαζι απο τα νηπεια...τα ενδιαφεροντα ειναι κοινα οποτε δεν υπαρχει λογος να αποφασισει η μια που θα παμε...το αποφασιζουμε ολες μαζι...και ως συνηθως παμε σε παρκα με τα παιδια της ηλικιας μας....σε καφετεριες...

    πολλες φορες κανονιζουμε να βγουμε και με τα παιδια της ταξης μου...βγαινοντας για φαγητο συνηθως....

    τα κριτιρια ειναι....να ειναι ειλικρινεις μαζι μου...να μην με βλεπουν σαν αντιζηλο...γιατι μου συνεβει και αυτο στο παρελθον...και να περναω καλα οταν βρισκομαι μαζι τους...
    from another world
    from another world
    Από Κιλκίς με....τσαμπουκά...

    Αριθμός μηνυμάτων : 1311
    Ηλικία : 29
    Τόπος : Κιλκις
    Κάρμα : 33
    Points : 6860
    Registration date : 05/03/2009

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Πως περνάτε ευχάριστα με την παρέα σας? Με ποιό κτιτήριο επιλέγεται την παρέα σα? Empty Απ: Πως περνάτε ευχάριστα με την παρέα σας? Με ποιό κτιτήριο επιλέγεται την παρέα σα?

    Δημοσίευση από FRIENDLY GIRL Κυρ Μάης 23, 2010 3:21 pm

    Χμ .....οπου και να ειμαι με τις παρεες παντα περναω καλα.Επισης επιλεγω παρεες με κριτηριο τα ιδια ενδιαφεροντα και επισης επιλεγω να κανω παρεες με παιδια που ειμαι σιγουρι οτι οταν δεν ειμαι μπροστα δεν θα αρχισουνε να με ...θαβουνε.

    FRIENDLY GIRL

    Αριθμός μηνυμάτων : 86
    Κάρμα : 0
    Points : 5200
    Registration date : 18/05/2010

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Πως περνάτε ευχάριστα με την παρέα σας? Με ποιό κτιτήριο επιλέγεται την παρέα σα? Empty Απ: Πως περνάτε ευχάριστα με την παρέα σας? Με ποιό κτιτήριο επιλέγεται την παρέα σα?

    Δημοσίευση από Billis Κυρ Ιουν 06, 2010 9:25 pm

    Αλλα λεει ο τιτλος αλλα λεει μεσα....τι να πω..
    Billis
    Billis
    ..........

    Αριθμός μηνυμάτων : 121
    Ηλικία : 31
    Τόπος : Ζουγκλα
    Κάρμα : 1
    Points : 5573
    Registration date : 05/07/2009

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Πως περνάτε ευχάριστα με την παρέα σας? Με ποιό κτιτήριο επιλέγεται την παρέα σα? Empty Απ: Πως περνάτε ευχάριστα με την παρέα σας? Με ποιό κτιτήριο επιλέγεται την παρέα σα?

    Δημοσίευση από krista Δευ Ιουν 07, 2010 9:00 am

    Δες το αλλιώς. Ήταν 4 ερωτήσεις και οι 2 μπήκαν στον τίτλο και οι αλλές 2 μέσα. Οπότε έχουμε να απαντήσουμε σε 4 ερωτήσεις που είναι σχετικές μεταξύ τους.

    1. Κάνουμε εκδρομές.
    2. Τον χαρακτήρα.
    3. Στην εξοχή.
    4. Όλοι μαζί.

    Είναι μια πιθανή απάντηση.
    krista
    krista

    Αριθμός μηνυμάτων : 201
    Ηλικία : 39
    Τόπος : Καστοριά
    Κάρμα : 32
    Points : 5339
    Registration date : 29/05/2010

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Επιστροφή στην κορυφή

    - Παρόμοια θέματα

     
    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
    Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης