Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Παρόμοια θέματα

    Παιχνίδι παρατηρητικότητας Νο 2

    +21
    pandora
    Ring Girl
    rokas
    wind
    ntek
    μέλλον
    mixaela_
    taugetos
    Aptyxeiotos
    mariloy
    erion5
    kostikas26
    kokosimos
    from another world
    petra_
    emo_no
    kiaskia
    irida
    germanida..
    dakos
    iasonas
    25 απαντήσεις

    Σελίδα 1 από 4 1, 2, 3, 4  Επόμενο

    Πήγαινε κάτω

    Παιχνίδι παρατηρητικότητας Νο 2 Empty Παιχνίδι παρατηρητικότητας Νο 2

    Δημοσίευση από iasonas Τρι Μαρ 10, 2009 5:58 pm

    βιαστηκες, Aptyxeiote, να κλειδωσεις το θεμα και τωρα που θα γραψω εγω?
    μαλλον δεν πρεπει να ειμαστε επιεικεις με κανεναν. και να τι ανακαλυψα μετα απο μια μικρη ερευνα που εκανα...

    θεμα : χιουμορ.... εχετε?
    οι εξυπνοι ανθρωποι εχουν ανεπτυγμενη τη σωστη αισθηση του χιουμορ.
    εξυπνος ειναι αυτος που εχει αντιληψη του τι συμβαινει γυρω του...
    λοιπον? εχετε χιουμορ?

    ακριβως το ιδιο εγραψα σ ενα αλλο φορουμ....

    το ιδιο συμβαινει και με θεματα της πανδωρας και το wind ( λουλουδια και αγαπημενα φαγητα...)
    το αστειο ειναι οτι ΑΝΤΙΓΡΑΦΕΙ ΑΚΡΙΒΩΣ χωρις να ντρεπεται...
    δεν ξερω αν τα γιουβαρλακια ειναι το αγαπημενο του φαγητο, αλλα εtσι εγραφε ο wind..
    χαθηκε, ρε φιλε, να βαλεις παστιτσιο?



    study
    iasonas
    iasonas
    Όχι, ο μονοσάνδαλος, ο άλλος...

    Αριθμός μηνυμάτων : 1764
    Ηλικία : 34
    Τόπος : σερρες
    Κάρμα : 165
    Points : 7256
    Registration date : 06/10/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Παιχνίδι παρατηρητικότητας Νο 2 Empty Απ: Παιχνίδι παρατηρητικότητας Νο 2

    Δημοσίευση από dakos Τρι Μαρ 10, 2009 10:50 pm

    ιασονα, αυτο να σε χαροποιει αντι να σε κανει να θυμωνεις...σε θεωρουν "φορουμ-ειδημονα"....

    Idea
    dakos
    dakos
    Το Κουλό Χέρι του Νόμου

    Αριθμός μηνυμάτων : 1905
    Ηλικία : 38
    Τόπος : θεσσαλονικη...
    Κάρμα : 191
    Points : 7348
    Registration date : 08/11/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Παιχνίδι παρατηρητικότητας Νο 2 Empty Απ: Παιχνίδι παρατηρητικότητας Νο 2

    Δημοσίευση από germanida.. Τετ Μαρ 11, 2009 10:42 am

    ase.. kai egw ekneuristika polu!! (alla den to lew..) kai o _ano_ einai o idios o dimitris (admin).. (alla den to lew..) diladi _ano_=admin=dimitris=ola ta alla.. (kai otan tou eipa se pm oti einai to idio atomo, allakse gia ligi wra to "_ano_" kai to ebale "Φορουμιστάς".. [nai, ekei eixe ton tono..]) (alla den to lew..) kai otan tou eipa oti 'paretoume' giati den me entupwsiazei to forum tou, mia kai me eixe kai mod mono kai mono gia na me katapiezei, kai na mou 'bgazei' ton eleuthero xrono (p.x. sto chat) 'apo tin muti', legontas mou sunexeia na fernw atoma, kai apo to "synomilo", kai bebaia sunexws me tin erwtisi "M+A, theleis na mineis mod?" tou elega: "den exw problima.." (lathos mou!) mou apantouse: "thes, nai i oxi?" kai kati tetoies mal.. ee.. blakeies.. kserete ti mou elege?? "san mod na kaneis swsta tin douleia sou kai na fereis kosmo.. kai apo to synomilo.." ekeinos kala kathontan kai ta eksune me liga logia.. (sorry gia tin ekfrasi.. alla ektos oti dietaze, eprepe egw na kanw tin 'roufiania' gia na ikanopoiithei ekeinos.. kai ektos to oti egw den 'kerdizw' tipota ap'auto, den eimai kai roufiana!!.. kai episis, emena den tha me diatazei KANEIS..) alla ektos diatages, antigrafes, genikotera mal.. ee.. blakeies, den kserei kai tipota allo.. alla nomizei me tis 'roufianies' tha ta bgalei pera.. eleos.. aa.. kai otan tou eipa oti 'paretoume', legontas tou na diagrapsei tis dimosieuseis mou (an ginontan..) ekeinos mou apagoreuse tin eisodo.. diladi otan piga na dw an ta diegrapse (afou sumfwnise san admin), apla mou ebgaze auto: "Η συμμετοχή σ' αυτή την Δ.Συζήτηση σας έχει απαγορευθεί
    Επικοινωνήστε με τον διαχειριστή για περισσότερες πληροφορίες".. kai bebaia, eixa apodeikseis gia osa lew, sta pm.. alla twwwraa.. den mporw kan na mpw.. kai bebaia o 'kurios' _ano_ mou elege na ferw atoma, kai bebaia KAI apo to "synomilo"..

    (an thimithw tipota allo.. tha to pw.. [alla den to lew..])
    germanida..
    germanida..
    Η νύφη από τη Γερμανία...

    Αριθμός μηνυμάτων : 1626
    Τόπος : ΚΡΗΤΗ !!!
    Κάρμα : 7
    Points : 6868
    Registration date : 05/01/2009

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Παιχνίδι παρατηρητικότητας Νο 2 Empty Απ: Παιχνίδι παρατηρητικότητας Νο 2

    Δημοσίευση από irida Τετ Μαρ 11, 2009 1:33 pm

    Θα μπορούσα να πω πολλά, να σχολιάσω και να κριτικάρω για τη στάση του admin αλλά θα πω μόνο αυτό. Κανένας δεν έχει το δικαίωμα να επιβάλλει, να απειλήσει και να χειραγωγήσει ΚΑΝΕΝΑΝ. Τόσο απλά…
    irida
    irida
    Λογιστική των Χρωμάτων!!!

    Αριθμός μηνυμάτων : 842
    Ηλικία : 33
    Τόπος : Θεσσαλονίκη
    Κάρμα : 123
    Points : 6423
    Registration date : 26/12/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Παιχνίδι παρατηρητικότητας Νο 2 Empty Απ: Παιχνίδι παρατηρητικότητας Νο 2

    Δημοσίευση από kiaskia Τετ Μαρ 11, 2009 2:58 pm

    Χαρακτηρίζω τη συμπεριφορά του απαράδεκτη και δεν τον δικαιολογώ. Δεν υπάρχει καμμιά δικαολογία λογω της ηλικίας του, γιατί και γω, όπως και άλλα άτομα εδώ έχουμε την ίδια ηλικία αλλά όχι και την ίδια επιπολαιότητα. Ας καθήσει να σκεφτεί... Αν τώρα το έκανε μ΄ένα φόρουμ, αύριο θα κάνει το ίδιο με πνευματικό δημιούργημα άλλου? Από μικρός μαθαίνεις να έχεις αρχές, φίλτατε admin...
    kiaskia
    kiaskia
    Η Αμείλικτη

    Αριθμός μηνυμάτων : 1012
    Ηλικία : 29
    Τόπος : Δίπλα απ το φαρμακείο...
    Κάρμα : 72
    Points : 6532
    Registration date : 09/11/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Παιχνίδι παρατηρητικότητας Νο 2 Empty Απ: Παιχνίδι παρατηρητικότητας Νο 2

    Δημοσίευση από emo_no Πεμ Μαρ 12, 2009 9:03 am

    με αλλα λογια, γιαννης κερνα και γιαννης πινει??? lol!
    emo_no
    emo_no
    Μην πυροβολείτε τον πιανίστα!

    Αριθμός μηνυμάτων : 1635
    Ηλικία : 33
    Τόπος : εδω κοντα...
    Κάρμα : 131
    Points : 7140
    Registration date : 14/11/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Παιχνίδι παρατηρητικότητας Νο 2 Empty Απ: Παιχνίδι παρατηρητικότητας Νο 2

    Δημοσίευση από petra_ Πεμ Μαρ 12, 2009 1:14 pm

    δυστυχως, οι συμπεριφορες "επταετιας" δεν εχουν εξαλειφθει...συμφωνω, κιασκια, απο μικρος μαθαινεις να εχεις αρχες...δεν ειναι κατι που σου ερχεται ξαφνικα με καμμια επιφοιτηση. αλλα, στεκομαι στην ηλικια του, θεωρω τη συμπεριφορα του επιπολαιοτητα, για την ωρα, αναγκη να δημιουργησει, να επικοινωνησει, με λαθος τροπο φυσικα και τον συμβουλευω για καθε τι που θα κανει απο δω και στο εξης, να στηριζεται στις δικες του δυναμεις και οχι των αλλων... και επειδη η μαθηση ερχεται με την εξασκαση, ας επιχειρησει, πριν γινει αφεντικο, να ειναι υπαλληλος...καπου θα βρει ενα φορουμ να γινει σωστο μελος και με τη συμμετοχη του να αποκτησει την, πολυποθητη γι αυτον, εμπειρια...

    Very Happy
    petra_
    petra_
    ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΙΑ

    Αριθμός μηνυμάτων : 1851
    Ηλικία : 36
    Τόπος : νταμαρι...
    Κάρμα : 562
    Points : 7600
    Registration date : 02/10/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Παιχνίδι παρατηρητικότητας Νο 2 Empty Απ: Παιχνίδι παρατηρητικότητας Νο 2

    Δημοσίευση από from another world Πεμ Μαρ 12, 2009 5:42 pm

    Συγγνώμη να πω και εγώ κάτι...το ότι είμαι μέλος σε ένα forum δεν σημαίνει ότι με δεσμεύει να μπαίνω συνέχεια.... ο συγκεκριμένος επειδή μετά από ''πολλά'' που μου είπε έγινα μέλος κατάλαβα πως κάτι δεν μου πάει....είμαι απλώς χρήστης και αν μου φαίνεται καλό το δίνω και σε άλλους να γράφουν..αν όμως δεν θέλω δεν έχει το δικαίωμα να με πιέζει λέγοντάς μου φέρε και άλλα άτομα...το χαζό είναι ότι συνεχώς προσπαθεί να με καλοπιάσει...και μόλις βάζει ένα νέο θέμα μου λέει να μπω να γράψω...εγώ εκείνη την ώρα ίσως να μην θέλω να μπώ του λέω σε λίγο...μου λέει ακόμα έχεις δουλειά.....εγώ συνεχίζω να γράφω...αλλά θα το σκεφτώ λίγο για το μέλλον.....
    τώρα με το θέμα της Μ+Α έχει απόλυτο δίκιο....και να σου πω μπορούσες να διαγράψεις μόνη σου αυτά που είχες γράψει και να την κάνεις μετά θα τον άφηνες να σε ψάχνει......
    το άλλο θέμα με τον ιάσονα έχω να πω πως το άτομο δεν κάνει απλή αντιγραφή αλλά δεν έχει προσωπικότητα γιαυτό και θέλοντας να είναι άψογος αντιγράφει...θα έλεγα πως η γνώμη του η προσωπική του γνώμη είναι καλύτερη όποια και αν είναι αυτή....και θα τελειώσω με την κιασκια γιατί και εγώ είμαι στν ηλικία του ίσως ένα χρόνο μεγαλύτερη αλλά αυτο δεν είναι θέμα ηλικίας....
    from another world
    from another world
    Από Κιλκίς με....τσαμπουκά...

    Αριθμός μηνυμάτων : 1311
    Ηλικία : 29
    Τόπος : Κιλκις
    Κάρμα : 33
    Points : 6860
    Registration date : 05/03/2009

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Παιχνίδι παρατηρητικότητας Νο 2 Empty Απ: Παιχνίδι παρατηρητικότητας Νο 2

    Δημοσίευση από kokosimos Πεμ Μαρ 12, 2009 7:28 pm

    Εγώ μπαίνω και διαβάζω σε πολλά. Όταν πολλά από τα μέλη του synomilo έγραφαν σε ένα άλλο, έμπαινα και διάβαζα και μου έρεσαν πολύ. Εδω είμαι επειδή είναι το καλύτερο φόρουμ και το έχω συστήσει και σε φίλους μου και το διαβάζουν. Δε με υποχρέωσε κανένας να γίνω μέλος και δεν μπορεί να με υποχρεώσει να συνεχίζω να μπαίνω. Είδα και εγώ τα κατορθώματα του _ano_ και θύμωσα γιατί καταλαβα από που πήρε τα θεματα αλλά και ποιων ήταν οι απόψεις που έγραφε σαν δικές του.
    Προτιμώ και γω όταν πρόκειται για γνώμη να μη γραψω τπτ παρά να μεταφέρω τη γνώμη των άλλων. Μπορεί να μην μπορώ να το εκφράσω καλά και να μη βρω τις λέξεις που ταιριάζουν αλλά θα είναι δικό μου.
    Καλά λέει η kiaskia δεν είναι θέμα ηλικίας. Είναι θέμα νοοτροπίας!!
    kokosimos
    kokosimos
    Η Μεγάλη Μεταγραφή

    Αριθμός μηνυμάτων : 1101
    Ηλικία : 32
    Τόπος : KALAMATA
    Κάρμα : 102
    Points : 6769
    Registration date : 05/01/2009

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Παιχνίδι παρατηρητικότητας Νο 2 Empty Απ: Παιχνίδι παρατηρητικότητας Νο 2

    Δημοσίευση από germanida.. Παρ Μαρ 13, 2009 1:19 pm

    τώρα με το θέμα της Μ+Α έχει απόλυτο δίκιο....και να σου πω μπορούσες να διαγράψεις μόνη σου αυτά που είχες γράψει και να την κάνεις μετά θα τον άφηνες να σε ψάχνει......


    den mporousa.. me eixe bgalei idi apo mod.. alliws tha ta eixa diagrapsei..
    germanida..
    germanida..
    Η νύφη από τη Γερμανία...

    Αριθμός μηνυμάτων : 1626
    Τόπος : ΚΡΗΤΗ !!!
    Κάρμα : 7
    Points : 6868
    Registration date : 05/01/2009

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Παιχνίδι παρατηρητικότητας Νο 2 Empty Απ: Παιχνίδι παρατηρητικότητας Νο 2

    Δημοσίευση από kostikas26 Παρ Μαρ 13, 2009 3:04 pm

    δεν σ εβγαλε απο mod μονο και αυτο ειναι χειροτερο! σου απαγορεψε να μπεις μεσα και να εχεις διαχειρηση του λογαριασμου σου για να μην μπορεις να σβησεις αυτα που εγραψες. γτ αν σβηνει ο ενας σβηνει ο αλλος ποιος θα μεινει? μονος του? Very Happy κατι πρεπει να μεινει απο τα θεματα! ετσι το σκεφτεται.
    kostikas26
    kostikas26
    Πόντιος κι μ' έναν Ομάτ !!!

    Αριθμός μηνυμάτων : 2244
    Ηλικία : 30
    Τόπος : ποντος...
    Κάρμα : 184
    Points : 7889
    Registration date : 09/11/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Παιχνίδι παρατηρητικότητας Νο 2 Empty Απ: Παιχνίδι παρατηρητικότητας Νο 2

    Δημοσίευση από from another world Παρ Μαρ 13, 2009 4:26 pm

    οχι βρε γινετε να τα σβησεις τα θεματα σου μονο τα δικα ακομα και αν δεν εισαι μοντ και εγω γινετε να τα σβησω και απο εδω ακομα..αλλα σου απαγορευσε να μπεις οπως λεει ο κωστικας για να μην τα σβησεις και διαληθει το φορυμ του
    from another world
    from another world
    Από Κιλκίς με....τσαμπουκά...

    Αριθμός μηνυμάτων : 1311
    Ηλικία : 29
    Τόπος : Κιλκις
    Κάρμα : 33
    Points : 6860
    Registration date : 05/03/2009

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Παιχνίδι παρατηρητικότητας Νο 2 Empty Απ: Παιχνίδι παρατηρητικότητας Νο 2

    Δημοσίευση από erion5 Παρ Μαρ 13, 2009 9:05 pm

    εγω θα σταθω σ αυτο....

    by ham on Tue 20 Jan 2009, 22:53 http://polygono.sosforum.net/forum-f14/topic-t78.htm

    Λοιπόν,πιστεύω όσο και αν το απορρίψαμε,ήρθε η ώρα να το σκεφτούμε πλέον σοβαρά.Η ιδέα μου ήρθε χτες κοιτώντας το πρώτο Ελληνικό στην κατάταξη forum της forrumotion,όποιος θέλει να το δει είναι το https://synomilo.forumgreek.com/.
    Θα διαπιστώσετε ότι στο αντίστοιχο με το δικό μας καλωσόρισμα,δεν είναι μόνο ένα topic και ο καθένας ποστάρει το καλωσόρισμά του,αλλά ο καθένας μέσα στην ενότητα καλωσόρισμα,έχει ένα topic με όνομα το usenrname του και πρώτο ποστ το καλωσόρισμα. Από κει και πέρα,μπορεί να παραθέσει ότι θέλει προσωπικό μέσα σε αυτό(και ναι,ακόμα και τα κέρδη του,τα spamαρίσματά του,και τις διαφημίσεις) και να κάνει και offtopic διάλογο.Αυτό μας λύνει τα χέρια,αφού ότι πιο προσωπικό θέμα του καθενός υπάρχει μπορεί να τοποθετηθεί εκεί μέσα και να μη μας φέρνει στη δύσκολη θέση να μπανάρουμε και να κλειδώνουμε άκυρα posts ή topics.Εννοείται ο καθένας θα δικαιούται ένα μόνο προσωπικό blog-topic στο καλωσόρισμα. Πιστεύω πώς πρέπει να γίνει αυτό το άνοιγμα,γιατί μπορεί να φέρει πίσω παλιά μέλη και πιθανώς να εκγαθιδρύσει πιο εύκολα ενδεχομένως και καινούργια. Τι λέτε admins?Προτείνω να εξεταστεί σοβαρά αυτό το ενδεχόμενο. Κάτι θα ξέρει για να το κάνει το πρώτο στην κατάταξη forum!


    ειμαστε το πρωτο??? μπραβο μας....... cherry cherry cherry
    και κανουμε παραπονα οτι μας αντιγραφουν? λογικο, αφου ειμαστε το πρωτο και απο καθε αποψη...
    erion5
    erion5
    Πόσα πιάνει ρε το όχημα???

    Αριθμός μηνυμάτων : 3158
    Ηλικία : 33
    Τόπος : καστορια
    Κάρμα : 244
    Points : 8619
    Registration date : 13/11/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Παιχνίδι παρατηρητικότητας Νο 2 Empty Απ: Παιχνίδι παρατηρητικότητας Νο 2

    Δημοσίευση από mariloy Παρ Μαρ 13, 2009 9:56 pm

    το πρώτο Ελληνικό στην κατάταξη forum της forumotion,όποιος θέλει να το δει είναι το https://synomilo.forumgreek.com/.

    Laughing Laughing
    mariloy
    mariloy

    Αριθμός μηνυμάτων : 209
    Ηλικία : 41
    Τόπος : Θεσσαλονίκη
    Κάρμα : 10
    Points : 5798
    Registration date : 29/12/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Παιχνίδι παρατηρητικότητας Νο 2 Empty Απ: Παιχνίδι παρατηρητικότητας Νο 2

    Δημοσίευση από irida Σαβ Μαρ 14, 2009 7:52 am

    ΜΕ μια και μόνη λέξη μπορώ να χαρακτηρίσω αυτά που διαβάζω σ΄αυτό το θέμα : ΚΑΚΟΜΟΙΡΙΑ...
    Με την ίδια λέξη χαρακτηρίζω κι άλλες συμπεριφορές ( το αναφέρω, γιατί πολλά από τα μέλη στου synomilo, συμμετείχαμε και σε άλλο forum, όπου υπήρχε αυτή η κακομοιριά, με τη μορφή της αμφισβήτησης ( πχ ΚΑΤΑΓΓΕΛΩ, στο ίδιο forum και μετά με το "αληθινό" μου nick ΜΕ υπερασπίζομαι και σας κάνω επίθεση με σκοπό να καταργήσω αυτό το είδος της επικοινωνίας, τραγική περίπτωση ο άνθρωπος, μέχρι και την ορθογραφία μας σχολίασε, η ΚΑΚΟΜΟΙΡΙΑ σ΄όλο της το μεγαλείο αλλά και πανηγυρική απόδειξη της ορθότητας της παροιμίας "όσα δε φτάνει η αλεπού, τα κάνει κρεμαστάρια"...) αλλά και με τη μορφή αισχρών μηνυμάτων στα μέλη και απειλών, λεκτικών επιθέσεων και κλεφτοπόλεμου...)...

    Εμείς, λοιπόν, που ζήσαμε σ΄ένα τέτοιο κλίμα, προσπαθήσαμε να προάγουμε και να υπερασπιστούμε την ελευθερία να καταθέτουμε τις απόψεις μας. Αλλά όλα έχουν όρια...
    Ίσως ξέφυγα απ΄το θέμα, επανέρχομαι και λέω ότι αυτή η ΚΑΚΟΜΟΙΡΙΑ βρίσκεται παντού γύρω μας, ΠΡΟΣΟΧΗ να μη μας αγγίζει γιατί "λερώνει"...

    Δεν είναι η δομή και τα γραφικά που κάνουν ένα forum θελκτικό αλλά το περιεχόμενο...
    irida
    irida
    Λογιστική των Χρωμάτων!!!

    Αριθμός μηνυμάτων : 842
    Ηλικία : 33
    Τόπος : Θεσσαλονίκη
    Κάρμα : 123
    Points : 6423
    Registration date : 26/12/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Παιχνίδι παρατηρητικότητας Νο 2 Empty Απ: Παιχνίδι παρατηρητικότητας Νο 2

    Δημοσίευση από Aptyxeiotos Σαβ Μαρ 14, 2009 11:56 am

    mariloy έγραψε:το πρώτο Ελληνικό στην κατάταξη forum της forumotion,όποιος θέλει να το δει είναι το https://synomilo.forumgreek.com/.

    Laughing Laughing


    OH MY GOD! Δεν το ήξερα αύτό... βρε τι μαθαίνει κανείς...

    Όσο για τον Δημήτρη... τελικά είμαι της άποψης ότι είναι άτομο με ειδικές (πνευματικές) ανάγκες. Εξ' άλλου, η μίμηση, λένε, είναι η απόλυτη μορφή κολακείας...
    Aptyxeiotos
    Aptyxeiotos
    Admin είμαι, ό,τι θέλω κάνω!

    Αριθμός μηνυμάτων : 1290
    Ηλικία : 35
    Τόπος : Right Here, Right Now.
    Κάρμα : 4324
    Points : 505989
    Registration date : 31/08/2008

    https://synomilo.forumgreek.com

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Παιχνίδι παρατηρητικότητας Νο 2 Empty Απ: Παιχνίδι παρατηρητικότητας Νο 2

    Δημοσίευση από taugetos Σαβ Μαρ 14, 2009 3:56 pm

    Ας μου επιτραπεί να ασκήσω κριτική με την ευκαιρία που μου δινεται από το συγκεκριμένο θέμα. Με το δικαίωμα του "ψαγμένου" φορουμίστα και όχι μόνο.
    Έγινα μέλος γνωρίζοντας εκ των προτέρων ότι θα είμαι ένας από τους φανατικούς αναγνώστες σας, όπως ήμουν και αναγνώστης πολλών μελών σας σε άλλο φόρουμ.
    Συγχαίρω την πρωτοβουλία του Aptyxeiotos και της Petra_ ( ολομογω, δεν την είχα συναντήσει αλλού ) που, εμένα προσωπικά, με οδήγησε σε μια ευχάριστη έκπληξη: ένα βήμα συζήτησης γενικό, προσεγμένο, ζωντανό, ευφυέστατο...
    Εύχομαι στο https://synomilo.forumgreek.com και στα μέλη του καλή συνέχεια και πάντα όπως τώρα. Όλα με κέφι και χαρά, σεβασμό και αξιοπρέπεια.
    taugetos
    taugetos

    Αριθμός μηνυμάτων : 73
    Ηλικία : 38
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ
    Κάρμα : 15
    Points : 5730
    Registration date : 22/11/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Παιχνίδι παρατηρητικότητας Νο 2 Empty Απ: Παιχνίδι παρατηρητικότητας Νο 2

    Δημοσίευση από mixaela_ Σαβ Μαρ 14, 2009 6:42 pm

    ευχαριστουμε κυριε παρνασ.........εεεε! ταυγετε...( βουνο με βουνο δε σμιγει αλλα καμμια φορα μπερδευεται με αλλο...) για τα καλα σας λογια...αλλα να εχουμε που και που και τη δικη σας συμμετοχη και οχι μονο σαν αναγνωστης εδω...


    flower
    mixaela_
    mixaela_
    Συνομιλώ! Pin-up Girl

    Αριθμός μηνυμάτων : 1937
    Ηλικία : 33
    Τόπος : θεσσαλονικη
    Κάρμα : 246
    Points : 7413
    Registration date : 08/11/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Παιχνίδι παρατηρητικότητας Νο 2 Empty Απ: Παιχνίδι παρατηρητικότητας Νο 2

    Δημοσίευση από μέλλον Σαβ Μαρ 14, 2009 9:21 pm

    εχει παρατραβηξει το θεματακι νομιζω???κ που το συζηταμε τι βγαζουμε??τι καταλαβαινουμε???το συγκεκριμενο ατομο κανει παλι τα δικα τ...........ξερουμε πολυ καλα πως οτι κ να γινει δν νομιζω να σταματησει.....κ εγω τα ιδια επαθα μ το συγκεκριμενο παιδι κ οχι μονο γ αυτα τα θεματα...αλλα και γ ενα αλλο θεμα μ ενα modιλικι....ε τι ν κανουμε πια??ειναι τ χαρακτηρα τ...δν μπορουμε ν τν αλλαξουμε.... afro


    Έχει επεξεργασθεί από τον/την Magda στις Σαβ Μαρ 14, 2009 9:54 pm, 1 φορά

    μέλλον
    Η Σοκολάτα μας!

    Αριθμός μηνυμάτων : 885
    Κάρμα : 20
    Points : 6402
    Registration date : 29/01/2009

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Παιχνίδι παρατηρητικότητας Νο 2 Empty Απ: Παιχνίδι παρατηρητικότητας Νο 2

    Δημοσίευση από iasonas Σαβ Μαρ 14, 2009 9:34 pm

    εχεις δικιο, μαγδα, μερικοι περασαν την τσιπα για ...πιτσα και την εφαγαν...


    study
    iasonas
    iasonas
    Όχι, ο μονοσάνδαλος, ο άλλος...

    Αριθμός μηνυμάτων : 1764
    Ηλικία : 34
    Τόπος : σερρες
    Κάρμα : 165
    Points : 7256
    Registration date : 06/10/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Παιχνίδι παρατηρητικότητας Νο 2 Empty Απ: Παιχνίδι παρατηρητικότητας Νο 2

    Δημοσίευση από kokosimos Κυρ Μαρ 15, 2009 8:18 pm

    Τη δικιά τους την τσίπα - πίτσα ας την κάνουν ότι θέλουν. Τη δική μας.... ζαχαρένια να μη χαλούν.
    Suspect
    kokosimos
    kokosimos
    Η Μεγάλη Μεταγραφή

    Αριθμός μηνυμάτων : 1101
    Ηλικία : 32
    Τόπος : KALAMATA
    Κάρμα : 102
    Points : 6769
    Registration date : 05/01/2009

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Παιχνίδι παρατηρητικότητας Νο 2 Empty Απ: Παιχνίδι παρατηρητικότητας Νο 2

    Δημοσίευση από taugetos Κυρ Μαρ 15, 2009 11:04 pm

    mixaela_ έγραψε:ευχαριστουμε κυριε παρνασ.........εεεε! ταυγετε...( βουνο με βουνο δε σμιγει αλλα καμμια φορα μπερδευεται με αλλο...) για τα καλα σας λογια...αλλα να εχουμε που και που και τη δικη σας συμμετοχη και οχι μονο σαν αναγνωστης εδω...

    Υπάρχει άνθρωπος που να μπορεί να θυμώσει μαζί σου, ό, τι κι αν λες? Αμφιβάλλω...
    taugetos
    taugetos

    Αριθμός μηνυμάτων : 73
    Ηλικία : 38
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ
    Κάρμα : 15
    Points : 5730
    Registration date : 22/11/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Παιχνίδι παρατηρητικότητας Νο 2 Empty Απ: Παιχνίδι παρατηρητικότητας Νο 2

    Δημοσίευση από Aptyxeiotos Δευ Μαρ 16, 2009 4:05 pm

    Με την υπεράνθρωπη διάνοια που με διακρίνει ως άνθρωπο αλλά και ως admin σας πληροφορώ ότι ο κύριος Δημήτρης, αφού μου κλάφτηκε σε ΠΜ πριν λίγο καιρό, τον λυπήθηκα και κλείδωσα το άλλο θέμα, όχι μόνο συνεχίζει τη δράση του, αλλά υπάρχουν αδειάσειστα στοιχεία ότι ξημεροβραδιάζεται στο Συνομιλώ, ποιός ξέρει με τι προθέσεις... Χαιρετισμούς Δημητράκη... ειλικρινά σου εύχομαι σύντομα να γίνεις κάτι, γιατί τώρα με αυτά που κάνεις είσαι απλά ένα τίποτα...
    Aptyxeiotos
    Aptyxeiotos
    Admin είμαι, ό,τι θέλω κάνω!

    Αριθμός μηνυμάτων : 1290
    Ηλικία : 35
    Τόπος : Right Here, Right Now.
    Κάρμα : 4324
    Points : 505989
    Registration date : 31/08/2008

    https://synomilo.forumgreek.com

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Παιχνίδι παρατηρητικότητας Νο 2 Empty Απ: Παιχνίδι παρατηρητικότητας Νο 2

    Δημοσίευση από ntek Δευ Μαρ 16, 2009 4:41 pm

    Δεν θα κατσουμε να κανουμε και θεμα τον Δημητρη ή τον καθε ''Δημητρη'' που θελει να γινει κατι, φτιαχνοντας ενα φορουμ ή οτιδηποτε αλλο. Ας βραζει στο ζουμι του, διοτι δεν εχει ουτε ενα πραγματικο μελος εκει μεσα και αναγκαζεται να φτιαχνει δικα του(μην πω καλυτερα και τι αλλο κανει, αλλα ειναι ''κοινα'' μυστικα). Θα φαει και το κραξιμο απο μενα αλλα, θα το φαει πολυ ασχημα. Το παραδεχομαι οτι τον λυπηθηκα για μια στιγμη, λογο ηλικιας, ομως ολα εχουν τα ορια τους...
    Aφου δεν σεβεται, ας φοβατε...
    ntek
    ntek
    Καπετάνιε, Καπετάνιε Χαμογέλα!

    Αριθμός μηνυμάτων : 2178
    Κάρμα : 195
    Points : 7868
    Registration date : 29/12/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Παιχνίδι παρατηρητικότητας Νο 2 Empty Απ: Παιχνίδι παρατηρητικότητας Νο 2

    Δημοσίευση από erion5 Δευ Μαρ 16, 2009 5:32 pm

    ο καθενας κανει αυτο που θελει, ελπιζω υπολογιζοντας τις συνεπειες...
    εγω το τοποθετω αλλου : οσο και να φαινεται σε ορισμενους οτι εκανε ενα φορουμ, ο ιδιος ξερει τι εχει συμβει στην πραγματικοτητα ...και αυτη ειναι και η τιμωρια του... cherry
    erion5
    erion5
    Πόσα πιάνει ρε το όχημα???

    Αριθμός μηνυμάτων : 3158
    Ηλικία : 33
    Τόπος : καστορια
    Κάρμα : 244
    Points : 8619
    Registration date : 13/11/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Σελίδα 1 από 4 1, 2, 3, 4  Επόμενο

    Επιστροφή στην κορυφή

    - Παρόμοια θέματα

     
    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
    Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης